0

سه نفر در پرونده کلاهبرداری آنلاین کارت اعتباری به زندان فرستاده شدند

بازدید 8


کاراچی: یک دادگاه محلی روز شنبه سه مظنون را که به اتهام سرقت اطلاعات کارت های اعتباری/بدهی آمریکایی ها و استفاده از آنها برای ارتکاب کلاهبرداری آنلاین بازداشت شده بودند ، در حبس قضایی قرار داد.

مقامات جرایم سایبری FIA ، محمد آصف مغول ، کارشناس فناوری اطلاعات را دستگیر کردند و به همراه کارکنان مرکز تماس شارون ، سیلوستر و سهیل اقبال به اتهام سرقت اطلاعات دارندگان کارت اعتباری/بدهی آمریکایی و استفاده غیرقانونی از آنها برای کلاهبرداری آنلاین ، وی را رزرو کردند.

روز شنبه ، مأمور بازپرسی مغول ، سیلوستر و اقبال را نزد قاضی قضایی (شرق) معرفی کرد تا برای بازجویی و تحقیقات از بازداشت های جسمانی آنها استفاده کند.

قاضی آنها را تحت قضاوت قضایی قرار داد و از IO خواست در تاریخ بعدی آنها را به همراه گزارش تحقیقات تهیه کند.

IO اطلاع داد که آصف مغول ، کارشناس فناوری اطلاعات که در زمینه طراحی وب در خانه کار می کند ، از جزئیات کارت های اعتباری/بدهی آمریکایی از شارون و سیلوستر ، که هر دو نماینده مرکز تماس بودند ، علیه کمیسیون ارتکاب کلاهبرداری مالی آنلاین استفاده می کرد.

وی در ادامه گفت که مغول قبلاً کارت های اعتباری/بدهی را در اینترنت جستجو می کرد و سپس از چنین کارت هایی در وب سایت های مختلف برای خرید آنلاین استفاده می کرد.

گفته می شود که او حدود 10 معامله انجام داده و مبلغ 5،000 دلار برای این معاملات دریافت کرده است که فروشندگان 40 درصد کمیسیون دریافت می کنند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +  4  =