0

سهام PayPal پس از ضرب و شتم انتظارات درآمد ، در حال سقوط است. سرزنش eBay

بازدید 17


اندازه متن

تابلویی خارج از مقر پی پال در سن خوزه ، کالیفرنیا نصب شده است.

جاستین سالیوان / گتی ایماژ

پی پال سهام پس از آنکه شرکت پرداخت ها پیش بینی درآمد سه ماهه دوم را شکست داد اما راهنمایی های زیر اجماعی ارائه کرد ، سقوط کرد.

پی پال سود تعدیل شده 1.15 دلار در هر سهم را گزارش کرد، پیش بینی برای 1.13 دلار در فروش 6.24 میلیارد دلار ، تحلیلگر مفقود شده 6.27 میلیارد دلار تخمین زده است. PayPal همچنین گفت که در سه ماهه سوم 1.07 دلار سود کسب خواهد کرد ، زیر تخمین 1.14 دلار ، در حالی که راهنمایی فروش 6.15 تا 6.25 میلیارد دلار انتظارات 6.43 دلار را ندارد

“چشم انداز 3Q داستان را هدایت می کند ، با درآمد 3.5 ~ کمتر از میزان خیابان. و EPS ~ 6 below پایین تر ، “می نویسد تحلیلگر Jefferies Trevor Williams.

PayPal تأثیر آن را برجسته کرد eBay انتقال به سیستم “پرداختهای مدیریت شده” بعنوان یکی از منابع رشد کند. رشد TPV با eBay 40، ، بدون خروج 48 بود ، در حالی که فروش بدون eBay 32٪ در مقابل 19 with با آن افزایش یافته است.

جان رینی ، مدیر ارشد مالی در تماس با تحلیلگران گفت: “ما در حال حاضر فشار بیشتری را از eBay جذب می کنیم که قبلاً انتظار داشتیم.” وی افزود که این شرکت در حال برنامه ریزی است تا “eBay” در افزایش درآمد ما بیشتر از آنچه قبلا انتظار می رفت ، داشته باشد. این عقب نشینی در درآمد سه ماهه سوم به 8.5 درصد افزایش می یابد و 465 میلیون دلار را از بین می برد و درآمد آن را به 6.2 میلیارد دلار برآورد می کند.

دان دولف از شرکت اوراق بهادار Mizuho از سرمایه گذاران خواست تا دید طولانی تری داشته باشند. او با اشاره به رشد خارق العاده PayPal در سال 2020 ، در حالی که این حقیقت دارد که “ماه عسل کووید به پایان رسیده است” ، چندین مورد مثبت را در گزارش درآمد ، از جمله تعامل قوی تر با برنامه های اصلی PayPal و شتاب در ابتکارات جدید مانند “اکنون خرید کنید بعدا ”، که رشد معاملات 49٪ را در سه ماهه شاهد بود.

وی همچنین اشاره کرد که PayPal’s کل راهنمای پرداخت خود را از 30٪ به 33٪ -35٪ در کوار سوم افزایش داده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

74  +    =  79