سران دزدکی انگلستان درباره هنر فروش مجدد با eBay بحث و گفتگو می کنند


ادامه ارائه آخرین طرح تضمین اصالت ، eBay با متخصصان مشهور کفش کتانی در سراسر انگلستان همکاری کرده است تا درباره اهمیت آن بحث کند. برای این قسمت ، سیستم عامل ثبت نام کرده است هفته های مورگان و سام مورگان تا بینشی دست اول از دنیای جمع آوری بایگانی و همچنین فروش مجدد در عصر جدید داشته باشید.

که قبلاً به عنوان مدیر مشترک یکی از بزرگترین کنوانسیون های کفش کتانی منصوب شده اید و اکنون به عنوان مشاور برند و خلاقیت در مورد همه چیز در مورد کفش های کتانی فعالیت می کند – Weekes نقاط بین علاقه مندان به مدرن و افراد دزدکی OG را متصل می کند.

به عنوان یک مجموعه دار فصلی و علاقه به جواهرات برگشتی ، به ویژه Nike Air Flow 1989 ، “این نمونه خوبی از طراحی قوی نایک است” – اصالت نقشی اساسی در تجربه خرید او دارد. “خوشبختانه ضمانت اصالت کفش های پیش از مالکیت را پوشش می دهد. برای من ، این یک معضل بزرگ است زیرا من بسیاری از جفت های قدیمی جمع کننده را خریداری می کنم. داشتن چنین ایمنی واقعی بودن آنها بسیار جالب است. ” روش های دقیق بازرسی eBay همچنین خیال او را راحت می کند: “آنها وقتی کفش به شما باز می گردد کفش را نیز بررسی می کنند ، این چیزی است که باعث می شود مردم در مورد فروش کفش و نه فقط خرید ، احساس امنیت بیشتری کنند.”

از جانب پل پوگبا سم مورگان به دیو ، بزرگترین افراد مشهور را با موارد نادر وصل می کند ، که همه با یک جفت شروع شد ایزی. “اولین نسخه ای که من واقعاً در آن ظاهر شدم YEEZY BOOST 350 v2 “نژادها”. من 13 یا 14 جفت خرده فروشی داشتم و همه آنها را با 400 پوند برگرداندم. ” از نظر وی ، eBay همیشه پلتفرم اصلی تهیه منابع منحصر به فرد برای جلو ماندن در بازی بوده است: eBay همیشه در آنجاست تا در صورت نیاز به چیزی کمک کند. ” وی در مورد هزینه های 5 درصدی رقابتی فروشنده خود که شامل روند تضمین اصالت است صحبت می کند ، وی ادامه می دهد ، “اگر 150 پوند برای یک جفت مربی هزینه می کنید ، حداقل هزینه ای که می توانید انجام دهید این است که 7.50 پوند اضافی هزینه کنید.”

شما می توانید مصاحبه هفته های مورگان و سام مورگان را در بالا مشاهده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین کفش ورزشی eBay تضمین اصالت آن را بررسی کنید سایت اینترنتی.

بیشتر بخوانید اینجا:
سران دزدکی انگلستان درباره هنر فروش مجدد با eBay

منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *