0

سرانجام خبرهای خوبی درباره بازپرداخت کارت گرافیک انویدیا داریم

بازدید 11


انویدیا برنامه های خود را برای افزایش تولید و عرضه محصولات جدید اعلام کرده است GeForce RTX 3060 کارت گرافیک سری در ژوئیه 2021 ، به دنبال اخبار GPU های قدیمی سری RTX 2000 عرضه آنها قطع خواهد شد برای پاسخگویی به خواسته های سخت افزار جدیدتر آمپر.

ما همچنین شاهدیم که بالاخره قیمت GPU ها پس از ماه ها تورم به لطف چین که در زمینه فعالیت های استخراج معادن تازه کار کرده است ، کاهش می یابد ضربه به استخراج کنندگان رمزنگاری در کشور. با توجه به RTX 3060 توسط Cryptominers بخاطر قیمت مقرون به صرفه مورد پسند قرار گرفت (پس از دور زدن محدود کننده میزان هش ضد استخراج ، که شکستنش خیلی طول نکشید) ، این می تواند به این معنی باشد که GPU بودجه ای بالاخره در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.

چراغ انتهای تونل؟

گزارش شده است که قیمت کارت های گرافیک در چین به میزان دو سوم کاهش یافته است ، با کاهش قابل توجه قیمت از جمله لیست پردازنده گرافیکی Asus RTX 3060 در Tmall (Alibaba) از 13،499 یوان (حدود 2100 دلار) در ماه مه ، هم اکنون به 4699 یوان (حدود 730 دلار) کاهش یافته و 65 درصد افت دارد. مطمئناً به جایی که باید هستیم برنمی گردد ، اما مطمئناً این بهبود امید ما را برای افت قیمت بیشتر می کند.

انویدیا هرگز نسخه بنیانگذار GeForce RTX 3060 را منتشر نکرد ، اما قیمت پیشنهادی 329 دلار (حدود 240 پوند ، 430 دلار استرالیا) را تعیین کرد ، چیزی که از زمان انتشار کارت در فوریه 2021 تاکنون مشاهده نکرده ایم. برای سوم طبیعی است احزاب برای قیمت گذاری محصولاتشان بالاتر از MSRP تولید می کنند ، هرچند کمبود جهانی و تقاضای دیوانه وار زیاد منجر به سرسام آور افزایش قیمت ها می شود.

با توجه به فروش RTX 3060 در لحظه برخورد به قفسه ها ، پوست سرها نیز از این موقعیت استفاده کردند و با استفاده از ربات ها مقدار کمی موجود را برای فروش مجدد در سایت های حراج مانند eBay برای یک علامت گذاری سنگین به دست آوردند. در نسخه های بعدی GPU ، شاهد مردمی هستیم ساعتها در اطراف بلوک صف می کشند گرفتن یک شانس. فرصت در خرید کارت جدید Ampered به دلیل تقاضا نسبت به موجودی موجود بیشتر است.

ترکیبی از افزایش در دسترس بودن و (امیدوارم) کاهش تقاضا از معدنچیان رمزنگاری چینی سرانجام می تواند خبر خوبی برای گیمرهایی باشد که سعی در خرید یکی از جدیدترین آنها دارند کارت گرافیک.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  42  =  46