زوم پس از خرید شرکت Kites ، در زمان واقعی برای کنفرانس ویدیویی ترجمه اتوماتیک خواهد داشت


4 دقیقه خواندن

این مقاله از ما ترجمه شده است نسخه اسپانیایی با استفاده از فن آوری های هوش مصنوعی. خطاها ممکن است به دلیل این روند وجود داشته باشد.

ویدئو تماس با سیستم عامل ها و برنامه ها از زمان ورود Covid-19 نقشی بی سابقه به عهده گرفته اند. یکی از مهمترین و محبوب ترین ها این است بزرگنمایی ، که اکنون یک جدید اضافه می کند ترجمه ماشینی در زمان واقعی ویژگی ، پس از اعلام خرید شرکت ارتباطات بادبادک ها .

از طریق آن وبلاگ رسمی ، بزرگنمایی اعلام کرد که آنها در حال مذاکره برای به دست آوردن شرکت هستند راه حل های فناوری اطلاعات کارلسروهه ، به اختصار بادبادک ها . این یک شرکت نوپای آلمانی است که “مختص توسعه راه حل های ترجمه ماشین در زمان واقعی” یا MT است ، به دلیل مخفف آن در انگلیسی.

بزرگنمایی گفت که کسب بادبادک ها نشان دهنده امکان از بین بردن شکاف زبان بین کاربران آن. این پروژه شامل ایجاد نوعی از دستیار مجازی انجام شده توسط هوش مصنوعی (AI) ، با قابلیت ترجمه زنده در طول کنفرانس های ویدئویی .

“تیم با استعداد 12 دانشمند تحقیقاتی Kites به تیم مهندسی Zoom کمک می کند تا با فراهم آوردن قابلیت ترجمه چند زبانه برای کاربران ما ، زمینه TM را بهبود بخشد تا بهره وری و کارایی جلسه را بهبود بخشد.” آزادی را توضیح می دهد.

ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم توافق نامه ای برای به دست آوردن Kites امضا کرده ایم! تیم Kites که در آلمان مستقر است ، به ما در ایجاد قابلیت ترجمه چند زبانه و بهبود بهره وری برای مشتریان کمک خواهد کرد. https://t.co/UHk0YmRNiE

– زوم زوم) 29 ژوئن 2021

“با هماهنگی مأموریت هایمان برای ایجاد همکاری بدون در نظر گرفتن زبان ، موقعیت جغرافیایی یا سایر موانع ، ما اطمینان داریم که تیم چشمگیر Kites برای بزرگنمایی مناسب خواهد بود.” Velchamy Sankarlingam ، رئیس محصول و مهندسی در Zoom گفت. .

پزشکان الکس وایبل و سباستین استوکر ، بنیانگذاران پروژه ، توضیح داد که فناوری آنها به عنوان ابزاری برای ترجمه در کلاسهای درس موسسه فناوری کارلسروهه آغاز شد.

“بادبادک ها با ماموریت شکستن موانع زبانی و ایجاد تعامل روان بین زبان ها به واقعیت زندگی روزمره روی آوردند و ما مدت هاست که Zoom را به دلیل توانایی آن در اتصال آسان مردم از سراسر جهان تحسین می کنیم.” وایبل و استوکر اظهار داشتند.

“ما می دانیم که زوم بهترین شریک Kites است که به ما در پیشبرد مأموریت خود کمک می کند و ما هیجان زده هستیم که می بینیم چه چیزی در زیر موتور نوآوری باورنکردنی آنها قرار می گیرد.” سازندگان بادبادک ها را اضافه کرد.

بزرگنمایی اضافه کرد که آنها در حال تجزیه و تحلیل امکان ایجاد a هستند مرکز تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) در آلمان . این مرکز مقر توسعه Kites برای توسعه و پیشرفت ابزار خود خواهد بود. علاوه بر این ، دکتر وایبل در زمینه تحقیقاتی این شرکت فعالیت خواهد کرد و در توسعه فن آوری های جدید MV برای خدمات و رشد کاربر در Zoom تخصص خواهد داشت.

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *