زوج Sevier County بیش از 1000 دلار در تلاش برای خرید بالابر اتومبیل از eBay کلاهبرداری کردند


توسط: دان جرات

ارسال شده: / به روز شده:

SEVIER COUNTY ، Ten. (WATE) – eBay مکانی امن برای سفارش و فروش انواع محصولات در نظر گرفته می شود ، اما کلاهبرداران از بازار آنلاین استفاده می کنند. مشتریان بی خبر تا دیر نشده درمورد ضرر و زیان خود چیزی نمی دانند و وقتی می خواهند با فروشنده تماس بگیرند ، سایت آنلاین از بین رفته است.

علی رغم تلاش های بی شماری برای بازپرداخت ، یا بالابر خودرویی که سفارش تحویل آن را دادند ، لین میدوز ناموفق بوده است. هر روز کسی سفارش بالابر می دهد که می تواند 10000 پوند را بلند کند ، اما بررسی سایت های مصرف کننده در سراسر کشور نشان می دهد دیگران قربانی این کلاهبرداری شده اند.

میدوز گاراژ شوهرش را که در آن ماشین های قدیمی را بازسازی می کند به ما نشان داد. او جوشکاری است و قصد داشت بالابر اتومبیل را در گاراژ قرار دهد ، اما هرگز به آنجا نرسید.

آنها در 10 ژانویه با استفاده از کارت اعتباری از طریق حساب PayPal خود ، از طریق eBay از یک سایت آنلاین آسانسور را سفارش دادند.

در 14 ژانویه ، ایمیلی مبنی بر تحویل بالابر خودرو ارسال شد ، اما آنجا نبود. میدوز می گوید ، “ما با FedEx تماس گرفتیم و پیامی برای ما ارسال شد كه می گوید این مورد به یك محل در Sevierville تحویل شده است و این خانه ما نیست.”

مورد ارسالی توسط FedEx به این ساختمان اداری در Sevierville تحویل داده شد. نه میدوز و نه شوهرش هرگز

اطلاعات بیشتر در اینجا:
زوج Sevier County از بیش از 1000 دلار در تلاش برای خرید بالابر اتومبیل کلاهبرداری کردند eBayمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *