0

زنی در دهه 1990 در پیاده رو شهر نیویورک کتاب آدرس پیدا کرد. اینجاست که ما چگونه فهمیدیم …

بازدید 11


هولیس جانسون / خودی

  • در تاریخ 6 جولای ، اینسایدر مطالب کتاب آدرس که قبلاً دیده نشده است را منتشر کرد که متعلق به جفری اپستین بود و مربوط به سال 1997 است.
  • کتاب 1997 حداقل هفت سال قبل از “کتاب سیاه کوچک” اصلی اپشتین پیش بود. کتاب اصلی مربوط به سال 2004 است و در سال 2015 منتشر شده است.
  • زنی کتاب 1997 را در پیاده رو خیابان پنجم منهتن در دهه 1990 پیدا کرد و آن را به عنوان یادگاری نگهداری کرد. وی سال گذشته آن را دوباره در یک واحد ذخیره سازی کشف کرد و آن را در یکی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مزرعه ای در ورمونت زندگی می کرد در eBay فروخت.
  • اینسایدر اقدامات گسترده ای را برای تأیید اصالت کتاب انجام داد ، از جمله استخدام یک بازرسان مدارک پزشکی برای تعیین اینکه آیا اخیراً جعل شده یا تغییر یافته است.
  • بیش از دوازده نفر از افراد برجسته ای که در این کتاب ذکر شده اند ، به طور خودکار به Insider گفتند که آنها اپستین را در دهه 1990 می شناختند. هیچ یک قبلاً به اپستین گره نخورده بود
  • داستان های بیشتر را در صفحه مشاغل اینسایدر مشاهده کنید.

در اواسط دسامبر ، اینسایدر نکته غیرمعمولی دریافت کرد: مردی که در مزرعه ای در ورمونت زندگی می کرد ادعا کرد که دارای یک کتاب آدرس متعلق به جفری اپستین در دهه 1990 است – یکی از کتاب ها که تقریباً یک دهه قبل از “بدنبال کتاب سیاه” معروف بود. او گفت ، او آن را از eBay از زنی در سانفرانسیسكو خریداری كرده است كه در اواسط دهه 90 آن را در یك پیاده رو منهتن پیدا كرده بود. حاشیه نویسی دست نویس این کتاب به تاریخ 1 اکتبر 1997 است.

نکته از طرف نیک برایانت ، یک روزنامه نگار مستقل بود منتشر شده “کتاب سیاه کوچک” جفری اپستین برای گاوکر در سال 2015. این کتاب ، که تاریخ تا سال 2004 ، نام سیاستمداران برجسته ، دانشگاهیان برجسته ، مشاهیر و سلطنتی را برجسته کرد. بعد از دستگیری اپستین و در پی آن مرگ در سال 2019 اهمیت و بررسی جدیدی پیدا کرد. در سالگرد دستگیری اپستین ، اینسایدر پایگاه داده قابل جستجو از 1749 مدخل آن.

در صورت قانونی بودن ، کتاب خریداری شده در eBay در سال 1997 دریچه ای برای محافل اجتماعی اپستین حداقل هفت سال قبل از دوران تسخیر شده توسط کتاب 2004 فراهم می کند. قالب آن به طرز قابل توجهی مشابه كتاب 2004 بود ، و نوشته های مفصلی برای همكاران قدیمی اپشتاین و همچنین بسیاری از نام ها كه قبلاً به طور عمومی با اپستین ارتباط نداشتند ، بود.

منشأ نامتعارف کتاب آدرس شک و تردید را برانگیخت – اما اینسایدر مصاحبه های اولیه را با هر دو مرد ورمونت و فروشنده eBay معتبر دانست. فروشنده ، یک “جوجه سنگ معماگونه” که خودش توصیف می کرد و در دهکده شرقی منهتن زندگی می کرد ، آن را در خیابان پنجم در دهه 1990 پیدا کرد و آن را به عنوان یک سوغات نگه داشت ، با نام های معروف ذکر شده در داخل آن. او سال گذشته در حالی که مشغول تمیز کردن واحد ذخیره سازی خود بود ، این کتاب را دوباره کشف کرد و پس از فهمیدن اینکه این کتاب متعلق به جفری اپستین است ، پس از اینکه یکی از دوستانش گفت که ارزش پولش را دارد ، آن را در eBay فروخت.

لیست eBay برای فروش دفترچه آدرس ایجاد شده است.

eBay

هر دو تلاش کرده بودند با روزنامه نگاران تماس بگیرند. زن سانفرانسیسکو تصور کرد که این کتاب نسخه ای از کتاب است که پس از دسترسی به جان اولیور ، راشل مادو و نیویورک تایمز در Gawker منتشر شد و بی پاسخ ماند. Vermonter ، با فهمیدن اینکه این یک اثر منحصر به فرد از دهه 90 است ، به خبرنگاران رسید که قبلاً اپستین را پوشش داده بودند ، از جمله برایانت.

اینسایدر اقدامات گسترده ای را برای تأیید اصالت کتاب آغاز کرد ، و این کار را با مراجعه به کسانی که در داخل آن ذکر شده اند آغاز کرد. ما متن را از یک نسخه اسکن شده از کتاب استخراج کردیم و مطالب آن را به ترتیب تنظیم کردیم یک پایگاه داده قابل جستجو؛ آمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  1  =