0

زنده باد دوچرخه های قدیمی | کار از اخبار خانگی

بازدید 17


گویی در سال گذشته به اندازه کافی تحمل نکرده ایم ، در حال حاضر در حال گذر از زندگی هستیم که تاکنون تحت عنوان “کمبود بزرگ دوچرخه” در سال 2021 شناخته خواهد شد ، به این معنی تهیه دوچرخه کامل و همچنین قطعات آن سخت بوده است. Tumbleweeds در راهروهای فروشگاه محلی دوچرخه سواری شما پرواز می کند. دوچرخه سواران کوهی ناامید به استفاده از خمیر پنکیک به عنوان مهر و موم لاستیک روی آورده اند. جاده های عصبانی که آرزوی سوار شدن به بیرون را دارند ، Pelotons را به خیابان ها می کشانند.

خوب ، نه کاملا ما هنوز در حال تهیه دوچرخه و قطعات هستیم. فقط همین عرضه از تقاضا عقب مانده است. بنابراین ، بسته به آنچه شما دنبال می کنید ، جریان اختلال در تأمین به این معنی است که نسخه جدیدی که منتظر آن بوده اید ممکن است مدت زمان طولانی مجددا سفارش داده شود.

اما آیا واقعاً چنین چیز بدی است؟ وسایل جدید دوچرخه فقط برای یک لحظه جدید است و اگرچه پرتاب کردن یک جدیدترین فن آوری پیشرفته ممکن است بسیار هیجان انگیز باشد ، اما از بین رفتن تازگی و هیجان تنها به زمان نیاز دارد. در همین حال ، دوچرخه خود تقریباً یک قرن و نیم وجود داشته است ، این بدان معنی است که این کمبود چیزهای جدید می تواند بهانه ای مناسب برای کشف دنیای جذاب ، روشنگر و گاه بسیار پرمدعای داشتن و سوار شدن دوچرخه های قدیمی باشد.

البته ، برای قدردانی واقعی از دوچرخه های قدیمی ، باید انتظارات خود را تنظیم کنید.

اگر برای اولین بار در حال دوچرخه سواری قدیمی هستید ، ممکن است تعجب کنید که بسیاری از موارد “جدید” در دوچرخه سواری اصلاً جدید نیستند. بگیر کل چیزهای شن، برای مثال. باور کنید یا نکنید ، مردم مدتهاست که در سطوح نامنظم دوچرخه سوار هستند و در واقع اینطور است جاده های macadam که اجازه می دهد دوچرخه سواری در اواخر قرن نوزدهم شکوفا شود ، امروز قلب قلب یک دستگاه آسیاب شن را ایجاد می کند. اخیراً ، دوچرخه های کوهستانی پیش از تعلیق در دهه 1980 از بسیاری جهات پیشگامان دکل های شن و مونتاژ دوچرخه سواری امروزی بودند: این ماشین های همه کاره اغلب دارای ترخیص از لاستیک های پهن ، مهاربندهای قفسه ها و هندسه ورزشی در عین حال پایدار بودند. دوچرخه هایی مثل 1987 Bridgestone MB-1 و 1989 تخصصی RockCombo حتی با قطره های شعله ور موجود در دوچرخه های ماسه ای مدرن موجود است.

علاوه بر این ، مانند هر روند دوچرخه سواری ، بسیاری از مردم آن دوچرخه کوهستان فوق العاده باحال را خریداری کرده و هرگز سوار آن نمی شوند ، به این معنی که تا امروز نمونه های کاملاً خوبی در گاراژهای سراسر آمریکا وجود دارد و به Craigslist و eBay راه می یابند. همانطور که این را تایپ می کنم. این دوچرخه ها پتانسیل فوق العاده ای دارند. با تشکر از محبوبیت شن ، قرار دادن میله های قطره ای روی یک دوچرخه کوهستانی پرنعمت یک مسیر خوب است ، اما دوچرخه های کوهستانی قدیمی نیز کاندیداهای خوبی برای دوچرخه های رفت و آمد ، دوچرخه های زمستانی ، دوچرخه های سبد هستند – یا می دانید فقط به عنوان دوچرخه کوهستان . این همان چیزی است که آنها برای آن طراحی شده اند و در حالی که فناوری تغییر کرده است ، قوانین فیزیک تغییر نکرده اند. بالاخره آن چرخ های 26 اینچی هنوز گرد هستند.

اگر سنگفرش بیشتر مورد توجه شما باشد ، دنیای دوچرخه های جاده ای پرنعمت حتی توانایی بیشتری دارند. در حالی که دوچرخه های کوهستانی در دهه 1980 به روی سن می آیند ، دوچرخه های جاده ای مانند همیشه برای همیشه چیزهایی بوده اند ، و علاوه بر این که باید با کلیپ های انگشت پا پا به زمین بگذارند و برای تغییر مکان به پایین برسند ، چیز کمی در مورد حتی یک دوچرخه جاده 70 ساله که مانع یا گیج کننده دوچرخه سوارهای امروز پوشیده از لباس لیکرایی می شود. چندین ده سال دوچرخه جاده ای قدیمی وجود دارد ، از مصنوعات فولادی جاسازی شده گرفته تا مدل های آلومینیومی مربوط به دوران Day-Glo Armstrong ، و با کسری از قیمت آن گروه Shimano Di2 با سفارش قبلی ، شاید بتوانید خود را پیدا کنید کلاسیک واقعی

البته ، برای قدردانی واقعی از دوچرخه های قدیمی ، باید انتظارات خود را تنظیم کنید. آیا کنسولمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

14  +    =  22