0

روانپزشکی در حال حرکت بیماران با همان سرعت است که آمازون بسته های حرکتی | نظر – اخبار آمازون

بازدید 7


در خیابان من ، کامیون های آمازون پرایم و فدکس تمام روز را صدا می کنند و توقف می کنند ، رانندگان با عجله بسته ها را تحویل می دهند و با وسایل نقلیه خود دوباره می پرند. این سرعت حرفه خودم در مراقبت های پزشکی ، به ویژه در تخصص روانپزشکی را به ذهن متبادر می کند.

در زمان های قدیمی تر ، بیماران بنا به نیاز هفته ها و ماهها در بیمارستان اقامت داشتند. امروزه ، متوسط ​​مدت اقامت (با اختصار ALOS) ، روزها ، گاهی اوقات هفته ها است. برنامه ریزی تخلیه با پذیرش شروع می شود.

افراد مبتلا به افسردگی یا بیماری های روان پریش به درمانگران سرپایی منتقل می شوند ، با این تفاوت که تعداد کمتری از این موارد وجود دارد زیرا به نظر می رسد بسیاری از پزشکان در بخش من “مدیریت دارو” را انجام می دهند و یک ساعت کامل درمان را ارائه نمی دهند. و این روزها وقتی با یک روانپزشک تماس می گیرید ، اغلب این پیام را دریافت می کنید که پزشک هیچ بیمار جدیدی را قبول نمی کند.

پول ، طبق معمول ، دلیل اصلی بستری شدن در بیمارستان و در دسترس نبودن درمانگران خصوصی است. پزشکان ارشد بازپرداخت ناچیز بیمه ها را قبول نمی کنند و بر هزینه خدمات اصرار دارند. شرکت های بیمه روانپزشکی را دوست ندارند زیرا اهداف و نقطه پایان درمانها مبهم است و بیشتر بیماران به گفتگو درمانی نیاز دارند و صحبت در این فرهنگ ، صرف نظر از نظم و انضباط ، ارزشی ندارد.

تا حدی ، روانپزشکی همیشه یک فوق تخصص لوکس بوده است. مدت زمان طولانی برای معالجه کافی بیمار طول می کشد. به عنوان مثال خدمت به یک بیمار دو قطبی فقط بحث دادن یک تثبیت کننده خلق و خو نیست. بیماران دو قطبی در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند ، می توانند از ابتدا بدخلق باشند و ممکن است زندگی حرفه ای ناپایداری داشته باشند. مداخلات زیادی لازم است.

حتی افسردگی نیز یک بیماری ساده نیست. این اغلب یک شرایط فراگیرتر است. مبتلایان ممکن است دارای مشکلات شخصیتی یا ناراحتی طولانی مدت باشند و یا از یک خانواده دشوار باشند تا قرص های Prozac غم و اندوه را به طور کامل از بین نبرند. در حقیقت ، یک بیماری افسردگی سخت و مزمن به نام دیستیمیا وجود دارد که صحبت کردن برای آن م thanثرتر از دارو است. کارآموزان روانپزشکی را می توان به راحتی باور کرد که تثبیت دارویی یک هدف است و نه یک روند. پزشکان در اکثر تخصص ها باید بیماران زیادی را در روز ببینند و وقت مکالمه زیادی با کسانی که می بینند ندارند. از این رو بیمارستان ها به م institutionsسساتی برای تشخیص و مداخله سریع تبدیل شده اند و دیگر مکان تسکین دهنده و بهبودی نیستند. پزشکان شاغل ناهار را هنگام فرار می خورند. اتاق غذاخوری آنها ناپدید شده است. این همه ورودی رایانه ، وقت کم.

کمبود آموزش روانپزشکی موذی وجود دارد که جدی تر است. تأكيد كمتري بر درك ملموس تر اما سرنوشت ساز دلبستگي دارد. پیوست یک پدیده اتصال است ، حتی برای حیوانات نیز قابل استفاده است. زنان و مردان نیاز به انبوهی از مراقبت دارند و بدون آن خلا a فرا می گیرد و آنها رنج می برند. ما در جامعه این مسئله را بارها و بارها کشف می کنیم ، گویی که این یک مکاشفه است. در یک زمان از تاریخ ، یک کودک بیمار بدون پدر و مادرش وارد بیمارستان شد. در دوران ویکتوریا در انگلیس ، به والدین توصیه می شد که شخصاً بیش از دو ساعت در روز را با فرزندان خود نگذرانند تا مبادا بچه ها خراب شوند. اکنون می دانیم که مغز با پرورش اولیه رشد می کند. در کودکان به شدت غفلت شده ، می توانید تغییراتی را در MRI مشاهده کنید.

یک مسئله روان درمانی دیگری نیز وجود دارد که کوتاه مدت به آن داده می شود و آن مسئله ضرر است ، نقطه مقابل دلبستگی است. تلفاتی که در زندگی خود متحمل می شویم عمیق تر از آدرس کوتاه درمان روانپزشکی است. مرگ مادربزرگ یا مادربزرگ یا مادر یا پدر یا حتی حیوان خانگی یک اثر ماندگار دارد. همانطور که در رسانه ها به آن پرداخته شده است ، از دست دادن همراهی و هویت به دلیل COVID-19 بسیار زیاد است و باید درباره آن صحبت و پردازش شود ، نه به عنوان یک مصدوم ساده. سالها پیش ، هنگامی که من در نیروی دریایی بودم ، افسر فرمانده من این فرضیه را مطرح کرد که ترک رفاقت شدید وظیفه فعال می تواند یک ضرر بزرگ برای یک سرباز باشد ، و این موضوع به من یادآوری می شود که موضوع خودکشی نظامی مطرح شود.

شتابزدگی بازتاب فرهنگی است که لحظه ای مفهوم تغذیه را کنار گذاشته است. یا شاید ما شاهد سرمایه داری در بدترین حالت خود هستیم و یا ملتی درگیر با آزار و اذیت خاصی است که باعث می شود ارزش نرم تر گرایش به جای داده های سخت ، یک تجربه گرایی کاذب و یک تخیل مورد نیاز ما قرار گیرد یا وقت آن را نداریم که ویژگی های آن را داشته باشیم. محبت

John R. Lion (newtlion@aol.com) پزشک و روانپزشک است. رمان وی با عنوان “روانپزشک ، آشفته” (مطبوعات تکینگی) در ماه مه منتشر شد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  4  =