رها کردن از گذشته اما گرفتن دروس آن با ما


هنگامی که قصد برداشتن پلاک خودرو را داشتم ، متوجه شدم که این اسکوتر آخرین بار در سال 2014 ثبت شده است. من یک باند بانجی خراب ، یک فشار سنج لاستیک و یک جلیقه انعکاسی از فضای ذخیره سازی جلو بیرون آوردم و سپس دستم را روی صندلی نصب کردم که مادر من تلاش کرده است تا به من کمک کند تا جایگزین خریداری شده توسط eBay را بپوشم. من هم فهمیدم که تقریباً از زمان شروع نشستن اسکوتر از eBay استفاده نکرده ام.

مادرم دوست دارد در مورد اینکه چگونه سعی کرده با پول نقد سرد من را رشوه دهد تا اسکوتر نخرد ، صحبت کند. هر دو مقدار را به خاطر نمی آوریم ، اما تقریباً کافی نبود. من اول یک اسکوتر قرمز ارزان قیمت خریداری کرده بودم که فقط چند هفته قبل از فروش آن و گرفتن یک وجه نقد از یک راگبی باز زن که شب به آنجا رانده بود ، آن را داشتم. آن اسکوتر فقط 25-30 مایل در ساعت حرکت می کرد و حتی برای سرسختی من ، می دانستم که این وسیله نقلیه ای ناامن است ، حتی در ترافیک آرام.

پس از پاسخ دادن به آگهی دیگر ، چند هفته بعد ، در لبه آشپزخانه ایستادم و قسط های پرداختی را که برای یک مرد جوان برای اسکوتر بعدی خود پرداخت می کردم ، چکش می زدم. در اتاق احساس پرتحرکی شدیدی وجود داشت ، نه به من ، بلکه بین زن و مردی که روبروی هم نشسته و مورب برای من بودند.

وی گفت: “من اسكوتر را برای او خریده ام تا بتواند با من سوار شود.” “حالا که با هم نیستیم ، دیگر نیازی به آن نداریم.” نگاهش را دور کرد. بله با این حال ، از دست دادن روابط آنها معامله چانه زنی من بود.

هوندا الیت حدوداً یک ساله بود و به سختی 300 مایل در آن بود. سرعت متوسط ​​در حدود 45 مایل در ساعت و خاموش 50 مایل در ساعت با باد برگشت بود. میانگین مصرف گاز 90 مایل در هر گالن تأیید شده بود. اما گرفتن موج دوچرخه سوار؟ بسیار گرانبها.

مسلم است ، امواج من به برش باد با هم باز می شوند

اصل را اینجا بخوانید:
رها کردن از گذشته اما گرفتن دروس آن با مامنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *