رزروهای عرشه بخار در حال حاضر با قیمت حداکثر 5000 دلار در eBay به فروش می رسند


در پانزدهم ژوئیه ، Valve تاریخ انتشار و قیمت کنسول دستی آینده خود “Steam Deck” را اعلام کرد و صنعت بازی را طوفانی کرد. روز جمعه دریچه اعلام کرد که نمایندگان فروش Steam Deck در حال حاضر برای استفاده از شرایط آغاز شده اند. برای تلاش برای جلوگیری از فروشندگان غیر مجاز که قیمت ها را افزایش می دهند ، رزرو Steam Deck به یک حساب Steam معتبر با اعتبار خوب نیاز دارد. برای رزرو واحد امروز ، باید قبل از ژوئن 2021 حساب Steam تنظیم کرده باشید. برای رزرو ، باید Steam را قبل از آن تاریخ خریداری کرده باشید.

در حالی که Valve اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از راه اندازی چندین حساب Steam توسط اسکالپ ها برای خرید و فروش مجدد چندین دستگاه انجام داده است – حداقل حساب های جدید مجاز به پیش خرید نیستند – فروش دستگاه ها در eBay متوقف نشده است.

با این وجود ، هیچ شکی وجود ندارد که این امر به محدود کردن دامنه این نوع جوش زدن کمک خواهد کرد ، اما افزایش قیمت واضح است. پیش خرید Steam Deck از دیروز آنلاین بوده و صفحه Valves برای دستگاه های دستی دستی نه تنها نشان می دهد که همه چیز در دوم و اوایل سه ماهه سوم عرضه می شود ، بلکه همچنین نسخه های برتر دستگاه های پیش سفارش در eBay به فروش می رسند در علامت گذاری های اخاذی.

فروشندگان پیش فروش Steam Deck دستی را به قیمت هزار دلار بالاتر از MSRP می فروشند. امروزه این یک وضعیت آشنا است ، زیرا هر سخت افزاری که معلوم است مورد تقاضا قرار گرفته است مانند Steam Deck در بسیاری از لیست های خرید گیمر ظاهر می شود. همانطور که با تمام سخت افزارهای hype انتظار می رود ، فروشندگان سعی می کنند از Steam Decks به فروش برسند ، لیست eBay 1000 تا 4100 دلار برای پیش سفارش های تایید شده نشان می دهد

فروشندگان شروع کردند به بالا بردن قیمت Steam Deck تا 5000 دلار ، فقط یک روز پس از آنلاین شدن آن برای پیش خرید. سرورهای آنها از قبل بارگیری شده اند ، پیش سفارش ها به سختی آغاز شده و تحویل داده شده اندمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *