0

ردیابی خطوط برق پشت آمازون خورشیدی – اخبار آمازون

بازدید 5


آمازون ، بزرگترین تجارت تحویل خرده فروشی در جهان ، ماه گذشته اعلام کرد که در حال تبدیل شدن به بزرگترین خریدار انرژی های تجدیدپذیر در جهان است.

اما تاکنون جزئیات بخشی از برنامه آن شامل پروژه های خورشیدی در شرق آرکانزاس تقریباً به اندازه یک مه متراکم دلتا روشن است.

جف بزوس ، بنیانگذار آمازون گفت در یک خبر انتشار 23 ژوئن 14 پروژه برق تجدیدپذیر در سراسر جهان ، از جمله دو مولد آفتاب در آرکانزاس ، به زودی برق ادارات ، مراکز تحقق و سایت های داده خدمات وب آمازون را تأمین می کنند.

یکی از اقدامات آرکانزاس ، Big Cypress Solar ، آرایه ای است که قبلاً توسط منابع انرژی NextEra برای منطقه کریتدنن اعلام شده است. مورد دیگر ، Apple Blossom Solar ، برای مقامات محلی یک رمز و راز است و آمازون سرنخی ارائه نمی دهد.

تیم ارتباطات رسانه ای آمازون هفته گذشته پس از ترومپت کردن برنامه این شرکت برای برداشتن کل برق خود از منابع تجدیدپذیر تا سال 2025 ، پنج سال جلوتر از یک هدف اصلی ، هفته گذشته در مورد پاسخگویی متقابل بود.

لورن لینچ ، نماینده رسانه آمازون ، در یک ایمیل گفت: “من درک می کنم که شما به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، اما فقط قادر هستم آنچه را که احتمالاً قبلاً در سایت ما از طریق انتشار خبر یا نقشه وب سایت خوانده اید ، تأیید کنم.”

وی جزئیاتی را که قبلاً ذکر شد تکرار کرد ، مانند پیش بینی اینکه Big Cypress 282،880 مگاوات ساعت نیرو در سال تولید می کند و انتظار می رود در سال 2023 آنلاین شود.

Apple Blossom که اولین بار شناسایی شد روی نقشه آنلاین آمازون به عنوان یک پروژه کراس کانتی ، 135 مگاوات ظرفیت دارد و انتظار می رود تا اواخر سال 2023 نیز به بهره برداری برسد.

دونی ساندرز قاضی کراس کانتی روز چهارشنبه گفت که او از آمازون در مورد هیچ پروژه ای در شهرستان خود چیزی نشنیده است و هیچ اطلاعاتی در مورد پروژه های خورشیدی در مقیاس مطلوب نداشته است.

NextEra ، از Juno Beach ، فلوریدا ، شریک چندین پروژه بزرگ خورشیدی با Entergy Arkansas طی دهه گذشته ، تأیید کرد که 120 مگاوات نیرو از مزرعه خورشیدی Big Cypress به نیروگاه آمازون ، نیروگاهی در شمال غرب ممفیس ، تأمین می کند .

هفته گذشته سخنگوی سارا کسیدی به آرکانزاس بیزینس گفت که NextEra در پروژه Apple Blossom نقش ندارد. وی گفت ، در حالی که انتظار می رود Big Cypress در سال 2023 به اتمام برسد و از مشتریان برق برخوردار باشد ، از هفته گذشته هیچ سازنده ای معرفی نشده و هیچ سایت خاصی خریداری نشده است.

سایت 180 مگاواتی و 1600 هکتاری Big Cypress همچنین تعهداتی در زمینه فروش برق به شهرهای جونزبورو و وست ممفیس دارد.

وودی ویلس ، قاضی دادگستری در یک مصاحبه تلفنی گفت: “آنها با این کار رو به جلو حرکت می کنند و در مرحله صدور اوراق قرضه هستند.” “قرار است در شمال کلارکدیل باشد ، اما آنها به نوعی پنهان می شوند که مکان دقیق آن کجاست.”

Wheeless گفت که یک قطعه زمین با کشاورزی کاملاً مشخص 1600 هکتاری برای منطقه بندی مجدد در منطقه کلارکدیل تصویب شده است ، اما وی پیش بینی کرد که تا زمان تملک زمین ، قطعه دقیق به اطلاع عموم نرسد.

Wheeless و دیگر مقامات شرقی آرکانزاس نمی دانند که چه شرکت خورشیدی در پشت پروژه Apple Blossom قرار دارد ، اما یک احتمال قوی RWE Renewables ، بخشی از شرکت انرژی چند ملیتی RWE AG از اسن ، آلمان است.

جنیفر هابز ، شهردار وین ، صندلی کراس کانتی ، گفت که RWE “می خواهد 1200 هکتار را اجاره کند” که شامل یک قلوه در محدوده شهر است. هابز گفت: “آنها متعهد به قرارداد هستند و نمی توانند به ما بگویند که این پروژه برای چه کسانی است.”

RWE تجدید پذیر اخیراً یک پروژه خورشیدی را درست در آن سوی می سی سی پی از آرکانزاس ، واقع در منطقه شلبی ، تنسی ، اعلام کرده است که باعث کاهش اثر کربن شرکت فیس بوک می شود.

این طرح خواستار تأسیسات خورشیدی 150 مگاواتی است که 110 مگاوات به فیس بوک می فروشد تا به مرکز داده خود در گالاتین ، تنسی کمک کند. RWE انتظار دارد که ساخت آن آرایه از اواسط سال 2022 و کارخانه در اواخر سال 2023 آغاز شود.

درخواست نظر RWE در مورد هرگونه مشارکت در آرایه Apple Blossom یا هر پروژه دیگر در آرکانزاس هیچ پاسخی فوری نشان نداد. چندین ارائه دهنده خورشیدی آرکانزاس که توسط آرکانزاس بیزینس با آنها تماس گرفته اند گفتند که هیچ اطلاعاتی در مورد این پروژه ها ندارند.


پروژه بزرگ سرو NextEra با آرایه ای که در امتداد ایالت 40 در غرب ممفیس در حال ساخت است اشتباه گرفته نمی شود. آن گیاه ، وست ممفیس خورشیدی، برای Entergy در حال ساخت است و بزرگترین مجموعه برنامه با 561 مگاوات خواهد بود که برای اداره 90،000 خانه کافی است. این پروژه ، با تأثیر اقتصادی قابل مقایسه با سرو بزرگ ، می تواند 300 شغل ساختمانی و فروشنده را به شرق آرکانزاس بیاورد و در طول عمر پروژه سالانه 17 میلیون دلار مالیات محلی ایجاد کند.

تفسیر:
نکات و آدرسهای واقعاً مفید در این مقاله کامل قابل مشاهده است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  3  =