راه حیله گرانه مایکل وایت فوت عکاس Worcestershire با تصاویر


مشاغل زمانی رونق می گیرند که افرادی که آنها را اداره می کنند علاقه مند به کاری که انجام می دهند باشند.

بنابراین اگر قبلاً در یک زمینه موفق بوده اید ، وقتی می توانید یک سرگرمی مادام العمر را به یک شرکت به همان اندازه موفق تبدیل کنید ، باید رضایت مضاعف داشته باشد.

عکاسی مایکل وایت فوت در Shelsley Beauchamp واقع شده است ، جایی که هشت سال در آنجا می رود.

مایکل گفت: “پس از فروش تجارت اصلی خود در سال 2013 ، تصمیم گرفتم سرگرمی مادام العمر خود – عکاسی – را به یک کار تجاری جدید تبدیل کنم.

“من در ابتدا برای آژانس های ورزشی به عنوان” گهواره “کنار زمین کار می کردم ، و عکس های مهم راگبی ، فوتبال و کریکت را برای روزنامه های ملی (و اخبار Worcester!) ضبط می کردم. اما خیلی زود تمرکزم را به دنیای آرام کنسرت کلاسیک و عکاسی از مناظر معطوف کردم.

“به طور خاص ، من از تصاویر دراماتیک خود از شهرهای محلی ، مکانهای دیدنی و صحنه های حومه شهر استفاده کرده ام تا مجموعه ای محبوب از هدایا و سوغاتی ها را ایجاد کنم ، از پازل ، تقویم ، کارت پستال و کارت تبریک گرفته تا آهن ربا ، حوله چای ، پد خرید و دیوار هنر. ”

بسیاری از اقلام دارای تصاویر نمادین از مناظر Worcestershire ، Herefordshire و Cotswolds هستند و هم اکنون توسط مراکز اطلاعات گردشگری ، فروشگاه های هدیه ، مراکز باغ ، کلیساهای جامع و دفاتر پست در سراسر منطقه ذخیره می شوند. مایکل همچنین از طریق فروشگاه eBay و وب سایت خود به فروش می پردازد.

“بسیاری از محبوب ترین عکس های من نتیجه یک مایل دیگر است!” او گفت. “من اغلب قبل از طلوع آفتاب دور هستم تا طلوع آفتاب را بگیرم ، وسایل سنگین دوربین را از میان برف بیرون بکشم ، یا هواپیمای بدون سرنشین خود را مانور دهممنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *