0

راهنمای نهایی برای شروع یک تجارت متعلق به اقلیت ها [+ Expert Tips]

بازدید 21


COVID-19 بیش از یک چالش برای مشاغل ایجاد کرده است ، و بیماری همه گیر حتی خسارت بیشتری به صاحبان مشاغل اقلیت وارد کرده است.

با توجه به اینکه صاحبان مشاغل اقلیت دچار بحران نقدی شده اند ، بسیاری نمی توانند وام را برای باز نگه داشتن درهای خود تضمین کنند.

در سال 2020 ، 400000 مشاغل کوچک تصمیم گرفتند برای همیشه تعطیل شوند به دلیل تأثیرات همه گیری – بسیاری از آنها در جوامع کم برخوردار بودند. چه در مرحله ایده باشید و چه قبلاً تاسیس شده باشید ، این راهنما به شما کمک می کند تجارت اقلیت خود را از صحنه خارج کنید.

قبل از اینکه وارد این راهنما شوید ، بررسی کنید این وبلاگ در مورد چگونگی راه اندازی کسب و کار اگر هنوز در مرحله ایده هستید.

هنگامی که خواندن این قطعه را به پایان می رسانید ، برای پیشرفت به عنوان یک مالک مشاغل اقلیت تمام آنچه را که لازم دارید (و موارد دیگر) خواهید داشت – از نحوه دریافت گواهی کسب و کار متعلق به اقلیت ، تا گزینه های تأمین اعتبار و منابع رشد.

درباره انجمن HubSpot برای تقویت حرفه ای های سیاه بیشتر بدانید

به عنوان یک تجارت متعلق به اقلیت ها مجوز دریافت کنید

پس از اینکه ایده کسب و کار خود را میخکوب کردید ، شرکت خود را برنامه ریزی و ثبت کردید ، وقت آن است که به عنوان یک تجارت متعلق به اقلیت ها گواهی دریافت کنید. این گواهینامه لازم نیست ، اما به شما کمک می کند تا مصرف کنندگان و شرکای بالقوه را در مورد رهبری شرکت خود آگاه کنید.

همچنین اگر می خواهید برای کمک هزینه های اقتصادی اقلیت ها و وام های دولتی ، یا سایر برنامه ها اقدام کنید ، ممکن است به این گواهینامه نیز نیاز داشته باشید.

ایلینوی، اوهایو، کالیفرنیا، و نیویورک آژانس های محلی داشته باشند تا به عنوان یک تجارت متعلق به اقلیت ها در سطح ایالت مجاز شوند. روش های مختلفی برای دریافت گواهینامه از ایالت های محلی و آژانس های تجاری وجود دارد ، بنابراین بهتر است مستقیماً با توجه به جایی که کسب و کار شما ثبت شده است با آنها مشورت کنید.

در اینجا چند آژانس سطح بالا دیگر برای بررسی مجوز کسب و کار متعلق به اقلیت از این موارد وجود دارد:

 • شورای توسعه تامین کننده اقلیت های ملی (NMSDC): دفتر مرکزی NMSDC که دفتر مرکزی آن در نیویورک است ، 22 شورای وابسته منطقه ای در اطراف ایالات متحده را مدیریت می کند NMSDC گواهینامه های تجاری اقلیت و برنامه های توسعه تجارت را ارائه می دهد. این شورا دارای شبکه ای متشکل از بیش از 1750 عضو شرکت است و بیش از 12000 مشاغل اقلیت را با این شرکت های عضو مطابقت داده است. مراحل صدور گواهینامه شامل یک درخواست آنلاین ، هزینه ، مصاحبه و بازدید از سایت پس از تأیید است.
 • برنامه توسعه تجارت 8 (a) اداره تجارت کوچک: دولت فدرال متعهد شد سالانه پنج درصد از دلارهای قراردادی فدرال را به مشاغل کوچک محروم با تعیین 8 (a) اعطا کند. اگر شرکت شما قصد دارد برای قراردادهای دولت فدرال بهتر رقابت کند ، این یک گواهینامه تجاری متعلق به اقلیت متعلق به SBA خاص است.

همین سازمان ها و آژانس ها ممکن است گواهینامه های تجاری متعلق به زنان و متعلق به LGBTQ را نیز ارائه دهند.

برای کمک هزینه های کسب و کار اقلیت اقدام کنید

بنیانگذاران اقلیت غالباً بوت استرپ را شروع می کنند ، کمپین های تأمین مالی جمعی را آغاز می کنند یا حتی سعی می کنند بودجه اولیه را از طریق خانواده و دوستان خود جمع کنند.

شما می توانید مسیرهای مختلفی را برای تأمین هزینه راه اندازی خود انتخاب کنید ، اما اگر در مورد تأمین مالی تنها هستید ، درخواست کمک مالی برای شروع یک شروع عالی است. Grants.gov بیش از 1000 کمک هزینه کسب و کار کوچک را برای جستجوی آزاد توزیع می کند ، و این جایی است که تمام آژانس های دولتی فدرال فرصت های کمک هزینه خود را ارسال می کنند.

در اینجا چند فرصت اعطای مشاغل برای بنیانگذاران اقلیت آورده شده است:

 • ائتلاف حمایت از صندوق مشاغل سیاه: این ابتکار برای کمک به مشاغل کوچک سیاه پوستان که از طریق همه گیری دست و پنجه نرم می کنند ، ایجاد شده است. این ائتلاف به 300 کمک بلاعوض هرکدام به مبلغ 5000 دلار اعطا می کند.
 • وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA): این آژانس برنامه بورس توسعه مشاغل روستایی را برای مشاغل فعال در مناطق روستایی با جمعیت زیر 50،000 نفر اجرا می کند. این برنامه کمک های بلاعوض به مشاغل کوچک اقلیت از 10 تا 50 هزار دلار ارائه می دهد.
 • بلوک را دوباره بسازید (RTB): RTB به عنوان بخشی از صندوق کمک به مشاغل کوچک ، 15 جایزه ماهانه به صاحبان مشاغل سیاه پوست مبتلا به همه گیر اعطا می کند. ارزش پولی مشخصی برای هر کمک هزینه وجود ندارد ، و افراد آزاد و سایر افراد خلاق ترغیب به درخواست می شوند.
 • اولین موسسه توسعه ملل (FNDI): مهلت ها و فرصت ها متفاوت است ، اما این سازمان غیر انتفاعی پشتیبانی مالی و فنی را از سازمان های بومی آمریکا ارائه می دهد. FNDI 2150 کمک هزینه بلاعوض 43 میلیون دلار به پروژه های بومی در 40 مرحله و منطقه ارائه کرده است.
 • انجمن ملی MBA سیاه: از سال 2017 ، این انجمن میزبان مسابقه Scale-Up Pitch است ، که به صاحبان مشاغل سیاه و سفید اعطای کمک های مالی از 1000 تا 50،000 دلار اعطا می کند. شخصی از شرکت باید عضو انجمن باشد تا از این فرصت استفاده کند.
 • حلقه زنان آسیایی (AWGC): این کمک هزینه ویژه مشاغل متعلق به زنان آسیایی آمریکایی آمریکایی است. AWGC در سال 2020 11 کمک هزینه اعم از 2500 دلار تا 10 هزار دلار اعطا کرد و امسال حداکثر مبلغ کمک هزینه 15000 دلار است.
 • بنیاد SoGal: این برنامه نوردی 5000 و 10 هزار دلار به بنیانگذاران زن سیاه پوست و کارآفرینان غیر دودویی سیاه پوست اعطا می کند.
 • FedEx: هر ساله ، فدرال اکسپرس میزبان یک مسابقه اعطای کسب و کار کوچک در سراسر کشور است ، و گرچه این فقط مختص کسب و کارهای کوچک اقلیت نیست ، بسیاری از برندگان گذشته بنیانگذاران اقلیت بوده اند. برندگان از 15000 دلار تا 50،000 دلار اعطا می کنند ، به علاوه بودجه خدمات چاپ FedEx.

اگر به دنبال فرصت های بیشتر هستید ، لطفاً به من کمک کنید یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استفانی کامینگز پیشنهاد عضویت در خبرنامه های توزیع شده توسط 1863 سرمایه گذاری و سرمایه پشت صحنه.

هر سازمانی ماهانه خبرنامه ای را که مملو از فرصت های به روز شده برای بودجه و بودجه است ، به طور خاص برای بنیان گذاران اقلیت ارسال می کند.

برای وام های تجاری اقلیت اقدام کنید

یکی دیگر از گزینه های تأمین مالی می تواند درخواست وام باشد. از نظر تاریخی ، بنیانگذاران اقلیت برای تأمین وام های تجاری به سختی تلاش می کردند نابرابری اعتباری و تبعیض، اما هنوز گزینه های منطقی وام وجود دارد.

در اینجا چند فرصت وام تجاری برای بنیانگذاران اقلیت آورده شده است:

 • سرمایه را همراهی کنید: همراهی سرمایه به دنبال حمایت از مهاجران ، پناهندگان و زنان کارآفرین به طور خاص ، وام های خرد 500 تا 50،000 دلاری را با شرایط بازپرداخت از شش ماه تا سه سال ارائه می دهد.
 • اداره تجارت کوچک ایالات متحده (SBA): SBA چند فرصت وام ، از جمله فرصتهای آن را مدیریت می کند برنامه خرد وام و برنامه وام مزیت جامعه. برنامه Microloan که برای همه مشاغل کوچک باز است ، وام هایی تا سقف 50 هزار دلار با وام هایی با میانگین 13 هزار دلار ارائه می دهد. برای برنامه Community Advantage Loan ، SBA وام دهندگان جامعه ، عمدتاً موسسات مالی غیرانتفاعی را تشویق می کند تا 250،000 دلار به اقلیت ها ، زنان ، پیشکسوتان و سایر بنیان گذاران کم وام بدهند.
 • صندوق کنسرسیوم تجارت: صندوق ارائه شده به مشاغل مجاز NMSDC ، وام ها و اعتباراتی از 250،000 تا 750،000 $ با شرایط بازپرداخت تا پنج سال ارائه می دهد.
 • USDA: USDA به عنوان بخشی از برنامه تضمین وام تجارت و صنعت خود ، تا یک میلیارد دلار ضمانت وام به بانک های محلی و وام دهندگان مستقیم که در مناطق روستایی با جمعیت زیر 50،000 نفر ساکن هستند ، ارائه می دهد. مشاغل اقلیت همچنین می توانند مستقیماً برای وام USDA متغیر باشند ، از 200000 دلار تا 5 میلیون دلار با حداکثر سقف 10 میلیون دلار.

روی برنامه ها و منابع اقلیت اضافی ضربه بزنید

حتی اگر فکر کنید همه چیز را فهمیده اید ، کمی راهنمایی اضافی صدمه ای نخواهد دید.

در اینجا ده شتاب دهنده ، برنامه راه اندازی و منابع دیگر برای بنیان گذاران اقلیت آورده شده است:

 • دستهای قابل مشاهده این بورس یک برنامه مجازی 14 هفته ای را برای ارائه خدمات ساخت شرکت و سرمایه گذاری حداکثر 200000 دلار به کارآفرینان کم درآمد اجرا می کند. گروه تحلیف از بیش از 30 همکار استقبال خواهد کرد.
 • اختصاص داده شده به تنوع در فن آوری ، بنیانگذاران سیاه برنامه هایی فراهم می کند و رویدادهایی را برای کارآفرینان فناوری Black میزبانی می کند.
 • عملیات HOPE یک برنامه آموزش هفتگی کارآفرینی را اجرا می کند که برای کمک به کارآفرینان در جوامع کم درآمد طراحی شده است.
 • برنامه توسعه تجارت SBA به صاحبان مشاغل اقلیت کمک می کند تا شرایط بیشتری برای وام های SBA کسب کنند. شرکت شما برای مشارکت باید به عنوان یک تجارت کوچک در SBA ثبت شود.
 • آژانس توسعه تجارت اقلیت ها، یک آژانس در بخش تجارت USD ، برای دسترسی بیشتر به سرمایه و منابع بنیانگذاران اقلیت ایجاد شد. این آژانس مراکز تجاری را در سراسر کشور مدیریت می کند و برنامه های توسعه تجارت را میزبانی می کند.
 • 1863 سرمایه گذاری– یک سازمان توسعه تجارت برای ارتقا to رنگین پوستان ، زنان ، مهاجران ، افراد LGBTQ ، کهنه سربازان و صاحبان مشاغل معلول جسمی – دو برنامه شتاب دهنده را اجرا می کند. آن است برنامه خط لوله برای شرکت های مرحله قبل از رشد است ، و آن است برنامه Acceler8 برای رشد در مقیاس کسب و کار مرحله ای است.
 • Y Combinator’s Startup Library شامل تعداد زیادی از منابع به مدت 15 سال است.
 • شورای تجارت اقلیت های ملی فرصت های آموزشی ، اردوهای راه اندازی کارآفرینانه ، سمینارها ، کمک به تجارت و موارد دیگر را برای صاحبان مشاغل اقلیت فراهم می کند. عضویت تشویق می شود.
 • اتاق کنگره اقلیت های ایالات متحده یک سازمان غیرانتفاعی است که از حقوق تجارت کوچک حمایت می کند. این سازمان دارای فصلهایی در سراسر ایالات متحده است كه رویدادهای شبكه را برگزار می كنند و منابع كارآفرینی محلی را ارائه می دهند.
 • موسس موسس کنار هم قرار دادن لیست منابع راه اندازی سیاه آمریکایی مملو از 742 منبع برای کارآفرینان مرحله ایده. اگر به دنبال شتاب دهنده ها ، سرمایه گذاران یا حتی رویدادها هستید ، این لیست مکان بسیار خوبی برای شروع است.

به نکات انگیزشی سایر بنیانگذاران اقلیت بپردازید

شروع یک کار از ابتدا کار سختی است ، اما انجام این کار به عنوان اقلیت ممکن است چالش های بیشتری به همراه داشته باشد.

بسیاری از نابرابری ها برای صاحبان مشاغل اقلیت مانع ایجاد می شود ، اما امیدوارم که این فرصت ها و منابع ، برخی از مشکلات را برطرف کند. گرچه ممکن است راه اندازی مشاغل متعلق به اقلیت همان راه اندازی هر شرکت دیگری باشد ، اما چند کار اضافی وجود دارد که می توانید انجام دهید – مانند گرفتن گواهینامه – برای استفاده از برخی فرصت های منحصر به فرد که فقط برای اقلیت ها ساخته شده است.

من با برخی از صاحبان مشاغل اقلیت تماس گرفتم که کار سختی را انجام داده اند و هنوز در تلاشند تا مشاغل خود را رشد دهند. اگر احساس دلسردی می کنید در اینجا چند نکته آورده شده است:

 • “درک کنید که شروع یک کار سخت سخت است و برای بنیانگذاران اقلیت 10 برابر دشوارتر است. اگر به آرزوی خود متعهد هستید ، سخت کار کنید ، حفاری کنید و بگذارید کار خود صحبت کند.” – استفانی کامینگز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لطفا به من کمک کنید.
 • “فقط این کار را بکن – یکی از شعارهای مورد علاقه من. به عنوان اقلیت ، ما اغلب چهره های مشابه را روی جلد Forbes یا جاهای دیگر نمی بینیم. این به آرامی تغییر می کند. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید این کار را انجام دهید. آنچه مهم است در پایان روز این است که اگر تجارت شما واقعاً به دیگران کمک می کند. ” – Nhon Ma ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت عدد.
 • “زیاد به عقاید وابسته نباشید. وقت خود را صرف پیوستن به ارزشهای خود کنید و بدانید که بعنوان یک شخص در چه موضع ایستاده اید – ارزشهای شما چراغ راهنمای شما خواهد بود نه ایده ها.” – رونی کوسی کلمن ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کنسرت های معنی دار.
 • “شبکه های خود را برای ایجاد آگاهی از نام تجاری به صورت ارگانیک به کار بگیرید ، اما فراموش نکنید که چه کسی به شما کمک کرد تا به آنجا برسید.” – لیلا باتیا-نیومن و ماریانا ماگالا ، بنیانگذاران منطقه ای محلی.

در ورودی سیاه استمنبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  2  =