راهنمای مبتدیان برای ویرایش ویدئوهای YouTube


به عنوان یک بازاریاب فیلم ، ویرایش ممکن است مهمترین قسمت پس از تولید باشد. اگر نتوانید عکس های خود را به صورت یکپارچه به هم ببافید یا برش خود را به کادر مناسب وارد کنید ، به نظر می رسد ویدیوی شما بدون پرداخت است و بینندگان شما را از این کار جدا می کند.

گفته می شود ، اگر با بودجه کمتری کار می کنید ، ممکن است توانایی تهیه نرم افزار ویرایش فیلم را نداشته باشید. بنابراین یک بازاریاب فیلم بدون ویرایش نرم افزار چه کاری انجام می دهد؟ خوشبختانه ، یوتیوب ویرایشگر ویدئویی مبتنی بر وب را ارائه می دهد که کاملا رایگان است و از طریق سیستم عامل آن قابل دسترسی است.

در این پست ، نحوه استفاده از ابزارهای ویرایش ویدیوی بومی YouTube و همچنین بهترین روش هایی را که هنگام ویرایش فیلم های خود باید در خاطر داشته باشید ، یاد بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خود را مشغول کرده و به تماشای بیشتر علاقه مند هستید.

→ قالب رایگان: نحوه استفاده از YouTube برای تجارت [Download Now]

نحوه استفاده از ویرایشگر ویدیوی YouTube

1. وارد شوید YouTube Studio

2. در نوار کناری سمت چپ ، کلیک کنید محتوا.

داشبورد نوار کناری ویرایشگر استودیوی یوتیوب

3. در بارگذاری ها، روی تصویر کوچک ویدیویی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید.

داشبورد محتوای کانال ویرایشگر یوتیوب

4- در نوار کناری سمت چپ ، کلیک کنید ویرایشگر.

5- ابتدا یا انتهای ویدیوی خود را اصلاح کنید.

اگر می خواهید ابتدا یا انتهای ویدیوی خود را اصلاح کنید ، انتخاب کنید اصلاح، که در کنار تایمر ویدیوی شما و درست در بالای صفحه جدول زمانی شما قرار دارد.

پنل جدول زمانی YouTube Studio Trim Video

باید یک کادر آبی در اطراف کناره های صفحه جدول زمانی ویدیوی خود مشاهده کنید. آنها را بکشید تا قسمت های ابتدا یا انتهای برش خشن خود را که نمی خواهید در نسخه نهایی چاپ شده قرار دهید ، خرد کنید. کلیک پیش نمایش برای مشاهده ویرایش ، و کلیک کنید صرفه جویی اگر راضی هستید در گوشه بالا سمت راست قرار بگیرید.

YouTube Studio Trim Video

6. کلیپ ها را از وسط ویدیوی خود کوتاه کنید.

اگر می خواهید یک کلیپ خاص را از وسط ویدیوی خود برش دهید ، انتخاب کنید اصلاح. بعد ، در پانل جدول زمانی خود ، روی ابتدای بخشی از کلیپ مورد نظر برای حذف کلیک کرده و فشار دهید شکاف.

YouTube Split Video

بعد ، در پانل جدول زمانی خود ، روی انتهای کلیپی که می خواهید حذف کنید کلیک کنید و آن را فشار دهید شکاف از نو.

YouTube Split Video

در آخر ، روی خط آبی در ابتدا یا انتهای کلیپ خود کلیک کنید و آن را به سمت دیگر بکشید تا از ویدیوی شما کوتاه شود. کلیک پیش نمایش برای مشاهده فیلم ویرایش شده خود ، کلیک کنید صرفه جویی اگر راضی هستی

YouTube Split Video

7. اضافه کردن یک صفحه پایان به ویدیوی شما

اگر می خواهید به بینندگان خود این گزینه را بدهید تا یکی از فیلم های مرتبط ، لیست پخش یا اشتراک در کانال خود را تماشا کنند ، روی نماد صفحه انتهایی که در پایین پنل جدول زمانی خود نشان داده شده است کلیک کنید. تصویر زیر نماد صفحه انتهایی را نشان می دهد که با قرمز مشخص شده است.

نماد صفحه انتهایی پانل جدول زمانی ویرایشگر ویدیوی یوتیوب

با کلیک کردن می توانید الگوی صفحه نهایی موجود خود را بارگذاری کنید الگو را اعمال کنید در منوی پاپ آپ (این یک راهنمای مفید برای ایجاد مورد خود است) یا از گزینه های بومی ویرایشگر یکی را انتخاب کنید: ویدئو، لیست پخش، اشتراک در، کانال، یا ارتباط دادن.

منوی عناصر صفحه انتهایی ویرایشگر ویدیوی یوتیوب

نحوه ویرایش فیلم ها برای یوتیوب

اگرچه درک نحوه ویرایش فیلم های شما ضروری است ، اما اطمینان از ویرایش فیلم ها در یک محصول نهایی که کاربران به آن علاقه دارند نیز مهم است. بیایید در مورد بهترین روش ها بحث کنیم که هنگام ویرایش فیلم های خود در حین تولید پس از تولید به خاطر بسپارید.

برای هر ویدئو عکس کوچک جذاب ایجاد کنید.

تصاویر کوچک اولین چیزی است که بینندگان شما قبل از تماشای فیلم شما می بینند ، بنابراین اولین فرصت شما برای جلب توجه و جلب توجه مخاطبان شما است.

عکسهای کوچک شما می توانند از لحظات خاصی از فیلمها یا حتی عناوین مبتنی بر متن عکس بگیرند ، اما باید جالب باشند و مخاطبان شما را شیفته و مایل به یادگیری بیشتر کنند.

در اینجا یک راهنمای مفید برای ایجاد عکسهای کوچک YouTube.

یک داستان بگویید.

همانطور که هنگام خواندن کتاب می خوانیم ، می خواهیم فیلم هایی که تماشا می کنیم داستانی داشته باشند. این بدان معنی است که فیلم های شما باید جریان داشته باشند و از عناصر اساسی قصه گویی پیروی کنند: داشتن یک آغاز ، میانه و پایان.

شما می خواهید که داستان شما بینندگان را از طریق آنچه با آنها به اشتراک می گذارید هدایت کند و آنها گیج نخواهند شد و از اینکه چگونه یک کلیپ با کلیپ دیگر مرتبط است تعجب می کنند. این پست توضیح کاملی در مورد است مبانی داستان سرایی و اینکه چگونه می توانید اصول آن را هنگام ویرایش فیلم های خود اعمال کنید.

در همه ویدیوهای خود از عناصر جذاب استفاده کنید.

علاوه بر روایت داستان ، افزودن عناصر جذاب به فیلمهایتان هنگام ویرایش ، راهی عالی برای درگیر کردن مخاطبان است.

عناصر جذاب می توانند مواردی مانند تصاویر ، متن و اشکال ، انیمیشن ها ، موسیقی و انتقال های سرگرم کننده باشند. حتما عنصری را انتخاب کنید که منطقی باشد و فیلم های شما را تکمیل کند ، زیرا نمی خواهید تمرکز خود را از محتوای با کیفیت بالا بگیرید.

یک سبک پایه ویرایش ویدیو ایجاد کنید.

یکی از بهترین راه ها برای ساده سازی روند ویرایش و مشغول نگه داشتن مخاطبان ، ایجاد یک سبک ویرایش پایه است که از آن استفاده می کنید و برای هر ویدیو اعمال می کنید.

این به معنای یک روش ثابت برای ویرایش فیلم ها ، سبک عکس ، موسیقی ، انتقال و سایر عناصر اضافه شده است که همیشه استفاده خواهید کرد. هر وقت برای ویرایش می نشینید وقت کمتری برای یافتن عناصر جدید خواهید داشت و مخاطبان شما سبک سازگار شما را تشخیص می دهند.

به عنوان مثال ، شاید شما همیشه در ابتدای ویدیوهای خود قطعه ای از جذاب ترین و مهیج ترین لحظه ای را که بعداً اتفاق می افتد و برای مخاطبان خود ترسیم می کند ، بدهید. این سبک سازگار را با تمام ویدیوهای خود ادامه دهید ، زیرا چارچوبی سازگار برای کار کردن به شما می دهد و مخاطبان خود را درگیر و خواهان کارهای بیشتر می کند.

ساده باش

اگرچه انجام هر کاری که می توانید برای جذب مخاطب انجام دهید وسوسه انگیز است ، اما ساده بودن آن را رعایت کنید و بینندگان خود را بیش از حد تحت فشار قرار ندهید. انتقال بیش از حد غیر ضروری ، موسیقی با صدای بلند ، تصاویر و متن می تواند حواس شما را از محتوای ویدئویی پرت کند و نتیجه عکس داشته باشد.

سعی کنید تعادل دقیق محتوای اصلی فیلم و عناصر تکمیلی را پیدا کنید.

وقت بگذارید تا قدم بردارید و برگردید.

ویرایش ویدئو می تواند استرس زا باشد ، به خصوص اگر هر بار ساعت ها جلوی کامپیوتر بنشینید. حدس دوم کار شما آسان می شود ، بنابراین می تواند مفید باشد که مدتی دور شوید تا بتوانید تازه ، پرانرژی و آماده برای برش نهایی برگردید.

می توانید اینگونه به آن فکر کنید: اگر شش ساعت روی میز کار نشسته اید و ویدیو را ویرایش می کنید ، بیش از حد روی آن تمرکز کرده اید و نه چیز دیگری. ممکن است احساس کنید گیر کرده اید یا انگار به دیوار برخورد کرده اید و فیلم شما بد است. اگر چند ساعت یا چند روز دور شوید ، می توانید با یک جفت چشم تازه به آن برگردید تا ویرایش های نهایی را انجام دهید و متوجه شوید که ویدیوی شما خوب است. شما فقط نیاز به استراحت و بازگشت دوباره با روحیه.

چه از ابزارهای بومی YouTube و چه از نرم افزار شخص ثالث استفاده کنید ، ویرایش فیلم های شما باید جالب باشد. وقت بگذارید و بفهمید چه چیزی برای محتوای تولید شده شما مفید است ، یک استراتژی ویرایش ثابت ایجاد کنید و تماشای چرخش نماها را تماشا کنید.

فراخوان جدید برای اقداممنبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *