در اینجا نحوه دستیابی به فروش ثروتمند در آمازون آورده شده است


https://www.youtube.com/watch؟v=Nwrg8Ae40yU

در سال 2011 ، لری لوبارسکی 100000 دلار بدهی داشت و با مادرش در بروکلین زندگی می کرد. اکنون ، او سالانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کند تا از شامپو گرفته تا اسباب بازی های Nerf در آمازون فروش مجدد داشته باشد.

»مشترک شدن در CNBC آن را بسازید: http://cnb.cx/2kxl2rf

اسلحه های Nerf زندگی لری لوبارسکی را نجات داد.

خوب ، نه فقط اسلحه های Nerf. بلکه لوزی ، شامپو و کلوچه و هزاران کالایی که او به عنوان فروشنده شخص ثالث در آمازون می فروشد.

هفت سال پیش ، لری لوبارسکی 31 ساله ترک تحصیل در دبیرستان بود که هیچ پس انداز نکرد و 100000 دلار بدهی داشت. امروز ، او 38 ساله است و شرکتی را اداره می کند که 10 کارمند دارد و سال گذشته 18 میلیون دلار فروش هزاران محصول مختلف در آمازون آورده است.

“من با مادرم زندگی می کردم ، بدهی سختی داشتم ، توانایی خرید تلفن و ماشین خود را نداشتم. من نمی توانم از پس هزینه هایم بر بیایم ، می دانید ، یک دختر را برای یک قرار ملاقات بیرون ببرم ، چیزی شبیه به آن ، “لوبارسکی به CNBC Make It گفت. “بنابراین ، این از لحاظ اقتصادی زندگی من را نجات داد.”

لوبارسکی محصولی – مانند وسایل الکترونیکی ، لوازم آرایشی یا اسباب بازی – را به صورت عمده خریداری می کند و سپس برای سودآوری مجدداً آنها را در آمازون می فروشد. به عنوان مثال ، اگر لوبارسکی اسلحه Nerf را ببیند که یک قطعه 20 دلار در آمازون می فروشد ، صدها یا هزاران اسباب بازی را به قیمت 10 دلار در هر واحد عمده فروشی خریداری می کند ، سپس آنها را در آمازون می فروشد و با سود 5 دلار برای هر اسباب بازی (پس از اخذ هزینه آمازون) ) ، او می گوید. البته ، با این فرض که کالای مطلوبی باشد که مردم خریداری می کنند.

لوبارسکی به CNBC Make It می گوید: “اساساً ما به دنبال آن هستیم كه یك درصد محصولات از هزاران موردی كه مشاهده می كنید ، فروش خوبی دارند و سود خوبی هم دارند.”

در هر زمان مشخص ، تجارت لوبارسکی تقریباً 3000 محصول در لیست آمازون خواهد داشت و او به طور متوسط ​​در هر روز 1500 تا 2000 سفارش بین ایالات متحده و اروپا به فروش می رساند.

سال گذشته ، این تجارت 18 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، از جمله سود خالص 4 میلیون دلار ، و لوبارسکی گفت که به دنبال دستیابی به 20 میلیون دلار درآمد در سال 2018 است.

او می گوید ، در سال 2011 ، لوبارسکی “به پایین برخورد کرد”. “من مرده بودم ، به نوعی احساس کردم که زندگی من واقعاً به جایی نمی رود و واقعاً در مکان بدی قرار دارم.”

لوبارسکی در بروکلین متولد و بزرگ شد ، دبیرستان را رها کرد و در 17 سالگی به دلال سهام تبدیل شد و بیش از یک دهه را صرف فروش سهام کرد ، اما بحران مالی سال 2008 و عواقب آن خسارات زیادی به بار آورد و بیش از 100000 دلار بدهی برای او ایجاد کرد.

بدون یک دلار به نام او ، لوبارسکی نزد مادرش نقل مکان کرد و شروع به جستجوی هر کاری کرد که در پیتزا فروشی ها و سایر مشاغل محلی پیدا کند ، هر شغل 9 تا 5 که بتواند در آن “500 دلار در هفته کسب کند تا فقط پول عادی من را پرداخت کند. قبض ها را شروع کنید و مقداری از بدهی ها را پرداخت کنید. “

در سال 2012 ، یکی از دوستانش که دارای یک فروشگاه نوری در بروکلین بود ، لوبارسکی را استخدام کرد تا هر هفته حدود 500 دلار به تلفن پاسخ دهد. همانطور که مشخص شد ، همان دوست دارای یک تجارت جانبی بود که عینک آفتابی و عینک را به طور عمده خریداری می کند و سپس آنها را در آمازون به عنوان یکی از تقریباً 300000 فروشنده شخص ثالث سایت در آمریکا می فروشد.

لوبارسکی در مورد اولین قدم زدن خود با این تجارت می گوید: “من نمی دانستم كه فروش در آمازون حتی یك چیز عادی است.” “من حتی نمی دانستم که حتی وجود دارد.”

اما “وقتی محصولی را برداشتم و دیدم که ،” هی ، من می توانم این را با 10 دلار بخرم و می توانم آن را در آمازون به قیمت 20 دلار بفروشم و 10 دلار سود کنم ، و پنج فروش می کند [or] شش بار در روز ، “- این زمانی است که لامپ برای من خاموش شد. و آن وقت بود که فهمیدم ، می دانی ، که می توانم این تجارت را مقیاس بندی کنم. “

لوبارسکی به دوست خود کمک کرد تا تجارت خود را در آمازون انگلیس گسترش دهد و در ازای “اندک” سود آن را اداره کند. در عرض یک سال ، بخش اصلی تجارت لوبارسکی “درآمد سالانه دو میلیون دلار” بود.

خسارات ناگهانی ناشی از قطع تجارت آن آمازون ، لوبارسکی را دوباره روی پا نگه داشت. او آپارتمان خود را در بروکلین اجاره کرد و در سال 2014 ، از تخصص تازه خریداری شده خود برای راه اندازی تجارت آمازون خود استفاده کرد.

لوبارسکی به CNBC Make It می گوید: “من می دانستم همه کارهایی که باید انجام شود تا بتوانم کار را از زمین خارج کنم.”

تنها چیزی که او نیاز داشت پول بذر بود. بنابراین ، لوبارسکی ایده خود را برای چند دوست پیش از آن كه یكی (كه لوبارسكی به دلایل حریم خصوصی از نام بردن از او نام برد) به ایده کافی برای سرمایه گذاری 60 هزار دلار اعتقاد داشت ، ارائه داد. لوبارسکی 10 هزار دلار برای حمل و نقل و اجاره خانه ای کوچک و یک خوابه در بروکلین که در آن لوبارسکی کار خود را از گاراژ آغاز کرد ، هزینه کرد.

بیشتر داستان لری را اینجا بخوانید: https://cnb.cx/2EAJXo9

درباره CNBC آن را بسازید: CNBC آن را درست کنید. بخش جدیدی از CNBC است که به هوشمند سازی شما در زمینه مدیریت مشاغل ، شغل و پول شما اختصاص دارد.

با CNBC Make It ارتباط برقرار کنید. برخط
آخرین به روزرسانی ها را دریافت کنید: http://www.cnbc.com/make-it
پیدا کردن CNBC آن را در فیسبوک: http://cnb.cx/LikeCNBCMakeIt
CNBC Make It را پیدا کنید. در توییتر: http://cnb.cx/FollowCNBCMakeIt
CNBC Make It را پیدا کنید. در اینستاگرام: http://bit.ly/InstagramCNBCMakeIt
CNBC Make It را پیدا کنید. در LinkedIn: https://cnb.cx/2OIdwqJ

#CNBC
#CNBCMakeIt
# آمازون

چگونه این افت تحصیلی دبیرستان از بدهی 100K دلار به فروش 18 میلیون دلار فروش چیز در آمازون رسید. | CNBC آن را درست کنید.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *