0

درگیر شدن توسط یک فروشنده آنلاین

بازدید 20


موج سواری

در 6:44 صبح 23 مه ، ساگوس پلیس از مردی در خیابان اسکس تماس گرفت که گزارش داد برخی از افراد با یک خودروی سد مارون ظاهر شده و در کاناپه ای که بیرون از خانه برای وانت زباله رها شده بود خود را در خانه نشان می دهند. تماس گیرنده گفت که افراد مشغول نوشیدن قهوه روی مبل بودند. افسران رابرت لموین و کریستوفر پالومبو برای بررسی وضعیت اعزام شدند و گزارش دادند که موج سواران کاناپه هنگام رسیدن به محل حادثه در حال حرکت هستند.

بازی کودکان

در ساعت 1:15 بعد از ظهر 20 مه ، ساگوس پلیس از یکی از ساکنان خیابان توسکان شنید که گزارش داد کسی یک عروسک بی سر و تهدید را روی پله های جلویی خود گذاشته است. با توجه به ورود به سیستم ، یک افسر فیلم های ویدئویی را از یک دوربین امنیتی مشاهده کرده و به نظر می رسد که بچه های محله درگیر شده اند. پلیس با شوخی های جوان صحبت کرد و گزارش داد که صلح برقرار شده است.

داغ و اذیت

در ساعت 4:11 بعد از ظهر 29 مه ، یکی از ساکنان خیابان پلیموث در آب بریج به پلیس گفت که درب کنار همسایه از ساعت 10 صبح همان صبح باز بوده است. پلیس ساختمان را بررسی کرد و مشخص ساکنان سابق بیرون رانده شده اند و ظاهراً گرما را زیاد کرده و در را باز گذاشته اند.

نه آنچه به نظر می رسد

ساعت 7:44 بعد از ظهر 10 آوریل ، ویلمینگتون پلیس از کسی تماس گرفت که گفت گوزنی در منطقه جاده آلدریچ زده شده و ظاهرا کشته شده است. با توجه به ورود به سیستم ، افسران پاسخ دادند و نه یک حیوان ، بلکه “یک جعبه مقوایی بزرگ” را از خط شهر داخل پیدا کردند بیلریکا.

نه آنچه به نظر می رسد ، قسمت دوم

در ساعت 6:32 بعد از ظهر 28 مه ، الف آب بریج افسر K-9 “مهمانی احتمالی مرد مشکوک” را که مورد حمله قرار گرفت بررسی کرد

ادامه در اینجا:
ارتباط آنلاین شدن فروشنده

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

57  +    =  65