0

دختری که پدر دیک گریسون زیر بینی مادرش داشت

بازدید 6


|

زمان درخت خانواده دیک گریسون! Bleeding Cool این شایعه را جمع کرد مدتی قبل از برخورد به قفسه ها. در ماه گذشته شبگرد شماره 81 ، مشخص شد كه شهردار جدید بلودهاون ، ملیندا زوكو ، دختر بیگانه تونی زوكو ، بخشی از خانواده زوكو در بلودهاون ، و دیده می شود كه برای خانواده جنایی مارینی كار می كرد ، در واقع خواهر دیك گریسون بود. چگونگی و چرایی ها در هوا بود.

این هفته در شبگرد شماره 82 ، او به عنوان دختر جان گریسون ، خواهر ناتنی ناشناخته دیک گریسون ، خلق شده توسط تام تیلور و برونو ردوندو فاش شد، فقط سه حضور شهردار ملیندا زوکو تاکنون بوده است شبگرد # 78 ، # 79 و # 81 با نسخه های Nightwing # 78 اکنون در eBay تا 22 دلار به فروش می رسد. با Nightwing # 82 که قول می دهد همه اینها را پاک کند. و همینطور هم شده است.

مادر ملیندا زوکو ، مایلی لین ، توسط تونی زوکو به ایالات متحده قاچاق شد و هنگامی که Flying Graysons در آنجا بودند ، برای ماندن در سیرک فرار کرد – اما قبل از آنها Grayonsons Flying بودند و فقط دو هنرمند ذوزنقه ، جان و مری ، که با هم کار می کردند. فرصتی برای جان و میلی که ابتدا وارد آنجا شوند.

فقط برای اینکه مایلی لین قبل از اینکه بفهمد باردار است دوباره ربوده شود و دخترش ملیندا به عنوان دختر تونی بزرگ شود ، در حالی که گریسونها به … گریسون ها تبدیل شدند. پرواز و همه چیز.

اما پس از آن والدین دیک گریسون بر اساس آنچه ممکن است به آن شک کرده باشد ، از انتقام انتقام از تونی استفاده می کنند. که همه چیز را بهم گره می زند و به دیک گریسون شاخه جدیدی روی درخت Batfamily خود می بخشد. آیا سرانجام ملیندا مانند دیگران در شنل و گاو قرار خواهد گرفت؟

NIGHTWING # 82 CVR A BRUNO REDONDO
(W) تام تیلور (A / CA) برونو ردوندو
ارتباط ملیندا زوکو با مردی که پدر و مادر دیک گریسون را کشت ، برای قهرمان Blüdhaven تعجب آور نبود ، اما آنچه رابین سابق در مورد روابط ملیندا با پروازهای گریسون کشف می کند ، کارآگاه معمولاً خوش فکر را بی زبان می کند.
خرده فروشی: 3.99 دلار تاریخ در فروشگاه: 20/7/2021

از این لذت بردید؟ لطفا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  1  =