0

دامنه از حداکثر تاخیر و خرابی در هر ساعت فراتر رفته است. | حل کرد

بازدید 6


خطا چیست- “دامنه از حداکثر تاخیر و خرابی در ساعت فراتر رفته است” [SOLVED]

اگر خطایی مشابه دریافت می کنیددامنه example.com از حداکثر تاخیر و خرابی در ساعت (5/5 (100٪)) مجاز فراتر رفته است. پیام حذف شد این بدان معناست که ایمیل های خروجی از دامنه شما قانونی را در سرور ایجاد کرده است که مانع از خروج ایمیل های دیگر از سرور می شود.

چرا دارم دامنه ای را از حداکثر تاخیر و خرابی در ساعت فراتر می برم؟

این اتفاق می افتد زمانی که یک حساب دامنه ایمیل هایی را ارسال می کند که یا از کار می افتند یا توسط سرور ایمیل گیرندگان به تعویق می افتد. خرابی ها می توانند در قالب یک کاربر ناشناس به تعداد زیادی از اتصالات IP شما وارد شوند. اگر تعداد خرابی ها یا موکول ها بیشتر از حد سرور باشد ، دیگر نامه ای مجاز نیست.

طبق هر میزبان سرور قرمز خط مشی میزبانی لینوکس ، اجازه نمی دهیم بیش از 50 ایمیل در ساعت برای هر دامنه ارسال شود. این کار برای مبارزه با ارسال هرزنامه و ارسال انبوه سرور انجام می شود.
هر زمان که دامنه ای این محدودیت را زیر پا بگذارد ، نامه های دامنه به حالت تعلیق در می آید.
بعد از 50 ایمیل اگر سعی کنید نامه های بیشتری ارسال کنید ، آنها ناموفق خواهند بود. همچنین توجه داشته باشید ، محدودیتی در نامه های ناموفق وجود دارد که فقط تا 5 نامه برای جلوگیری از جاری شدن سیل صف خروجی وجود دارد.

چگونه می توانم تعمیر کنم که دامنه از حداکثر تاخیر و خرابی در ساعت بیشتر شده است؟

راه حل این مشکل این است که ابتدا از سرپرست بخواهید که بلاک را از دامنه شما حذف کند و سپس مطمئن شوید که از این محدودیت 50 ایمیل در 1 ساعت تجاوز نمی کنید. به یاد داشته باشید که هر شناسه نامه گیرنده به عنوان 1 نامه شمارش می شود. این بدان معناست که اگر نامه ای مشابه را برای 5 نفر ارسال کنید ، آن را 5 ایمیل مختلف حساب می کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که لیست پستی شما نیز بر این مسئله تأثیر می گذارد.

با تشکر از شما برای خواندن این مقاله !!! امیدواریم این مطلب برای همه شما مفید بوده باشد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً ما را در رسانه های اجتماعی مانند دنبال کنید توییتر و فیس بوک و برای آموزش های ویدئویی ، مشترک ما شوید کانال یوتیوبhttps://youtube.com/redserverhost.com

صفحه فیس بوک https://facebook.com/redserverhost

صفحه توییترhttps://twitter.com/redserverhost.com

اگر هر گونه پیشنهاد یا مشکلی در رابطه با این آموزش دارید ، لطفاً از طریق بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برچسب ها: هاست لینوکس ارزان، خرید هاست لینوکس، میزبانی نمایندگی ارزان قیمت، خرید هاست نمایندگی فروش، بهترین میزبانی فروشنده، میزبانی وب ارزان، ارزان ترین میزبانی وب، ارزانترین میزبانی نمایندگی فروش، میزبان فروش ارزان، هاست لینوکس ارزان، ارزان ترین هاست لینوکس، بهترین هاست لینوکس، بهترین میزبانی وب

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

68  +    =  77