داستان های Mad Minute از جمعه ، 4 ژوئن


اوماها ، نوب (AP) – یک دادستان و یک وکیل مدافع در نبراسکا به دلیل طرحی یادآور غرب وحشی که در آن آنها به دو مجرم مجرم گفته اند که از شهر خارج شوند و دیگر هرگز برنخواهند آمد توبیخ شده است.

روز جمعه ، دادگاه عالی نبراسکا توبیخات عمومی را برای استیون بوورز ، وکیل مدافع شهرستان کاستر و کریستوفر ویکهام ، وکیل مدافع Broken Bow به دلیل اجرای “طرح تبعید” صادر کرد. دادگاه عالی گفت که بوورز و ویکهام قوانین رفتار حرفه ای و سوگندهای خود را به عنوان وکالت نقض کردند.

طبق این طرح با واسطه ویكام و بوورز ، وكیل مدافع به موكلین خود كه به جرایم جنایی متهم شده بودند ، توصیه كرد كه خود را متهم كنند و قبل از مجازات ، از ایالت فرار كنند ، با این تفاهم كه دیگر برنخواهند گشت.

دادگاه عالی گفت ، بوورز ، دادستان ، موافقت كرد كه اگر این افراد از جلسات صدور حكم خود صرف نظر كنند و ایالت را ترك كنند ، وی كلانتر شهرستان را راهنمایی می كند تا برای بازگرداندن آنها به كاستر شهرستان ، به دنبال استرداد نباشد. ویکهام و بوورز همچنین برای جلب وثیقه کم برای این افراد برنامه ریزی کردند تا بتوانند آنها را قبل از جلسات صدور حکم آزاد کنند.

دستورات توبیخ دادگاه اسامی مردانی را که متهم شدند ، چه اتهاماتی را مطرح کردند یا زمان اجرای این طرح را فاش نمی کند.

در حکم توبیخ علیه Bowers ، دادگاه عالی گفت حداقل یکی از این افراد قبل از دادگاه صدور حکم از شهرستان کاستر فرار کرده و بعداً در حدود 200 مایل (320 کیلومتری) در نزدیکی اوما دستگیر شده است. دادگاه گفت ، بوئرز به دنبال استرداد این مرد به شهرستان كاستر نبوده و وی از بازداشت آزاد شد. دادگاه نگفت که چه اتفاقی برای مرد دیگر افتاده است.

نه بوورز و نه ویكام بلافاصله پیام های تلفنی و ایمیلی را كه روز جمعه توسط آسوشیتدپرس باقی مانده بود ، بازگرداندند.

بوئرز و ویكام هر دو پاسخ خود را به مشاور انضباطی نبراسكا ارائه كردند كه به طور مشروط تخلفات را پذیرفت و در ازای توبیخ از هرگونه ایراد به اتهامات صرف نظر كرد.

توبیخ بر توانایی وکالت در وکالت تأثیری نمی گذارد اما در صورت تمایل به وکالت در ایالت دیگری که مجوز آن را ندارند ، آنها را ملزم به اعلام توبیخ می کند.

—————————————————————————————————

4 ژوئن (UPI) – یک معلم جورجیا که از تنسی بازدید می کرد ، یک روز صبح از خواب بیدار شد و متوجه شد خرسی درون ماشین پارک شده خود را قفل کرده است.

مری جین یاربرو ، معلم هنر در دبیرستان وارنر رابینز در شهرستان هوستون ، گالری گفت که او در گاتلینبورگ به سر می برد تا برای پروژه ای که سال آینده برای دانشجویانش برنامه ریزی می کند ، کلاس بگذارد.

یاربرو گفت اتومبیل وی یک شبه روی یک شیب پارک شده بود و ظاهراً یک خرس قبل از این که در پشت حیوان محکم بسته شود ، درب را باز کرده و به داخل آن صعود می کند.

یاربرو به تلویزیون WMAZ-TV گفت: “ساعت 6 صبح بود و من فقط صدای بوق زدن را می شنوم.” “من در را باز میکنم. سگ من دارد دیوانه می شود و می بینم که این ماشین من است که بوق می زند و می لرزد و من مثل “اوه جانم ، کسی آنجاست.” کسی در ماشین من گیر کرده است. “

یاربرو وقتی متوجه شد سرنشین ماشینش در واقع یک خرس سیاه است ، با پلیس تماس گرفت. ماموران توانستند به خرس کمک کنند تا از وسیله نقلیه خارج شود ، اما قبل از آن که خسارت قابل توجهی وارد شود.

یاربرو گفت: “او داش ، کیسه هوا من را پاره کرد ، رادیو خاموش است ، او از جعبه دستکش من عبور کرد.”

وی گفت داخل ماشین یک بسته آدامس و یک نوار پروتئینی وجود دارد اما خرس آنها را لمس نکرد.

آژانس منابع حیات وحش تنسی توصیه می کند که درهای وسایل نقلیه پارک شده در منطقه گاتلینبورگ همیشه قفل شده باشند.

آژانس در یک پست فیس بوکی گفت: “مردمان ، اگر به گاتلینبورگ سفر می کنید ، لطفاً درهای وسیله نقلیه خود را قفل کنید و هرگز غذا یا هر چیزی را که بوی غذا می دهد داخل آن نگذارید.”

—————————————————————————————————

4 ژوئن (UPI) – مک دونالد مرغ McNugget که شباهت زیادی به شخصیت های پخش کننده در بازی ویدیویی محبوب در میان ما دارد ، در eBay فقط با قیمت 100000 دلار فروخته می شود.

McNugget ، لیست شده توسط کاربر eBay polizna ، تنها با 99 سنت شروع شد ، اما پس از 184 پیشنهاد کالا ، این کالا با قیمت 99997 دلار فروخته شد.

در این لیست آمده بود که “در میان ما شکلاتی شکل” از یک وعده غذایی BTS مک دونالد تهیه شده است ، یک وعده غذایی ترکیبی با الهام از گروه کی پاپ BTS. فروشنده قول داد که ناگت در شرایط خوراکی تحویل داده شود.

در این لیست آمده است: “این محصول غذایی به طور متوسط ​​حدود 14 روز منقضی می شود و قبل از انقضا تحویل می شود.”

پست eBay توجه رسمی حساب بین ما را در توییتر جلب کرد که پیوند حراج را به اشتراک گذاشته است. این پست از طرف حساب رسمی ایکس باکس پاسخی دریافت کرد که نشان می داد ناگت باید به همراه یک بسته سس مک دونالد سزخوان باشد.

پولیزنا در پاسخ به این پیشنهاد نوشت: “من چکوان را دارم و به درخواست خریداران مقداری را با ناخن حمل می کنم.”

مشخص نبود که آیا خریدار سس را درخواست کرده است یا خیر.

—————————————————————————————————

4 ژوئن (UPI) – پاسخ دهندگان اورژانس برای نجات اسبی که در حیاط همسایه سرگردان بود و در استخر آنها گیر افتاده بود ، به یک محله استرالیایی فراخوانده شدند.

سرویس آتش نشانی کشور در ویکتوریا در خبری اعلام کرد که خدمه هرستبریج و تحقیقات در کنار تیم نجات بزرگ حیوانات آتش نشانی Arthurs Creek و خدمه خدمات اضطراری ایالت ویکتوریا از نیلومبیک هنگام گزارش اسبی در یک استخر شنا در حیاط خلوت در Cottles ، واکنش نشان دادند. نهر

آتش نشانان گفتند که هنگام نجات باید بسیار ساکت باشند تا از ترشح اسب 17 ساله به نام شیراز جلوگیری کنند.

ستوان سوم آتش نشانی آرتورس کریک ، لیسال اوبراین ، در خبرنامه گفت: “یک اسب می تواند در هر زمان منفجر شود ، بنابراین ما باید صحنه را تا آنجا که ممکن است ساکت نگه داریم تا هیچ کس آسیب نبیند.” “رسیدن به یک نجات حیوان بزرگ ، جنبه کامل رسیدن به آتش است – ما بی صدا ، بدون چراغ و آژیر می رسیم ، رادیوها را پایین می آوریم – کاملاً برعکس است.

وی گفت: “ساکت نگه داشتن صحنه و کاهش هر نوع تحریک باعث می شود که حیوان آرام باشد.”

تیم امداد و نجات توانست سطح آب استخر را پایین بیاورد تا بتواند یک رمپ برای خروج شیراز از استخر ایجاد کند.

صاحب شیراز ، كایلی ، گفت كه او مظنون است اسب از روی عمد وارد استخر شده است.

وی گفت: “او آب را دوست دارد ، بنابراین سوicion ظن من این است که او دروازه را باز کرده و با کمال میل وارد آن شده است.” “شما او را به پایین ساحل می برید و او مانند یک کودک کوچک است که با امواج داخل و خارج می دود. او حتی در امواج موج سواری می کند. “

—————————————————————————————————

3 ژوئن (UPI) – پلیس در ماساچوست گفت: فردی که SUV خود را به زمین گلف سوار شد و در سوراخ ششم گیر کرد ، به مأموران گفت که توسط برنامه GPS خود گمراه شده است.

اداره پلیس نیوتن گفت که افسران در حدود ساعت 5 صبح چهارشنبه با گزارش یک SUV گیر کرده در چمن ها به سوراخ ششم زمین گلف Brae Burn County Club فراخوانده شدند.

راننده به پلیس گفت که در ساعت 2 بامداد برخی از دوستان خود را پیاده کرده و GPS Waze خود را دنبال می کند ، که باعث می شود او به زمین گلف برود. این مرد به پلیس گفت تاریکی باعث چرخش بیش از حد گسترده و گیر افتادن او شد.

پلیس گفت که به نظر نمی رسد این مرد در حالت مستی به سر می برد و هیچ اتهامی نیز برای او پیش بینی نشده است. SUV از محل اقامت خود و زمین گلف w حذف شدمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *