0

“دارایی شماره 1 در نمونه کارها من هیوندای سوناتا هیبرید 2017 است”: برخی از آمریکایی ها مرتب …

بازدید 4


با ارزش ترین دارایی در مجموعه کارهای آدام شارکی بیت کوین نیست BTCUSD ، + 5.53٪ یا تسلا TSLA ، + 2.61٪ سهام ، بلکه سال 2017 هیوندای استفاده شده است 267250 ، + 0.55٪ سوناتا هیبرید که بیش از 32000 مایل رانده شده است.

بر اساس اطلاعات Kelly Blue Book ، در آغاز سال جاری ، این ماشین تقریبا 12،700 دلار ارزش داشت. اکنون ارزش آن به حدود 18،600 دلار رسیده است – تقریباً 50٪ افزایش ، و بیش از نیمی از قیمت اولیه او برای وسیله نقلیه ای که در سال 2017 خریداری کرده است. این همچنین بیش از چهار برابر نرخ رشد Sharkey 401 (k) بیش از همان دوره زمانی

‘مرد ، دارایی شماره 1 در نمونه کارها من یک هیوندای سوناتا هیبرید 2017 است. چه خبر است؟

– آدام شارکی

شارکی ، 29 ساله ، در مورد ارزش سرمایه گذاری های خود زبانه های نزدیک نگه می دارد و هر ماه آنها را در Microsoft Excel ردیابی می کند MSFT ، + 1.06٪ صفحه گسترده “طی چند ماه گذشته ، من مانند” مرد ، دارایی شماره 1 در نمونه کارها من یک هیوندای سوناتا هیبرید 2017 است. چه خبر است؟ ” شارکی که در مک کینی ، تگزاس مستقر است ، گفت.

شارکی ، که ابزار برقی را به کارخانه های اطراف منطقه دالاس می فروشد ، به MarketWatch گفت: “من احتمالاً این چیز را می فروختم اگر این بدان معنا نبود که فقط باید برگردم و ماشین دیگری بخرم.

در زمان های عادی ، اتومبیل ها در هر لحظه ای که اتومبیل های خود را از محل فروش خارج می کنید ، استهلاک می شوند. اما در نتیجه کمبود جهانی ریز تراشه و افزایش تقاضا برای خودروهای دست دوم ، قیمت ها به بالاترین حد خود رسیده اند.

طبق ادموندز دات کام ، سایتی که قیمت خودرو را ردیابی می کند ، متوسط ​​وسیله نقلیه دست دوم در این ماه بالاترین میزان خود را به 26457 دلار رسانده است.

به گفته وزارت کار ، افزایش قیمت خودروهای دست دوم یک سوم از افزایش چشمگیر تورم در ماه گذشته را به خود اختصاص داده است. قیمت ها در آوریل 10٪ و در ماه مه 7.3٪ رکورد زدند، با افزایش 5 درصدی تورم ، بیشترین افزایش 12 ماهه از سال 2008 است.

آدام شارکی هیوندای سوناتا هیبریدی دست دوم 2017 بیش از چهار برابر 401 (k) خود قدردانی کرده است.

با احترام از آدام شارکی

برخی از خودروهای دست دوم از قیمت برچسب اصلی خود ارزش بیشتری دارند

لورنزو گالیندو 26 ساله توانست از بازار داغ خودروهای دست دوم بهره ببرد.

گالیندو که همچنین در منطقه دالاس فورت ورث مستقر است ، در ماه مارس یک هوندا آکورد اسپرت 2018 را با 33000 مایل به قیمت 21000 دلار خریداری کرد. او از نحوه رانندگی ماشین خوشش آمد ، اما رانندگی با دو سگ خود – مخلوطی از ژرمن شپرد / گلدن ریتریور و یک مخلوط چوپان هلندی ، که وزن هر کدام حدود 70 پوند بود ، دشوار بود.

وی چندین مقاله در مورد افزایش رکوردی قیمت خودروهای دست دوم خواند ، که باعث شد وی بررسی کند آیا خودروی دست دوم که تقریباً به مدت سه ماه در اختیار او بود نیز از آن استقبال کرده است یا خیر.

هوندا آکورد اسپورت 2018 لورنزو گالیندو 4500 دلار بیشتر از مبلغی که برای آن هزینه کرده بود ، ارزش داشت. او آن را فروخت و چهار قبض کارت اعتباری پرداخت کرد.

در کمال تعجب ، ارزش آن حدود 4500 دلار بود بیشتر از آنچه که در ابتدا برای آن پرداخت کرده است. او به MarketWatch گفت ، در ابتدا ، او فکر كرد كه فروش آن دردسر زيادي است. اما پس از مشاوره با والدین و دوست دخترش تصمیم گرفت ماشین را به قیمت 25500 دلار به شیفت ، بازار آنلاین خرید و فروش همتا به همتا بفروشد.

گالیندو گفت: “اجماع این بود که سود ببریم و به چیزی که واقعاً دوست دارم برسم.” وی سپس از درآمد خود برای پرداخت سه قبض کارت اعتباری چهار ماهه خود برای آن ماه استفاده کرد تا مانده کارت اعتباری خود را کاهش دهد و برای وام خودروی جدید با نرخ سود کمتر درخواست وام کند. وی گفت: “دو پرنده یک سنگ.”

دور سوم بررسی های محرک منتشر شده توسط رئیس جمهور بایدن احتمالاً در افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه دست دوم نقش داشته است.

– پت رایان ، مدیر عامل CoPilot

حالا او با مزدا 2021 رانندگی می کند 7261 ، + 1.04٪ CX-5 که او جدید به قیمت 37،000 دلار از جمله مالیات و هزینه های ابتدای ماه خریداری کرد. پت رایان ، مدیرعامل CoPilot ، یک بستر خرید آنلاین اتومبیل ، گفت: “اینکه ماشین های دست دوم چقدر قدردانی کرده اند باورنکردنی است.”

دور سوم خیابانمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

83  +    =  84