دادستان ها گفتند ، پزشک هومیوپاتی کارت های واکسن جعلی و “گلوله های ایمن سازی” را فروخته است


یک پزشک هومیوپاتی در کالیفرنیا که روز چهارشنبه دستگیر شد ، به اولین شخصی تبدیل شد که به اتهام تقلب در رابطه با فروش واکسن ها و کارت های جعلی متهم شده است.

به گفته وزارت دادگستری ، جولی A. Mazi ، 41 ساله ، “گلوله های ایمن سازی” را كه ادعا می كرد “مصونیت مادام العمر” را برای كوید فراهم می كند ، فروخته و به مشتریان می گوید كه این درمانهای گویا حاوی مقادیر کمی از این بیماری است. وی به دروغ ادعا كرد كه واكسنهای ویروس كرونا مجاز توسط سازمان غذا و دارو حاوی “مواد سمی” است ، دادستان های آمریكا روز چهارشنبه گفتند.

مازی ، یکی از ساکنان ناپا ، کالیفرنیا ، همچنین ادعا کرد که چندین کارت واکسن برای مشتریها ارسال کرده است که باعث می شود دوزهای Moderna را به آنها تزریق کرده باشد. به گفته محققان ، به سایر مشتریان دستور داده شد كه كارتهای خود را پر كنند.

مشخص نبود كه مازي وكالت قانوني دارد. پیامی که برای دفتر وی باقی مانده بود بلافاصله پس داده نشد.

تعداد زیادی از Moderna استفاده شده بر روی کارتها واقعی بود ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به محققان فدرال تأیید کردند. اما CDC و وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا سابقه دریافت یا تزریق واکسن های مجاز FDA توسط Mazi را ندارند.

به گفته محققان ، مازی در یک تماس تلفنی ضبط شده گفت: “حتی اگر چیزی بیش از یک کشش اخلاقی باشد که من از آن خوشحال باشم ، اما من برای ارائه این موارد فقط به صفحه نزدیک می شوم.”

معاون دادستان کل دادگستری لیزا موناکو در بیانیه ای گفت: “مازی” ادعا می شود با طعمه ترس و انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسیناسیون های مجاز FDA ، مردم را کلاهبرداری کرده و آنها را به خطر انداخته است.

موناکو افزود: “حتی بدتر ، کارتهای واکسن تقلبی به مشتریان این امکان را می دهد تا” تلاش برای مهار شیوع ویروس “را دور بزنند.

در این شکایت آمده است که مقامات فدرال در ماه آوریل از این طرح ادعا شده از شخصی که اعضای خانواده اش گلوله های ایمن سازی هومیوپروفیلاکسی را از مازی خریداری کرده اند مطلع شدند.

این درمان ، که شامل قرار گرفتن در معرض مقادیر کمی از بیماری برای ایجاد ایمنی در ساختمان است ، با توجه به سال 2015 “بسیار متفاوت” با مدل های استاندارد برای توسعه سیستم ایمنی مانند واکسن های تأیید شده است مقاله در مجله پزشکی Paediatrics & Child Health.

به گفته دادستان ها ، مازی کارت واکسن به اعضای خانواده خبرچین در اختیار آنها قرار داد و به آنها دستور داد که بنویسند که از تاریخ مصرف گلوله ها ، عکس مدرن دریافت کرده اند. او انجام نمی دهد

اطلاعات بیشتر در اینجا:
پزشک هومیوپاتی فروخته شده دادستان ها می گویند کارت های واکسن جعلی و “گلوله های ایمن سازی”منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *