0

خون آشام ها در کلیپ های فصل 3 آنچه در سایه ها انجام می دهیم چیزهایی را در eBay می فروشند

بازدید 3


دو جدید کاری که ما در سایه ها انجام می دهیم در این کلیپ ها خون آشام هایی که برای شلوغ کردن وسایل در eBay اقدام به فروش آیتم می کنند ، وجود دارد. این مجموعه تلویزیونی یکی از دو نمایش است که براساس فیلم بلند 2014 به همین نام ساخته شده و توسط جمین کلمنت و تایکا وایتیتی نویسندگی و کارگردانی شده است. این نمایش در مارس 2019 در FX به نمایش درآمد و چهار خون آشام را دنبال می کند که در جزیره استاتن با هم زندگی می کنند. نمایش دیگر با عنوان Wellington Paranormal ، اولین بار در سال 2018 به نمایش در آمد و در TVNZ 2 پخش می شود. این مجموعه فیلم قرار است با اسپین آف ادامه داشته باشد ما گرگ هستیم.

تا زمان نوشتن ، دو فصل FX نمایش داده می شود پخش کرده اند کاری که ما در سایه ها انجام می دهیم فصل 3 برای اولین بار در 2 سپتامبر سال 2021 به نمایش در می آید. در این قسمت ، خون آشام ها با انواع مختلفی از جمله دزدگیر با خون آشام اصلی ، گارگویل ، کیک بال گرگینه ، فرقه های سلامتی و بسیاری دیگر از مقدسین منحصر به فرد روبرو می شوند. فصل سوم درست همان جایی که فصل دوم متوقف شده است آغاز می شود و داستان خون آشام ها را پس از کشتن خون آشام گیلرمو ادامه می دهد.

اینستاگرام رسمی theshadowsfx دو کلیپ برای تحریک فصل سوم پیش رو ارسال کرد. آنها خون آشام ها را نشان می دهند که با فروش برخی از وسایل خود سعی در شسته و رفته کردن دارند. در کلیپ اول ، کالای فروش “آرمادیل تاکسیدرمی” است ، در حالی که نوع دوم “کمی ژاکت گردن بژ تیره” است. هر دوی آنها پیامی را در توضیحات آورده اند كه مختصراً نوع شخصی را كه برای خریدن كالای شما مناسب است توضیح می دهد. برای دیدن دو کلیپ زیر را ببینید:

برای دیدن اولین کلیپ اینجا را کلیک کنید

برای دیدن کلیپ دوم اینجا را کلیک کنید

در حالی که دو فصل اول از کاری که ما در سایه ها انجام می دهیم در مارس 2019 و آوریل 2020 ، به ترتیب ، فصل 3 ساعت منتشر شد

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

71  +    =  78