خطاهای رزرو عرشه Steam Deck بسیار زیاد است ، تاریخ ارسال اکنون اوایل سال 2022 است


آخرین بروزرسانی جمعه ، شانزدهم ژوئیه ساعت 11:10 صبح.

مردم می خواهند عرشه های بخار، ظاهرا لحظاتی پس از رزرو برای دستگاه دستی دستی جدید Valve فعال شد ، بخشهایی از فروشگاه Steam دیگر متوقف شدند: عمدتا ، بخشی که می توانید Steam Deck را رزرو کنید ، درست همین جا.

در ابتدا همه ما می دیدیم که صفحه “مشکلی پیش آمد” ، اما از ساعت 10:20 صبح اقیانوس آرام ، دو نفر از ما در ایالات متحده توانستیم رزرو کنیم. افراد دیگر در تیم PC Gamer موفقیتی کسب نکرده اند و پیام های زیر را مشاهده می کنند:

  • “به نظر می رسد خطایی در مقداردهی اولیه یا به روزرسانی معامله شما وجود داشته است. لطفاً یک دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید یا برای کمک با پشتیبانی تماس بگیرید. “
  • “حساب شما برای رزرو زودهنگام خیلی جدید است.”
  • “سرورهای رزرو مشغول هستند ، لطفا دوباره امتحان کنید.”
  • “به نظر می رسد در چند ساعت گذشته تلاش زیادی برای خرید داشته اید. لطفاً کمی قبل از تلاش دوباره صبر کنید. “

انتظار می رود Steam Decks از دسامبر امسال حمل و نقل خود را آغاز کند ، اما برای کسانی که اکنون رزرو می کنند ، تاریخ تحقق پیش بینی شده برای نسخه 512 گیگابایتی به Q2 2022 و برای بقیه Q1 2022 منتقل شده است. (این ممکن است به منطقه شما بستگی داشته باشد.)

(اعتبار تصویر: سوپاپ)

ربات هایی که توسط نمایندگی های فروش eBay اداره می شوند به دلیل ربودن کنسول ها و کارت های گرافیک به محض فروش مشهور شده اند ، اما احتمالاً این چیزی نیست که باعث بروز مشکلات سرور در اینجا شود. برای مبارزه با فروشندگان ، Valve رزرو 5 دلار را محدود کرده است به کسانی که قبل از ژوئن حساب Steam داشتند. این محدودیت در روز یکشنبه برداشته می شود. با این حال ، برخی حتی وقتی حسابهای آنها تازه نیستند ، خطای “حساب شما خیلی جدید است” را دریافت کرده اند.

به احتمال زیاد ، این خطاها فقط Steam بودن Steam بودن است: همچنین هر بار یک خطای جدید با مشکل مواجه می شود فروش بخار شروع می شود

اگر بخواهید Steam Deck را رزرو کنید ، در آینده هنگامی که می توانید آن را سفارش دهید به شما اطلاع داده می شود ، در آن زمان شما یک پنجره زمانی خواهید داشت که می توانید ماشه را بکشید. شما باید همان مدلی را که رزرو کرده اید ، سفارش دهید. سه مورد وجود دارد:

  • 399 دلار برای نسخه 64 گیگابایتی
  • 529 دلار برای نسخه 256 گیگابایتی
  • 649 دلار برای نسخه 512 گیگابایتی

نسخه های گران قیمت فضای ذخیره سازی سریع تری دارند و می توانید با کارت MicroSD فضای ذخیره سازی بیشتری به هر سه مدل اضافه کنید. اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات Steam Deck در اینجا.

Steam Decks دسامبر امسال ارسال به آدرس های ایالات متحده ، کانادا ، اتحادیه اروپا و انگلیس را آغاز می کند ، اما به نظر می رسد فقط برای کسانی که می توانستند آنها را زودتر رزرو کنند. در دسترس بودن در مناطق دیگر دنبال خواهد شد.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *