0

خرید PS5 غیرممکن است ، اما مردم مرتبا مرتکب این 3 اشتباه می شوند

بازدید 9


اعتماد و اعتبار

(اعتبار تصویر: Matt Swider / Instagram)

ردیاب restock PS5 Matt Swider با ردیابی خستگی ناپذیر 24 ساعته 7/7 ، هشدارهای موجود در توییتر و گزارش انحصاری ذخیره مجدد ، به 59،700 نفر در ایالات متحده کمک کرده است تا یک کنسول نسل بعدی را در سال 2021 خریداری کنند.

حتی اگر احساس غیرممکن باشد ، خرید کنسول PS5 امروز ساده تر از نیمه اول سال 2021 است و من این را کاملاً می دانم زیرا من شخصاً به نزدیک 60،000 نفر کمک کردم تا PS5 را برای فروش پیدا کنند و به آنها گفتم من PS5 مجدداً توییتر Matt Swider را دوباره عرضه می کند حساب توییتر آنجاست که من هشدارهای ذخیره مجدد PS5 را برای شما ارسال می کنم – اگر حساب Twitter من را دنبال کنید و اعلان ها را روشن کنید. کار شده

چه زمانی؟ ردیاب توییتر Matt Swider را برای بازسازی PS5 ما دنبال کنید و اعلان ها را برای اخبار ذخیره مجدد روشن کنید. این سریعترین راه برای به روزرسانی مجدد PS5 است.

خرید از سایر کاربران توییتر – همیشه. همه آنها کلاهبرداری هستند. فقط از فروشگاههای ایالات متحده خرید کنید که درباره آنها هشدار می دهم. هیچ کس PS5 را فقط با قیمت 550 دلار نمی فروشد (آنها ضرر می کنند – این منطقی است؟)

واقعیت این است که اکثر افراد سه اشتباه مرتکب می شوند که شانس آنها را برای خرید PS5 هر زمان که مجدداً ذخیره شود کاهش می دهد. بیایید قبل از اینکه اشتباهات مشابهی را مرتکب شوید ، آنچه را که هست ، مرور کنیم و پول خود را رها کنیم یا به نمایندگی فروش بفرستیم (که هرگز و هرگز نباید در شبکه های اجتماعی انجام دهید).

جهت ها: بر روی این تصویر از نمونه هشدار ذخیره مجدد Best Buy PS5 از Matt Swider کلیک کنید و اعلان ها (آن نماد زنگ کوچک) را برای هشدارهای فوری روشن کنید.

(اعتبار تصویر: Matt Swider / Twitter)

1. آنها یک بسته PS5 را رد می کنند ، سپس بعدا 800 دلار پرداخت می کنند

خرید بسته PS5 بهترین راه برای یافتن PS5 موجود است. این واقعیت که حتی می توان در عرض سه دقیقه یک بازی PS5 پر از بازی و لوازم جانبی را نیز از دست داد ، نشان می دهد که تقاضا برای پلی استیشن 5 هنوز خیلی زیاد است. تصور کنید اگر همان خرده فروشان در ایالات متحده دوباره شارژ شوند بدون بسته؟ این بار دیگر در عرض چند ثانیه از بین می رود.

به اندازه کافی عجیب ، من از مردم خواسته ام که بسته های PS5 برای آنها گزینه ای نیست ، که خوب است ، اما هفته ها بعد آنها به همان مقدار پرداخت می کنند – معمولاً 800 دلار در eBay یا یک وب سایت حراج مشابه – فقط برای کنسول. چگونه در دنیا این معنا دارد؟ گاهی اوقات ، اگر یک کارمند خوب GameStop پیدا کنید ، به شما امکان می دهد اگر این بزرگترین مشکل شما باشد ، یک بازی را در یک بسته نرم افزاری با یک بازی متفاوت عوض کنید (یا اعتبار خود را ذخیره کنید).

من از مردم خواسته ام که بسته های PS5 برای آنها گزینه ای نیست ، اما هفته ها بعد این کنسول را با قیمت 800 دلار از eBay خریداری کنید.

GameStop و Antonline به دلیل بسته های نرم افزاری مشهور هستند ، در حالی که Target ، Walmart و Best Buy کنسول های 499 دلاری PS5 Disc و 499 دلار PS5 Digital Edition را به صورت مستقل به فروش می رسانند. و حدس بزنید چه؟ GameStop ثابت کرده است که آسان ترین کنسول است. به تازگی ، خرده فروش بازی مانع دیگری برای ورود به بازار راه اندازی کرده است: اجازه دادن به همه اعضای PowerUp Rewards (15 دلار در سال) برای دسترسی زودهنگام به رویدادهای ذخیره سازی مجدد PS5.

در نظر گرفتن اینکه چند نفر کنسول های PS5 را به فروش می رسانند ، محدود کردن میزان ذخیره مجدد به اعضا (با پرداخت هزینه ناچیزی سالانه) و شامل بازی ها ، کنترلرها و کارت های هدیه (فروش مجدد برای کسی سخت تر) بهترین راه حل است. به علاوه ، یک واقعیت جالب: خرده فروشان از فروش کنسول PS5 درآمد زیادی ندارند. بنابراین با بسته بندی وسایل بازی و لوازم جانبی ، برخی فروشگاه های ایالات متحده در حالی که می دانند PS5 به دست گیمرها می رود در واقع سود کسب می کنند.

(اعتبار تصویر: Future / Matt Swider / Instagram)

2. آنها خیلی زود از ذخیره مجدد PS5 منصرف می شوند

ممکن است در کلیک کردن بر روی پیوندهای ذخیره مجدد PS5 من سریع ترین باشید – حتی فرض کنید اولین کسی باشد که این کار را انجام داده است – و باز هم با پیام “موجودی” روبرو شوید. زمان تسلیم شدن درست است؟ شما اولین نفر بودید ، درست است؟ اینجا جایی است که مردم مرتباً هنگام خرید PS5 مرتکب اشتباه می شوند و این باعث ناامیدی می شود.

اکثر خرده فروشان در ایالات متحده سفارشات کنسول PS5 را به صورت موجی منتشر می کنند ، به این معنی که چند کنسول برای فروش بالا می روند ، من آن را ردیابی می کنم و توییت خود را ارسال می کنم ، و برای برخی از افراد بلافاصله موجود نیست – دیگران آن را می بینند موجود است و مراحل خرید آن را شروع می کنید. این تقریباً مانند یک قرعه کشی است که در ابتدا به آن صفحه محصول می رسید و انتظار برای رسیدن موج بعدی کلید اصلی دریافت کنسول است. بعضی اوقات این امواج اعلام می شوند (والمارت) و بار دیگر فرض می شود (بهترین خرید). ذخیره مجدد می تواند از سه دقیقه (Antonline) تا 40 دقیقه (Walmart و GameStop) ادامه یابد.

Walmart و Best Buy به دلیل انتشار امواج کنسول شناخته می شوند. Walmart موج 10 دقیقه ای PS5 را با چند دور انجام می دهد (این اواخر معمولاً دو دور است ، اما در یک زمان آنها 12 دور در طی دو ساعت انجام می دهند) ، در حالی که Best Buy کار مشابهی انجام می دهد و مکان های خاصی از فروشگاه را در زمان های مختلف ذخیره می کند (شما باید خرید Best Buy PS5 را به صورت آنلاین خریداری کنید ، اما فروشگاهی را انتخاب کنید تا در نهایت شخصاً کنسول را تحویل بگیرید).

توصیه کلیدی: مقاومت بسیار مهمتر از سرعت است. اولین بودن اغلب به اندازه حلق آویز بودن در آنجا مهم نیست. تنها مزیت کلیک سریع روی پیوندهای من داشتن شانس بیشتری برای خرید PS5 تا زمان فروش آن است. پس از آن ، اغلب به شانس می رسد.

(اعتبار تصویر: آینده)

3. آنها فکر می کنند PS5 اواخر امسال در انبار موجود خواهد بود

متقاضیان خسته PS5 که قصد دارند از خرید کنسول منصرف شوند ، می گویند: “من وقتی PS اواخر امسال یک فروشگاه PS5 می گیرم”. و من این ایده را پیدا کردم: خرید PS5 امروز غیرممکن است ، اما در صورت کاهش تقاضا باید راحت تر باشد ، درست است؟

خوب ، مخاطبان زیادی برای PS5 وجود دارد که هنوز به دنبال ذخیره سازی نیست: والدینی که کنسول سونی را برای کریسمس برای بچه های خود می خواهند ، و جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، احتمالاً از اکتبر تا اواخر دسامبر شاهد انبارداری PS5 خواهیم بود.

تحلیلگران به من گفتند که آنها انتظار دارند هرج و مرج بازسازی PS5 تا سال 2022 ادامه داشته باشد و به نقل از خود سونی گفته است که انتظار ندارد به این زودی ها عرضه تأمین شود ، حتی اگر این شرکت ادعا کند که روی این موضوع کار می کند.

وضعیت بازیافت PS5 در این هفته

دلیل خوبی وجود دارد که فکر کنیم PS5 طی روزهای آینده در چندین خرده فروشی آمریکایی موجود خواهد بود. به طور خاص ، ما در حال پیگیری سهام PS5 در GameStop و Target هستیم (آنها چندین فروشگاه جداگانه در اتاق پشتی دارند و در صورت وجود تعداد کافی در سراسر کشور ، آنها را به صورت آنلاین آزاد می کنند).

هر زمان که موجودی کالا در هفته یا هفته های قبل در خرده فروشان کم باشد ، مردم ناامید می شوند و آخر هفته آن را از وب سایت های حراج خریداری می کنند. با این حال ، هفته آینده معمولاً دقیقاً برعکس وضعیت است و ذخیره مجدد در تاریخ های پشت سر هم اتفاق می افتد. و آن سایت های حراجی هنوز PS5 شما را از طریق پست ارسال نمی کنند.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  34  =  39