0

خریداران آمازون می گویند “هیچ چیز به این ماهیتابه نمی چسبد” و در حال حاضر 54 درصد تخفیف دارد – اخبار آمازون

بازدید 4


هر محصول ما به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. در صورت خرید با استفاده از پیوندهای موجود ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اغلب ، هنگامی که یک دستگاه خریداری می کنید ماهیتابه تنها، هیچ یک از درپوش هایی که قبلاً دارید به طور ایمن روی آن قرار نمی گیرد. اگر بخاطر این مخمصه یک ماهیتابه نچسب جدید را متوقف کرده اید ، احتمالاً آن را ندیده اید تابه نچسب میکل آنژ 8 اینچی، که دارای درب مخصوص خود می باشد.

در حال حاضر 54 درصد تخفیف در آمازون ، این کشتی عالی برای تهیه همه چیز از تخم مرغ های کوبیده تا گوشت های تفت داده شده است. به دلیل سرامیک و پایه مس تیتانیوم ، که مانع چسبیدن می شود ، نگران هیچ چیز نباشید. به سرعت و به طور یکنواخت گرم می شود – بنابراین نیازی به نگرانی در مورد نقاط داغ نیست – و دارای دسته فولادی ضد زنگ ارگونومیک است که به راحتی در دست گرفته و در حین شعله خنک می ماند.

فاقد PFOA تابه با اکثر سطوح ، از جمله گاز ، برق و شیشه سازگار است و همچنین می تواند در فر تا دمای 450 درجه فارنهایت قرار گیرد. به لطف درب شیشه ای مقاوم در برابر حرارت ، همیشه می توانید وضعیت همه چیز را مشاهده کنید ، بعلاوه در همه آن طعم ها قرار می گیرد تا طعم غذای شما حتی بهتر شود. و هنگامی که استفاده از آن به پایان رسید ، کافی است ظرف را با کمی آب و صابون تمیز کنید یا آن را در ماشین ظرفشویی بریزید.

اعتبار: با احترام از آمازون

خریدن: Michelangelo 8-Inch Nonstick Skillet ، 20 دلار (در اصل 43 دلار) در amazon.com

این ماهیتابه نچسب بیش از 4300 رتبه پنج ستاره از خریداران آمازون کسب کرده است و آنها آن را “ماهیتابه ای فوق العاده” می نامند که “مانند تفلون لغزنده است”. یک منتقد به سادگی می گوید: “هیچ چیز به آن نمی چسبد.”

یک منتقد پنج ستاره می گوید: “این ماهیتابه همه هیاهوها را برآورده می کند.” “نه خیلی سنگین است و نه خیلی سبک. سرخ کردن تخم مرغ را نسیم می کند. هیچ چیز به آن نمی چسبد و به طور یکنواخت گرم می شود. من مشکلی نخواهم داشت که دوباره آن را به فرزندان بزرگسالم هدیه کنم. دوست دارم درب شیشه ای داشته باشد. اگر روزی فرسوده شود – که احتمالاً نمی رود – در یک ثانیه داغ دوباره آن را می خریدم. “

یکی دیگر از خریداران می گوید: “من چندین مجموعه ظروف با کیفیت خوب در طول سالها داشته ام ، اما این خط سرامیک Michelangelo Cop سرامیکی بهترین است که من تا به حال داشته ام یا حتی دیده ام.” “هیچ چیز به این سطح نمی چسبد. توزیع حرارت سریع و یکنواخت است. تمیز کردن بعد از پخت هر چیزی بیشتر شامل شستشوی سریع زیر شیر است. من نمی دانستم این سطح عملکرد نچسب حتی ممکن است. “

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون خریداران می گویند “هیچ چیز به این ماهیتابه نمی چسبد” و در حال حاضر 54 درصد تخفیف دارد

تفسیر:
نکات و آدرسهای اینترنتی بسیار مفیدی را می توانید در پست کامل مشاهده کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  23  =  30