خریداران آمازون می گویند با این خلا Rob ربات “وسواس می کنند” – و شما می توانید … – اخبار آمازون


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بیرون کشیدن خلا up قائم تمیز کردن یک اتاق یکی از راه های مرتب کردن یک فضا است – یا می توانید به راحتی اجازه دهید جاروبرقی ربات آزاد ، بنابراین می توانید به همه کارهای مهم دیگری که باید انجام دهید بازگردید. و اگر شما منتظر چنگ زدن به یکی از آنها که هزینه زیادی ندارد ، توجه کنید جارو برقی و جاروبرقی ربات Proscenic 850T که به لطف یک کوپن 50 دلار اضافی در آمازون تخفیف می گیرد.

این دستگاه دوتایی دارای قدرت مکش تا 3000 پاسکال است و همه چیز را از شوره حیوان خانگی گرفته تا گرد و غبار جمع می کند. از سه حالت تمیز کردن – خلا vac ، تمیز کردن ، و خلا vac و همزن همزمان – انتخاب کنید و هنگامی که سطل زباله 500 میلی لیتر از فضا خارج شد ، فقط آن را بیرون آورده و برای اجرای بعدی خالی کنید. این ربات نه تنها از طریق فرمان صوتی با الکسا و Google Home ارتباط برقرار می کند ، بلکه از طریق برنامه ای که می توانید برنامه های تمیز کردن را به راحتی انجام دهید ، حالت را تغییر دهید و دستگاه را از هرجایی راه اندازی کنید ، می توان آن را کنترل کرد. همچنین با یک کنترل از راه دور ارائه می شود.

هنگامی که خلا rob ربات روی فرش غلت می زند ، به طور خودکار به بالاترین قدرت مکش تبدیل می شود تا مطمئن شود به طور مناسب کل فضا را تمیز می کند. و با تنها هفت سانتی متر ارتفاع ، دستگاه به اندازه کافی کوچک است که به راحتی در زیر تخت و مبل قرار می گیرد تا گوشه های سخت قابل دسترسی را تمیز کند. برخلاف جاروبرقی های دیگر ربات ، این نوار دارای نواری از نوار مغناطیسی است که می تواند برای مسدود کردن منطقه یا اتاقی که اجازه ورود به آن وجود ندارد قرار داده شود.

آن را بخر! جارو برقی و جارو برقی ربات Proscenic 850T ، 189 دلار با کوپن (اصل 239 دلار) amazon.com

بیش از 2000 خریدار آمازون به جاروبرقی ربات امتیاز پنج ستاره داده اند ، بسیاری اظهار داشتند که “بسیار بهتر از خلا کامل است” و “همه چیز را برمی دارد”. مشتری دیگری می گوید ، “من فقط جارو برقی ربات Proscenic 850T را خریداری کردم و باید بگویم که یک مرحله بالاتر از بقیه از نظر تکنولوژی و کیفیت است.”

یکی از منتقدان پنج ستاره می گوید: “من در مورد جاروبرقی های ربات تردید داشتم اما فقط پس از چند روز من یک معتقد واقعی هستم.” “هیچ کس دیگر نباید تحت فشار یک خلا big بزرگ باشد. من خیلی سخت کار می کردم تا تقریباً به همان بازپرداخت برسم. این می تواند به فضاهایی وارد شود که خلا my من هرگز در نظر نگرفته و بسیار آرام است. نه تنها دیگر مجبور نیستم خودم را در جاروبرقی فشار دهم بلکه مجبور نیستم کسی را با صدای ناخوشایند خلاuum قطع کنم. دیگر هیچ جایی خرده ریز یا موی سگ! ”

خریدار دیگری گفت: “من درگیر خلاuum ربات خود هستم.” اگر یکی ندارید ، به معنای واقعی کلمه به آن احتیاج دارید. من بدون توقف جارو می زنم ، جارو برقی می زنم ، و کف هایم را پاک می کنم. دیروز 3+ ساعت عمیق به تمیز کردن همه چیز پرداخت شب گذشته به مدت 20 دقیقه آن چیز را در ورودی / اتاق ناهار خوری / آشپزخانه اجرا کرد و سیلی پر از چرند بود که به نوعی دلم برای آن تنگ شده بود. امروز سه بار آن را اجرا کردم و هر بار که محفظه آن پر شود. ”

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از رهنمودهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید:
آمازون خریداران می گویند با این خلا Rob ربات “بسیار شیفته” می شوند – و شما می توانید …

تفسیر:
نکات و آدرسهای اینترنتی بسیار جالب را می توان در مقاله کامل یافت.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *