خریداران آمازون می گویند این فن برج بهترین خرید برای تابستان است – و این فقط 47 دلار است – اخبار آمازون


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب می شوند و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

با ادامه روند صعودی دما ، شما احتمالاً کمی بیشتر وقت خود را صرف ایستادن در مقابل دمای هوا می کنید تهویه کننده هوا. و اگر این برای تنظیم دمای بدن کافی نیست ، ممکن است نشانه آن باشد که شما باید AC را با یک فن قدرتمند تکمیل کنید.

هزاران خریدار به فن برج برج 3 سرعته لاسکو، که در آمازون فقط 46.90 دلار است. فن 36 اینچی بلند با سه سرعت بی صدا ، یک تایمر داخلی که به طور خودکار پس از یک زمان مشخص خاموش می شود و یک صفحه نمایش LED با خوانایی آسان طراحی شده است. فن سبک وزن همچنین دارای یک دستگیره حمل در عقب است که باعث می شود شما بتوانید آن را بین اتاق ها جابجا کنید و یک کنترل از راه دور برای کنترل قدرت ، سرعت ، نوسان ، تایمر و چراغ شبانه با کلیک یک دکمه بسیار آسان است. به لطف نوسان گسترده ای که تقریباً از هر جهت جریان هوا را کنترل می کند ، می توانید به سرعت یک اتاق خواب کوچک ، اتاق نشیمن یا دفتر خانه را خنک کنید.

آن را بخر! فن برج برج 3 سرعته Lasko ، 46.90 دلار ؛ amazon.com

بیش از 12000 خریدار امتیاز 5 ستاره را به هوادار Lasko داده اند ، بسیاری از کاربران خاطرنشان می کنند که “سکوت” است و “نسیمی راحت” را بیرون می کشد. حتی یکی ادعا می کند که این فن “بهترین خرید برای تابستان است”.

یک منتقد پنج ستاره می گوید: “من در یک آپارتمان استودیویی زندگی می کنم و واحد تهویه مطبوع پنجره نیاز به کمی افزایش دارد.” “از آنجا که فضای ذخیره سازی زیادی ندارم ، به دنبال یک فن برج بودم که بتواند در زمستان راحت تر آن را ذخیره کند. این فن برج لاسکو بیش از انتظار من بود. این قدرت بسیار خوبی دارد و به هیچ وجه بلند نیست. این یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که من در تمام تابستان انجام داده ام! “

مشتری دیگری می گوید: “تهویه مطبوع من تصمیم گرفت در گرمترین روزهای تابستان برای چند روز مرخصی بگیرد و این طرفدار من را نجات داد.” “من این پنکه را از همسایه خود قرض گرفتم و پس از یک روز استفاده ، یکی را برای خودم خریدم. ساکت است و منطقه ای بزرگتر از آنچه انتظار داشتم را خنک می کند. “

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از دستورالعملهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون خریداران می گویند این فن برج “بهترین خرید برای تابستان” است – و این قیمت 47 دلار است

تفسیر:
نکات و آدرسهای اینترنتی بسیار جالب را می توان در مقاله کامل یافت.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *