0

خریداران آمازون می گویند این سشوار “دوپهلوی ایده آل برای دیسون” است و با قیمت 34 دلار به فروش می رسد – اخبار آمازون

بازدید 7


محصولات موجود در این داستان به طور مستقل انتخاب شده و به صورت ویراستاری نمایش داده می شوند. در صورت خرید با استفاده از این پیوندها ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در حال حاضر ، سشوار یونی شاته فقط 34 دلار به فروش می رسد این سایت بیش از 1000 رتبه پنج ستاره در آمازون کسب کرده است و مشتریان می گویند “زمان خشک شدن را کاهش می دهد”. سشوار به لطف پنکه 18 تیغه و موتور قدرتمند خود دارای جریان هوای قوی است که به گفته مارک با 20000 دور در دقیقه می چرخد.

آن را بخر! سشوار شاتیون یونی ، 33.99 دلار (اصل 44.98 دلار) ؛ amazon.com

در حالی که جریان هوای قوی سشوار زمان خشک شدن را افزایش می دهد ، اما به گفته مشتریان ، اگر از آن به درستی استفاده کنید ، موها را خشک نمی کند. یکی از مشتریان می گوید: “من موهای ضخیم بلندی دارم و در گذشته از چندین سشوار استفاده کرده ام که باعث می شود موهای من خشک و درشت شود.” “این نسبت به Dyson به معنای واقعی کلمه صدها ارزان تر است! بگیر! »

یکی دیگر از منتقدان می نویسد: “من و همسرم کمی در مورد تبلیغاتی که پیرامون این سشوار وجود داشت ، تردید داشتیم ، اما فکر کردیم که آن را امتحان می کنیم.” “ما را شگفت زده کنید. قدرت خشک کردن ، به معنای واقعی کلمه ، رقابت را از بین می برد. این زمان خشک شدن موهای همسرم را “به طرز چشمگیری بهبود بخشید و زمان من را به نصف کاهش داد.”

خشک کن دارای دو تنظیم سرعت و سه تنظیم دما: سرد ، گرم و گرم است. و برای گزینه های بیشتر یک ظاهر طراحی شده ، سشوار دارای سه قسمت است: نازل صاف ، نازل حالت دهنده و نازل پخش کننده. مشتریانی با موهای مجعد می گویند که ضمیمه پخش کننده فرهای آنها را تقویت کرده و موها را کاهش می دهد. حتی بهتر از این ، هنگام سشوار کشیدن موی خود نگران فرسوده شدن دست خود نخواهید بود زیرا طبق توضیحات محصول ، وزن سشوار فقط کمتر از یک پوند است.

یکی دیگر از مشتریان می نویسد: “این دوپهلوی عالی برای دیسون است.” “سبک وزن است ، دارای اتصالات عالی است ، و گزینه های قدرت و گرما باور نکردنی است. بازوی من مثل این خسته نمی شود [with] قدیمی من چون خیلی سبک است. “

این معامله را از دست ندهید و خرید کنید سشوار سوهان بزنید در آمازون تا زمانی که در حال فروش است

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است دستورالعمل های دسترسی را رعایت کند یا نکند.

برای مقاله کامل
لطفاً به خواندن اینجا ادامه دهید:
آمازون خریداران می گویند این سشوار “دوپه کاملی برای دیسون” است – و به قیمت 34 دلار به فروش می رسد

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعاً مفید را می توانید در پست کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +    =  6