0

خریداران آمازون عاشق این پایه چاپگر هستند که درست زیر میز شما قرار می گیرد – اخبار آمازون

بازدید 5


محصولات موجود در این داستان به طور مستقل انتخاب شده و به صورت ویراستاری نمایش داده می شوند. در صورت خرید با استفاده از این پیوندها ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر در سال گذشته همه کارکنانی که از راه دور تلاش می کردند کاری انجام دهند ، سازماندهی عملکرد بود دفتر خانه فضا. این که آیا شما در یک دفتر واقعی در خانه خود کار می کرده اید یا یک گوشه خاصی را برای نیازهای لپ تاپ و فناوری خود کنار گذاشته اید ، نکته این است که شما سعی کرده اید آن را کار کنید. اگر هنوز در حال تکمیل بازی خود در خانه هستید و هنوز به نکات سازمانی نیاز دارید ، این را در نظر بگیرید قابل حمل زیر پایه چاپگر روی میز از آمازون

پایه چاپگر محصولات Safco به راحتی از زیر میز کار یا هرجایی که آن را تنظیم کرده اید به داخل و بیرون می چرخد. این یک راه حل آسان برای دور نگه داشتن چاپگر ، دستگاه فکس و/یا سایر وسایل بدون اشغال فضای زیاد در خانه است. به زمانهایی فکر کنید که مجبور شدید برای قرار دادن وسایل روی زمین به دلیل نداشتن منطقه مشخص ، به این امر بسنده کنید – این مشکل را حل می کند.

ویژگی دارد دو قفسه متفاوت، از جمله قفسه بالای دستگاه بزرگتر مانند چاپگر ، و قفسه پایینی کارتریج های جوهر ، کاغذ ، تونر و سایر لوازم مهم اداری. پایه چاپگر دارای چهار چرخ گردان است که دو عدد از آنها دارای قفل برای ثبات هستند. بنابراین می توانید آزادانه آن را جابجا کرده و همچنین بدون هیچ مشکلی در یک منطقه تعیین شده نگه دارید.

محصولات Safco زیر میز چاپگر/پایه فکس

آن را بخر! محصولات Safco در زیر پایه میز چاپ ، 63.81 دلار ؛ amazon.com

جمع آوری آن آسان است و قاب فولادی آن را برای اکثر افراد به اندازه کافی مقاوم می کند ماشین های اداری و لوازم قفسه بالایی به لطف روکش لمینت در برابر خط و خش مقاوم است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد خرد شدن یا ساییدگی بیش از حد و ظاهر آن ندارید.

مشتریان در مورد قرار دادن این پایه چاپگر در فضاهای اداری خود حرف های زیادی برای گفتن دارند. “بسته بندی خوبی داشت ، جمع آوری آن فقط چند دقیقه طول کشید و من هیجان زده هستم. باید اشاره کنم که نه تنها محکم است ، بلکه ظاهر زیبایی نیز دارد. من نمی توانم خوشحال تر باشم ، “یکی به اشتراک گذاشت.

“من یک چاپگر HP Laserjet دارم و بسیار سنگین است. کاملاً روی سبد قرار می گیرد و سبد آنقدر کم است که بتوانم آن را زیر میز قرار دهم. بسته بندی خوب ، جمع آوری آسان و محکم تر از آنچه انتظار داشتم آمد. ”

پایه چاپگر 19 اینچ در 16 اینچ در 13.5 اینچ است و برای این دستگاه در دسترس است 63.81 دلار در آمازون همین الان.

برای مقاله کامل
لطفاً به خواندن اینجا ادامه دهید:
آمازون خریداران عاشق این پایه چاپی هستند که درست زیر میز شما قرار می گیرد

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای مفیدی را می توانید در این مقاله کامل بیابید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  5  =