خریداران آمازون عاشق این برس سبزیجات 6 دلاری برای تمیز کردن محصولات کثیف هستند – اخبار آمازون


هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

سبزیجات مانند سیب زمینی ، هویج و کرفس غذاهای اساسی در آشپزی روزمره هستند ، اما تمیز کردن آنها کمی بیشتر از یک شستشوی ساده درگیر است. آب به تنهایی تمام آلودگی ها ، باکتری ها و آلودگی ها را از بین نخواهد برد FDA استفاده از صابون یا شوینده را توصیه نمی کند هنگام شستن محصولات. بنابراین چگونه می توان این سبزیجات را تمیز کرد؟ با استفاده از برس مخصوص که به آرامی و کاملاً آلودگی را از بین می برد.

ما توصیه می کنیم از برس سبزیجات Oxo Good Grips زیرا دوام ، استفاده از آن آسان است و به طور کارآمد تقریباً هر نوع محصول پوست سخت را تمیز می کند. برس کوچک در کف دست شما قرار می گیرد و برای پشتیبانی بیشتر دارای یک دسته لاستیکی ضد لغزش است. موهای نایلونی محکم و در عین حال انعطاف پذیر ، بدون آسیب رساندن به پوست ، پوست را از بین می برد. و از آنجا که مهم است که تمیز کننده شما تمیز است ، در عین حال در ماشین ظرفشویی ایمن نیست.

اعتبار: با مجوز از آمازون

خریدن: Oxo Good Grips Vegetable Brush، 6 دلار در amazon.com

این داور گفت که برس “جای راحتی در دست ورم مفصلی من دارد ، به خوبی تمیز می کند و از همه بهتر ، می توانم آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهم. من از ابتدا خیلی غذا می پزم که به معنی شستن بسیاری از سبزیجات است. این ابزار ساده و ارزان همه اینها را کمی راحت تر می کند – ارزش آن بیش از ارزش پول است. “

“این بهترین برس سبزیجاتی است که من استفاده کرده ام ،” خریدار دیگری نوشت. “قدیمی من واقعا نرم بود و به سختی خاک سبزیجات را از بین می برد. موهای این یکی درست است! به اندازه کافی سفت است که واقعا سبزیجات را تمیز می کند (من هرگز سیب زمینی پخته شده تمیزتری نداشته ام!) و به اندازه کافی نرم است که پوست را حتی روی سیب زمینی های شیرین با پوست نازک تر پاره نمی کند! “

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از دستورالعملهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون خریداران این قلموی سبزیجات 6 دلاری را برای تمیز کردن محصولات کثیف دوست دارند

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توان در پست کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *