0

خریداران آمازون این پد تشک خنک کننده را “معجزه” می نامند – و قیمتها از 30 دلار شروع می شوند – اخبار آمازون

بازدید 18


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هنگامی که شب های تابستان تقریباً به اندازه روزهای تابستان گرم است ، می توان برای خوابیدن حتی با وجود آن تلاش کرد تهویه مطبوع انفجار بعلاوه ملحفه های خنک کننده، شما باید آزمایش یک تشک تشک خنک کننده را در نظر بگیرید ، و موردی که به نظر می رسد فوق العاده کرکی است ، هم اکنون در میان خریداران آمازون بسیار محبوب است.

بالکن خنک کننده تشک Sleep Zone Premium طبق گزارش ، در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری در فروش داشته است لیست حرکت دهنده ها و لرزاننده های آمازون. روی تشک مخمل خواب دار از مواد ثبت اختراع کننده رطوبت برای تنظیم درجه حرارت بدن و دفع گرما استفاده می کند. این نه تنها شما را خنک تر می کند ، بلکه به خواب رفتن شما نیز کمک می کند. در کنار عناصر خنک کننده ، تاپر دارای میکرولیاف های ضخیمی است که مانند پرهای غاز پراکنده در سراسر لحاف کاری ابر شکل حمایت کننده خود احساس کرکی و نرم بودن می کنند.

بعلاوه ، به لطف جیبهای 21 اینچی که می توانند روی بیشتر تشکها کشیده شوند ، در طول شب تغییر مکان نخواهند داد. اندازه ها از دوقلو تا پادشاه کالیفرنیا متفاوت است و قیمت آنها فقط از 30 دلار شروع می شود.

آن را بخر! Sleep Zone Premium تشک بال خنک کننده ، از 29.99 دلار ؛ amazon.com

نزدیک به 6000 خریدار این تشک تشک خنک کننده را پرستش می کنند و از این نظر 5 ستاره است. بسیاری از بازرسان خاطرنشان می کنند که “بسیار ضخیم و راحت است” ، و یکی آن را “راه حل کامل برای جلوگیری از گرگرفتگی” می نامد. به علاوه ، بسیاری از کاربران اینگونه القا می کنند که سرانجام می توانند “تمام شب را خنک نگه دارند” – و بدون درد نیز هستند.

یک منتقد پنج ستاره به اشتراک می گذارد: “من کاملاً تختخواب کامل دارم”. “اما وقتی باردار شدم ، با همان درد شدید لگن که قبل از تشک شگفت انگیزم داشتم از خواب بیدار می شدم. بنابراین فکر کردم سعی می کنم این جلد را به آن اضافه کنم و از همان شب اول که خوابیدم حتی کمی درد مفصل ران نداشتم. این معجزه من است. “

یکی دیگر از خریداران می گوید: “من فکر می کردم که جنبه” خنک کننده “بسیار هیجان انگیز خواهد بود. “اما وای! در واقع ما را خنک تر نگه می دارد. با همسرم شوخی می کردم که برای تولدش “هدیه خواب” به او می دهم. من این بالابر ، ملحفه های جدید ، پتو خنک کننده جدید و لحاف را خریدم. دروغ نگفتم ما از ماه نوامبر مانند نوزادان خوابیده ایم. او کوره است. سگ کوره است. سپس من در نهایت سوختن. دیگر نه.”

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از رهنمودهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید:
آمازون خریداران این پد تشک خنک کننده را “معجزه” می نامند – و قیمت آن فقط از 30 دلار شروع می شود

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای کاملاً مفیدی را می توانید در این مقاله کامل مشاهده کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  80  =  83