0

حراج های نوجوانان با پاف دوریتو در eBay با قیمت پیشنهادی 73000 دلار

بازدید 2


یک نوجوان استرالیایی در حال حراج یک میان وعده بدشکلی با مبلغی بالقوه هنگفت است.

روز دوشنبه ، رایلی استوارت 13 ساله در حال خوردن یک کیسه AUD 3 دلاری دوریتوس بود که یک تراشه پیدا کرد که از لحاظ ظاهری با بقیه متفاوت است. تراشه پف دار بود تا تخت و در نتیجه سه بعدی.

استوارت ، که اهل کوئومرا علیا ، کوئینزلند ، استرالیا است ، “من در شرف خوردن آن بودم و فکر کردم بهتر است آن را ذخیره کنم.” به خبر ملی 9News گفت.

هر از چند گاهی ، eBay اخبار مربوط به اجازه فروشندگان برای خرید و فروش اقلام غیر عادی را منتشر می کند. در ماه ژانویه ، توبی کینگ ، زن تگزاسی ، با الهام از یادداشت های معروف “دستکش های برنی سندرز” ، یک عروسک دست دوز با الهام از سندرز فروخت با قیمت 20،300 دلار در سایت ؛ درآمد وی ، به گفته وی ، به خیریه Meals on Wheels اختصاص یافت. در ماه فوریه ، چند نفر سعی کردند دعوتنامه ها را بفروشند به پلت فرم رسانه های اجتماعی مبتنی بر گفتار Clubhouse برای صدها دلار ، ظاهرا بدون موفقیت.

استفاده از حساب TikTok “مخفی” او ، @ m0mmymilkerza ، استوارت از خودش در حال کار با تراشه فیلمبرداری کرد و از پیروانش پرسید ، “آیا این ارزشمند است یا باید فقط آن را بخورم؟ لطفا بهم بگو!” تاکنون ، این ویدیو بیش از 3.9 میلیون بازدید و 520،000 پسندیدن داشته است. در نظرات ، TikTokers استوارت را تشویق کرد تا آن را در eBay لیست کند.

معلوم شد که توصیه های آنها صحیح است. از روز سه شنبه که استوارت تراشه را برای فروش گذاشته است ، 14 پیشنهاد دهنده 86 پیشنهاد را ارائه داده اند که قیمت را از 0.99 دلار استرالیا به 99999 دلار استرالیا می دهد. [around $73,720 USD] در این روند

“[I]اگر این واقعی باشد ، می خواهم گریه کنم ، اما اگر شخصی آن را لغو کند ، فعلاً ثابت می مانم اما OMG ، “او در پیگیری TikTok نوشت که قیمت پیشنهادی به 20،000 دلار استرالیا رسید. [around $14,775 USD] در جولایمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  81  =  85