0

حتی عاشقان Roomba تحت تأثیر این خلا This ربات قرار می گیرند – و در آمازون زیر 100 دلار است – اخبار آمازون

بازدید 3


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر منتظر فرصتی برای چنگ زدن به یک بوده اید جاروبرقی ربات که سه رقم ندارد ، اکنون زمان آن است: آمازون قیمت بسیار بررسی شده را کاهش داده است جاروبرقی ربات Lefant با تشکر از کوپن 50 دلاری به زیر 100 دلار – اما این پس انداز اضافی تضمین نمی کند که خیلی بیشتر دوام بیاورد.

خلا vac ربات با فن آوری جدید ، از جمله سنسورهای ضد برخورد و ضد افت ، که مانع از سقوط تصادفی دستگاه از پله ها یا ضربه زدن به قطعات مبلمان می شود ، به روز شده است. این برنامه با چهار حالت تمیز کردن ، از جمله تمیز کردن خودکار ، تمیز کردن نقطه ، تمیز کردن دیوار و تمیز دستی ساخته شده است که می تواند از طریق برنامه هوشمند موجود از تلفن شما انتخاب شود. یک موتور قوی و 1800 پاسکال قدرت مکش همه چیز را از موی حیوان خانگی گرفته تا گرد و غبار و آوار جمع می کند و به لطف برس چرخان مسدود نمی شود.

این دستگاه متفاوت از جاروبرقی های مشابه ربات است زیرا بدنه آن کوچکتر است – اندازه آن 11 اینچ است – که می تواند به فضاهای باریک و تنگ سر بخورد و مانع مانور دیگران شود. به علاوه ، باتری های فسفات آهن لیتیوم ساخته شده عمر طولانی تری دارند و هر بار حداکثر 100 دقیقه کار می کنند قبل از اینکه خلا the به پایه شارژ خود برگردد.

آن را بخر! جاروبرقی ربات Lefant ، 94.99 دلار همراه کوپن (مبدا 144.99 دلار) amazon.com

بیش از 2،000 خریدار امتیاز خوبی را به جارو برقی ربات Lefant داده اند ، به گفته بازرسان “آن هر گوشه ای را تمیز می کند” و “برای موهای حیوان خانگی عالی است” حتی یک کاربر که دارای جاروبرقی های گران قیمت است می گوید: “من دو روبامای گران قیمت دارم و تاکنون خیلی این محصول را ترجیح داده ام.”

یک منتقد پنج ستاره به اشتراک می گذارد: “ما اخیراً کف اتاق های چوب سخت را در اتاق خواب خود قرار داده ایم و یک آزمایشگاه زرد داریم.” “نیازی به گفتن نیست ، بدون توجه به میزان جارو زدن ، موها جمع می شوند. این مدل در Prime Day به فروش رسید ، بنابراین من یکی را سفارش دادم. در ابتدا من آن را تماشا کردم و نگران بودم که به بعضی از گوشه ها وارد نشود ، اما من آن را رها کردم و وقتی متوقف شد ، اتاق عالی به نظر می رسید. همه گوشه ها ، زیر تخت ، هرجایی که می توانست برسد ، تمام شده بود. به اندازه کافی کوچک است تا بتواند در نقاط تنگ قرار گیرد. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم ، از مزایای فروش استفاده کردم و فروش دیگری را خریداری کردم. “

خریدار دیگری می گوید: “من عاشق این خلاuum ربات هستم.” “من هرگز متوجه نشدم که چقدر به آن احتیاج دارم و نگران امتحان کردن آن نیستم. من سه طبقه در خانه خود دارم و چندین بار از آن در طبقه اصلی خود استفاده کرده ام. این ربات گرد و غبار ، مو ، خز ، خرده ریزها و هر چیز دیگری که روی زمین ریخته می شود را جمع می کند. می خواهم روی کاناپه ام بنشینم ، تلویزیون تماشا کنم ، کار کنم – هر چیزی به جز جاروبرقی کف اصلی من. ”

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از دستورالعملهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: حتی عاشقان Roomba نیز تحت تأثیر این خلا Rob ربات قرار دارند – و قیمت آن زیر 100 دلار است آمازون

تفسیر:
برخی از اطلاعات مفید و پیوندها را می توان در این مقاله کامل خواند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  3  =