جیسون بیتمن ، ویل آرنت و شان هیز پادکست ‘Smartless’ توسط آمازون موسیقی خریداری شد … – اخبار آمازون


معاملات پادکست پادکست ادامه دارد.

بدون هوشمند، پادکست میزبانی شده توسط جیسون بیتمن ، ویل آرنت و شان هیز توسط این شرکت خریداری شده است موسیقی آمازون و عجب.

این آخرین نمونه از مجموعه پادکست است که توسط یکی از پخش کننده های اصلی صوتی در یک معامله چند میلیون دلاری انتخاب شده است.

این موضوع پس از آن انجام می شود که Deadline اعلام کرد ماه گذشته سریال با CAA امضا کرده است که معامله را خریداری کرده است.

این سه سریال را در ژوئیه گذشته راه اندازی کردند و نزدیک به 50 قسمت تولید کرده اند. در هر قسمت ، یکی از مجریان یک مهمان رمزآلود را به دو نفر دیگر معرفی می کند. از میهمانان می توان به معاون رئیس جمهور کمالا هریس ، جورج کلونی ، جنیفر آنیستون ، آدام سندلر ، ریکی جرویس ، برایان کرنستون ، پل مک کارتنی ، تینا فی ، اوکوافینا ، دبلیو کاما بل ، استیسی آبرامز ، بیلی الیش و مگان راپینو اشاره کرد.

داستان مرتبط

The Sound & The Flurry: چگونه پادکست ها به یک معدن طلای هالیوود تبدیل می شوند

از اول آگوست ، قسمت های جدید به طور انحصاری به مدت یک هفته در Amazon Music و Wondery + با اپیزودهای موجود در سایر سیستم عامل ها پس از هفت روز منتشر می شود.

این معامله همچنین شامل حق انحصاری شراکت در هر پادکست اضافی تولید شده توسط سازندگان SmartLess است و Wondery از طریق معامله حقوق فروش تبلیغات انحصاری را حفظ خواهد کرد.

“جن سارجنت” ، مدیرعامل شرکت عجب “رویکرد منحصر به فرد میزبان در داستان سرایی معتبر ، آن را بهترین گزینه برای پیشنهاد ما می کند و Wondery به همراه آمازون موزیک مفتخر است که این نمایش را برای مخاطبان جدید به ارمغان بیاورد.”

خط اصلی نمایش یکی از مواردی است که “افراد مختلف و مختلف را به هم متصل و متحد می کند تا از طریق گفتگوهای متفکرانه و شادابی ارگانیک از تجربیات مشترک مطلع شوند.” با این حال ، این اساساً فقط گپ زدن بین این سه دوست و یک مهمان است ، گاهی اوقات دوستانه ، گاهی نه.

بیتمن در یک قسمت اخیر گفت: “ما می خواستیم صحبت کنیم.” آرنت افزود: “ما هیچ فرمت نداریم ، هیچ مقدمه ای وجود ندارد.” “هیچ تم وجود ندارد ، هیچ هدفی وجود ندارد. من از سال 1970 آنرا بال می زنم ، چرا الان شروع می کنم ، “او به شوخی گفت.

این معامله توسط UnJu Paik ، Vishal Panchal و Jenn Cron برای Wondery با Josh Lindgren و Yuni Sher برای CAA و سام فیشر و جامی کوهن در Ziffren Brittenham ، Tom Hoberman ، Adam Kaller و Ryan Pastorek در Hansen ، Jacobson ، Teller انجام شد. ، هوبرمن ، نیومن ، وارن ، ریچمن ، راش ، کالر و گلمن و رابرت آفر و شلبی وایزر در اسلون ، آفر ، وبر و درن.

تفسیر:
اخبار و پیوندهای کاملا جالب را می توانید در این مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *