0

جیت گوندالیا به عنوان مدیر عامل Optiseller در استرالیا – فروش آمازون منصوب شد

بازدید 4


شركت Optiseller كه دفتر مرکزی آن در اسكاتلند قرار دارد ، در سطح جهانی در حال گسترش است و از انتصاب مدیر عامل جدید استرالیا خبر داده است. جیت گوندالیا ، مدیرعامل جدید استرالیا ، از Mastercard که به عنوان مدیر مدیریت محصول دیجیتال برای اروپا فعالیت می کرد ، به Optiseller پیوست. قبل از آن ، بسیاری از صنعت جیت را از زمان حضور در eBay می شناسند ، جایی که او تعداد بی شماری از خرده فروشان بزرگ را در اختیار داشت.

جیت ، که رسماً نقش خود را در این ماه آغاز می کند و در اواخر سال جاری از لندن به سیدنی نقل مکان می کند ، بر ادامه گسترش شرکت در بازارهای استرالیا نظارت خواهد کرد.

“Optiseller این هدف را دارد که به متخصصان جهانی تجارت الکترونیکی برای همه بازارها و کانال ها تبدیل شود. ما هم اکنون در حال گسترش رد پای خود به خارج از اروپا و ایجاد تیمی در استرالیا هستیم تا بتوانیم خدمات خود را به بازارها و فروشندگان در بازارهای استرالیا ارائه دهیم. من مشتاقانه منتظرم در آینده نزدیک از لندن به سیدنی بروم و با ادامه رشد خانواده Optiseller را به آنجا هدایت کنم.
– جیت گوندالیا ، مدیر عامل استرالیا ، اپتیسلر

“این یکی دیگر از مهمترین استخدامهای شرکت است زیرا ما به دنبال توسعه تجارت در بازارهای جدید در مقیاس جهانی هستیم. با بیش از 20 سال فعالیت در دیجیتال سی

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: جیت گوندالیا مدیرعامل Optiseller استرالیا را منصوب کرد

تفسیر:
برخی از راهنمایی ها و آدرس های مفید را می توان در کامل پست خواند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  5  =