0

جونی لین ، مادر گلد ساحل ، به عنوان نهایی در جوایز Ausmumpreneur 2021 معرفی شد

بازدید 6


ساحل طلا | جونی لین ، م Foundسس و مدیر دو فروشگاه آنلاین برتر Hamptons Home و Mirage Haven ، در دو بخش فینالیست جوایز AusMumpreneur 2021 اعلام شد. او برای کسب جایزه تجارت خرده فروشی برای Hamptons Home و جایزه طراحی محصول برای Mirage Haven در حال رقابت است.

جوایز AusMumpreneur از مادران کارآفرین برجسته در بسیاری از زمینه های شناخته شده مانند نوآوری دیجیتال ، برتری کسب و کار ، تعهدات سازگار با محیط زیست و مارک تجاری جهانی ، و بسیاری دیگر ، تجلیل می کند. این جوایز به منظور ارتقاء زنانی است که با موفقیت مادری و کسب و کار را با سبک زندگی خود هماهنگ می کنند.

از آغاز متواضعانه فروشگاه eBay در فروش کوزه های زنجبیل آبی و سفید در سال 2014 ، جونی با موفقیت فروشگاه اینترنتی خود را به یک سایت آنلاین با طراحی زیبا تبدیل کرد که خرده فروشی دکوراسیون خانه و وسایل کوچک با طعم و مزه زیبا و تمیزکننده سبک همپتون و سبک ساحلی است. برای این کار ، جونی همچنین به عنوان فینالیست AusMumpreneur در سال 2019 انتخاب شد.

در خانه همپتونز ، جونی دلایل موفقیت خود را بیان می کند:

انعطاف پذیری ما در شکستن مدل فروش سنتی و شجاعت ما در پذیرش تغییر و بیرون آمدن از محدوده های راحتی ما چیزی است که همپتونز هوم را به سمت یک تجارت بهتر سوق می دهد.

Hamptons Home فراتر از آغاز فروتنانه خود به عنوان یک فروشگاه eBay به یک نام تجاری قوی 50 هزار نفری تبدیل شده است.

موفقیت Hamptons Home الهام بخش اولین Mirage Haven بود ، یک شرکت عمده فروشی و خرده فروشی که کوسن های لوکس و اثاثیه نرم را به نمایش گذاشت.

اصل را اینجا بخوانید:
جونی لین ، مادر گلد ساحل ، به عنوان نهایی در جوایز Ausmumpreneur 2021 معرفی شدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

37  +    =  42