0

جشنواره فیلم توکیو با آمازون در جایزه جدید مشارکت می کند – اخبار آمازون

بازدید 5


آمازون Prime Video در حال همکاری با توکیو است بین المللی جشنواره فیلم جایزه جدیدی که برای کشف استعداد کارگردانی طراحی شده است.

جایزه Amazon Prime Video Take One Award از طریق فراخوان آزاد برای ارسال فیلم کوتاه – به طول کمتر از 15 دقیقه – برای شرکت در سی و چهارمین جشنواره فیلم توکیو که از 30 اکتبر تا 8 نوامبر برگزار می شود ، آغاز می شود.

هر فیلمساز ساکن ژاپن که ویژگی تجاری نساخته باشد ، مجاز به شرکت در این مسابقه است. داوطلبان داوری داوری خواهند کرد ، اعضای آن در تاریخ بعدی اعلام می شوند. از طرف آمازون نخست وزیر ویدئو و همچنین فرصت بررسی تولید فیلم بلند با استودیوی آمازون ، به برنده جایزه 1 میلیون ینی اعطا می شود.

هیرویاسو آندو ، رئیس جشنواره توکیو ، گفت: “هیجان انگیز است که تصور کنیم فیلمسازان جدیدی در جشنواره بین المللی فیلم توکیو کشف شده اند و برای رسیدن به موفقیت جهانی ادامه دارند.” “من بسیار امیدوارم که بتوانم نسل بعدی فیلمسازان ژاپنی را کشف کنم و ما خوشحالیم که در چنین پروژه مهیجی با Amazon Prime Video شریک خواهیم شد.”

اریکا نورث ، رئیس آمازون اورجینال برای آسیا و اقیانوسیه اضافه شده است: “چشم انداز استودیو آمازون این است که خانه جهانی استعدادها باشد. هدف ما فراهم آوردن جامعه خلاق – از کارگردانان ، نویسندگان و تهیه کنندگان تا بازیگران و متخصصان تولید – محیطی است که در آن می توانند نوآورترین باشند و در آن می توانند بزرگترین کار خود را انجام دهند. امید ما این است که Amazon Prime Video Take One Award اولین قدم ارزشمند در حرفه بین المللی را برای سازندگان با استعداد و مشتاق در ژاپن به اثبات برساند.

ارسال فیلم های کوتاه برای Amazon Prime Video Take One Award از امروز 19 ژوئیه تا 15 سپتامبر از طریق جشنواره بین المللی فیلم توکیو پذیرفته می شود سایت اینترنتی.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: جشنواره فیلم توکیو همکاران با آمازون در جایزه جدید

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعا جالب را می توان در این پست کامل خواند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

18  +    =  21