0

جشنواره آزادی بزرگ آمازون: معاملات بزرگ این ماساژورهای پا را از دست ندهید – اخبار آمازون

بازدید 9


جشنواره آزادی بزرگ آمازون: تخفیف های فوق العاده این ماساژورهای پا را از دست ندهید

جشنواره آزادی بزرگ آمازون: بهترین ماساژورهای پا را از آمازون کشف کنید

ما دوست داریم بعد از یک هفته مالیات برای ماساژ پا به اسپا برویم ، اما برای چه مدت می توانید مبالغ دیوانه واری هزینه کنید. یکی از مفیدترین روش ها برای تسکین درد و آرامش پا ، ماساژ پا است. و برای این کار ، دیگر لازم نیست به مرکز آبگرم بروید. شما می توانید این کار را تنها با نشستن در خانه با ماساژور پا انجام دهید و حتی زمانی که چنین تخفیف های غیرقابل مقاومت روی آن وجود دارد ، بهتر عمل کنید. با توجه به تعداد زیادی عملکردی که در این ماساژورهای پا نصب شده است ، خرید یک دستگاه برای راحتی نهایی اجتناب ناپذیر است. با تشکر از آمازون و جشنواره آزادی بزرگ آن ، ما به شما کمک می کنیم بهترین را پیدا کنید. ما مطمئن هستیم که شما نمی توانید این معاملات را از دست بدهید!

با بهترین ماساژور پا از جشنواره آزادی بزرگ آمازون آشنا شوید

1. ماساژور پای مادام العمر ، ساق پا و پا ، 12،499 روپیه

ماساژور ساق پا تمام ساق پا را از ساق پا تا پا هدف قرار می دهد. دارای 4 برنامه خودکار و 3 حالت قابل تنظیم است که می تواند نقاط طب فشاری ، گردش خون و درد را مورد هدف قرار دهد.

2. ماساژور پا برقی آگارو ، 3999 روپیه

این ماساژور پا دارای 4 حالت اختیاری برای ماساژ راحت است. دارای عملکرد خمیر منحصر به فردی است که به بهبود گردش خون و تسکین درد در پاها کمک می کند.

3. ماساژور پا و پا JSB ، 11999 روپیه

این ماساژور پا دارای پد های لاستیکی ورز دادن است تا مچ پا و ساق پا را با هم ماساژ دهید. این 3 حالت مختلف ارتعاش را امکان پذیر می کند و به گردش م effectiveثر خون کمک می کند.

4. ماساژور پا قدرتمند دکتر فیزیو ، 10،499 روپیه

این ماساژور براق پا مشکی رنگ ، عملکرد طولانی مدت را با هر دو روش ورز دادن و ارتعاش ارائه می دهد. همچنین دارای عملکرد گرم پیشرفته ای است که گرما را برای ماهیچه های شما فراهم می کند تا استرس را کاهش دهد

5. ماساژور پای Robotouch ، 17،549 روپیه

این ماساژور پا با ویژگی های چند منظوره دارای برنامه های ماساژ رول ، ورز دادن و حرارت درمانی برای پاهای شما است

6. ماساژور پا Healthsense ، 6469 روپیه

این ماساژور پا امکان کار بدون دست با ریموت بی سیم را فراهم می کند که امکان انجام برنامه های مختلف ماساژ را فراهم می کند.

7. ماساژور Renpho پا ، 6100 روپیه

این ماساژور پا و پا امکان جلسات ماساژ فشرده را از ساق پا تا پای شما فراهم می کند. این ماساژور دارای سایز بسته قابل تنظیم برای پا است که با استفاده از بندهای Velcro قابل تنظیم است.

8. ماساژور پا IBell ، 6412 روپیه

این ماساژور رنگی پا دارای کنترل دما و صفحه نمایش LCD است. این در واقع یک وان حمام مجهز به غلطک های اتوماتیک برای پاهای شما است.

9. ماساژور پای زنبق ، 27،999 روپیه

این ماساژور پا دارای 20 غلتک ماساژ برای درمان آرامش موثر است. همچنین دارای سیستم گرما درمانی منحصر به فرد برای زانوها می باشد.

10. ماساژور پا برقی مادام العمر ، 3399 روپیه

ماساژور آبگرم مجهز به 8 غلتک است که حمام حبابی ، گرمایش مادون قرمز و عملکرد زمان را ارائه می دهد.

برای مرور بیشتر محصولات زیبایی ، روی کلیک کنید اینجا.

سلب مسئولیت: تیم Swirlster Picks درباره مواردی می نویسد که فکر می کنیم دوست دارید. Swirlster دارای مشارکت وابسته است ، بنابراین ما سهمی از درآمد حاصل از خرید شما را دریافت می کنیم.

تفسیر:
برخی از اخبار و پیوندهای جالب را می توانید در پست کامل مشاهده کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  65  =  71