0

توصیه مجدد رای اتحادیه آمازون – اخبار آمازون

بازدید 5


به گفته افراد آشنا ، یک مقام فدرال لغو نتایج انتخابات اتحادیه در انبار Amazon.com Inc در آلاباما را توصیه کرده است و به اتحادیه خرده فروشی این فرصت را می دهد تا شکست خود را معکوس کند.

پس از شکست در انتخابات در ماه آوریل ، اتحادیه خرده فروشی ، عمده فروشی و فروشگاه های بزرگ نتیجه را به هیئت ملی روابط کار درخواست کرد و جلسه مهمی را در ماه مه آغاز کرد که توسط مسئول شنوایی هیئت مدیره Kerstin Myers برگزار شد.

این شکست به عنوان یک شکست بزرگ برای سازمان دهندگان اتحادیه تلقی می شد ، آنها تلاش کردند تا در بین کارگران غول تجارت الکترونیک پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

مردم گفتند که در حال حاضر ، مایرز توصیه کرده است که انتخابات دوباره اجرا شود. این توصیه توسط مدیر منطقه ای هیئت کار بررسی می شود و آمازون حق دارد از این حکم به هیئت مدیره ای در واشنگتن تجدید نظر کند. اگر انتخابات جدیدی برگزار شود ، ممکن است اواخر امسال اتفاق بیفتد.

ویلما لیبمن ، عضو سابق هیئت مدیره ، که ریاست آژانس را در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما بر عهده داشت ، گفت: توصیه مایرز به معنای “احتمال قوی” برای انتخابات جدید است. لیبمن گفت ، مدیران منطقه ای معمولاً توصیه های مأموران شنوایی را در چنین مواردی اتخاذ می کنند ، و مشخصات بالای این پرونده می تواند مدیر منطقه ای را برای غلبه بر مایرز بسیار مرددتر کند.

کمپین اتحادیه در انبار ، که بیش از 5،000 کارگر واجد شرایط داشت ، بالاترین تلاش سازماندهی داخلی تا کنون در آمازون بود که سابقه بازدارندگی شدید از فعالیت کارگران را دارد.

اتحادیه آمازون را متهم به تهدید علیه اتحادیه ، اخراج کارمندی برای توزیع کارت های اتحادیه و فشار به کارگران برای رأی دادن به صندوق پستی که این شرکت در چادر در املاک خود نصب کرده بود ، با توجه به دوربین های نظارتی ، کرد. آمازون هرگونه تخلفی را رد کرد.

اتحادیه همچنین ادعا کرد که مشاوران و مدیران آمازون به طور غیرقانونی از کارگران خواسته اند که چگونه رای بدهند. این شرکت گفت که چندین اقدام – مانند افزایش دستمزد و واگذاری کالا – برای کاهش فشار برای اتحادیه انجام داد. شروع چنین اقداماتی هنگامی که کمپین اتحادیه در حال انجام است غیرقانونی است.

MAILBOX KEY

به گفته یکی از افراد آشنا ، توصیه مایرز روی صندوق پستی متمرکز است. در جلسه جلسه هیئت مدیره ، یکی از کارکنان گفت که نیروهای امنیتی آمازون از کلیدهایی برای باز کردن صندوق پستی استفاده کردند ، شهادی که لیبمن گفت می تواند دلیل کافی برای لغو نتیجه باشد. آمازون گفته است که به نامه های خروجی دسترسی ندارد و از خدمات پستی درخواست کرده است تا صندوق پستی را برای افزایش مشارکت رای دهندگان در انتخابات اتحادیه نصب کند.

هیئت کار مجاز است نتایج انتخابات را در پاسخ به رفتارهایی که می تواند نتیجه را تغییر داده و کارکنان را از انتخاب آزاد در مورد اتحادیه منع کند ، باطل کند ، که می تواند حتی ایجاد نظارت یا دخالت مدیریت در روند رای گیری را نیز شامل شود. .

استوارت اپلباوم ، رئیس اتحادیه ، گفت که اتحادیه “شواهد قانع کننده” ارائه می دهد که نشان می دهد شرکت تجارت الکترونیک به دنبال دخالت در انتخابات بوده است.

اپلباوم روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “این پرسش که آیا اتحادیه وجود دارد یا نه ، تصمیم کارگران است و کارفرما نیست.” آمازون فریب داد ، آنها گرفتار شدند و باید پاسخگو باشند. “

آمازون متعهد شد که درخواست تجدید نظر کند. “کارکنان ما این فرصت را داشتند که در یک زمان پر سر و صدا که همه انواع صداها در بحث ملی نقش داشتند ، شنیده شوند و در پایان روز ، آنها اکثراً به ارتباط مستقیم با مدیران و شرکت خود رای مثبت دادند.” سخنگوی آمازون در بیانیه ای اعلام کرد. “صدای آنها باید بیش از هر چیز دیگری شنیده شود و ما قصد داریم برای اطمینان از این اتفاق درخواست تجدید نظر کنیم.”

هیئت مدیره در واشنگتن ، که هرگونه اعتراض به حکم مدیر منطقه ای را بشنود ، از اواخر این ماه ، به محض پایان دوره ریاست یکی از منتخبین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جایگزینی وی با یکی از رئیس جمهور جو بایدن ، به اکثریت دموکرات تبدیل می شود. لیبمن گفت ، این باعث می شود اتحادیه به احتمال زیاد در انتخابات جدیدی که به دنبال آن است ، پیروز شود. او گفت: “زمان بندی برای آنها بسیار مناسب است.”

فروش سخت

این حکم برای آمازون ضربه بزرگی است ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که اتحادیه در دور دوم پیروز شود. در حالی که بیماری همه گیر اولین کمپین اتحادیه را مختل کرد ، عضویت در بسمر ، آلا ، فروش سخت تری نسبت به شهرهای بزرگ داشت. دستمزد اولیه آمازون از 15 دلار در ساعت بسیار بیشتر از بسمر نسبت به مکان های گران تر است. این شرکت همچنین مزایای سلامتی را ارائه می دهد که توسط بسیاری از کارفرمایان محلی ارائه نمی شود.

علاوه بر این ، می توان انتظار داشت که آمازون همانند دفعه گذشته یک کمپین شدید انجام دهد – برگزاری “جلسات اطلاعاتی” اجباری با کارکنان ، که در آن مدیران استدلال می کنند که اتحادیه لزوما دستمزدها و مزایا را بهبود نمی بخشد. چنین تجدیدنظرهای مستقیم به احتمال زیاد به شرکت در آخرین دفعه کمک کرد. آمازون از بیش از 3000 رأی اخذ شده ، 1798 رای منفی در مقابل 738 رای موافق به نفع اتحادیه به دست آورد. در حالی که مقامات فدرال 505 رأی مورد اعتراض را کنار گذاشته اند – که طبق رای اتحادیه ، اکثر آنها مورد اعتراض آمازون بوده اند – تعداد کافی برای تغییر نتیجه وجود نداشت.

مشخص نیست که در صورت تکرار انتخابات ، اتحادیه نمایش خود را بهبود می بخشد یا خیر. قانون کار به شرکت ها این امکان را می دهد که مکررا اجلاس های اجباری ضد اتحادیه ها را برگزار کنند و اپلباوم ، رئیس کارگران خرده فروشی ، گفته است که گردش مالی زیاد در انبار مانع مهمی برای کارزار اتحادیه است.

اطلاعات این مقاله توسط اسپنسر سوپر ، مت دی و جاش ایدلسون از بلومبرگ نیوز (WPNS) و نوام شایبر از نیویورک تایمز ارائه شده است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  2  =