تنظیم کننده استرالیا برای بررسی Amazon.com ، eBay و سایر بازارهای آنلاین


یک صفحه وب حاوی URL استرالیایی آمازون در این تصویر عکس در دفتر سیدنی ، استرالیا ، 20 آوریل 2017 نشان داده شده است. REUTERS / جیسون رید / تصویر تصویر

سیدنی ، 22 ژوئیه (رویترز) – تنظیم کننده ضد انحصاری استرالیا روز پنجشنبه تحقیق در مورد واحدهای محلی Amazon.com Inc را آغاز کرد ، (AMZN.O) eBay Inc (EBAY.O) و سایر بازارهای آنلاین برای اطمینان از انصاف در بخشی که فروش آن از طریق شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.

کمیسیون رقابت و مصرف کنندگان استرالیا (ACCC) ، که قبلاً سخت ترین قوانین صدور مجوز محتوای جهان را برای غول های اینترنتی Facebook Inc و Alphabet Inc اعمال کرده بود (GOOGL.O) Google ، خواستار ارسال محصولات شده است. ادامه مطلب

راد سیمز ، رئیس ACCC ، در بیانیه ای گفت: “بازارهای آنلاین بخشی مهم و در حال رشد در اقتصاد هستند ، بنابراین مهم است كه ما بفهمیم بازارهای آنلاین چگونه كار می كنند و آیا آنها برای مصرف كنندگان و مشاغل موثر عمل می كنند.” “ما می خواهیم مطمئن باشیم كه قوانینی كه در خرده فروشی سنتی اعمال می شود نیز در متن آنلاین رعایت می شود.”

تحقیقات ACCC تا اواسط ماه اوت با ارائه گزارش نهایی در مارس 2022 ارسال می شود. نمایندگان محلی آمازون و eBay بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبودند.

ACCC رابطه را بررسی خواهد کرد

اصل را اینجا بخوانید:
تنظیم کننده استرالیا برای بررسی Amazon.com ، eBay و سایر بازارهای آنلاینمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *