0

تنظیمات حریم خصوصی Amazon Sidewalk: آنچه در مورد به اشتراک گذاری Wi-Fi خانه خود بدانید – اخبار آمازون

بازدید 11


amazon-echo-dot-and-dot-with-clock-4

Echo Dot with Clock ، یکی از بسیاری از ابزارهای آمازون و حلقه است که از 8 ژوئن به عنوان پل های پیاده رو دو برابر می شود.

کریس مونرو / CNET

این سه شنبه ، 8 ژوئن را پرتاب خواهد کرد پیاده رو آمازون، ویژگی جدیدی که نوید می دهد دستگاه های خانه شما را به خصوص در لبه های ملک به هم متصل می کند. نکته اصلی این است که بلندگوهای هوشمند Amazon Echo و ابزارهای Ring به عنوان پلی با قابلیت اتصال به سایر دستگاه های مجهز به پیاده رو با برد طولانی با استفاده از بی سیم در خدمت شما هستند. بلوتوث LE یا سیگنال های LoRa 900 مگاهرتزی – به علاوه کسری اندک از پهنای باند Wi-Fi خانه شما. با انجام این کار ، این محصولات به نوعی شبکه مش تبدیل می شوند ، در حالی که Echo شما به عنوان یک واسطه بین شبکه خانگی شما عمل می کند و مثلاً آن چراغ های هوشمند در حیاط خانه که درست در لبه محدوده Wi-Fi قرار دارند.

پیاده رو فقط برای چراغ های بیرونی و سایر وسایل هوشمند خانه شما نیست: این برای وسایل همه است. اگر همسایه شما از یک سنسور صندوق پستی دارای پیاده رو استفاده می کند که در محدوده پل های پیاده رو در خانه شما است ، ممکن است این سنسور به خوبی استفاده کند شما شبکه برای اتصال به ابر. آمازون اصرار دارد که این انتقال ها بسیار کوچک ، کاملاً رمزگذاری شده هستند و هیچ دو کاربر پیاده رو هرگز نمی توانند به شبکه ها یا دستگاه های یکدیگر دسترسی داشته باشند ، اما ایده هنوز هم است بالا بردن ابرو زیاد.

حتی برای بعضی ها بیشتر نگران کننده است: پیاده رو است به طور پیش فرض فعال شده است، بنابراین باید به قسمت تنظیمات حساب برنامه الکسا بروید تا اگر نمی خواهید شرکت کنید ، آن را خاموش کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، متوجه می شوید که Sidewalk در حقیقت دارای دو مجوز حریم خصوصی جداگانه است: ضامن اصلی برای روشن و خاموش کردن Sidewalk و ضامن دوم که چیزی به نام “جستجوی جامعه” را کنترل می کند. برخلاف مجوز اصلی پیاده رو ، به طور پیش فرض مجوز Community Finding خاموش است.

آمازون توضیح می دهد که این اجازه دوم است همه چیز در مورد ردیاب های کاشی و سایر دستگاه های دارای پیاده رو به منظور کمک به مردم در یافتن چیزهایی است.

سخنگوی آمازون می گوید: “اگر Community Finding را نیز فعال کنید ، می توانید با به اشتراک گذاشتن موقعیت تقریبی Bridge خود به همسایگان خود کمک کنید تا مزایایی مانند کمک به آنها برای یافتن حیوان خانگی خود فراهم کند.” «همسایگان با استفاده از Community Finding نمی توانند آدرس خیابان دقیق پیاده رو پل شما را ببینند. آنها فقط یک مکان تقریبی را مشاهده خواهند کرد. این تنظیم برای همه پل های پیاده رو شما اعمال خواهد شد. “

توجه به این نکته مهم است که آمازون آن اطلاعات مکان را ناشناس می کند. اگر Community Finding روشن باشد و کسی کیف پول خود را با ردیاب کاشی مجهز به پیاده رو در خارج از خانه من بیاندازد ، هشدار مربوط به منطقه تقریبی محل قرارگیری کیف پول یا نزدیکترین تقاطع نزدیک را دریافت می کنند. این هشدار من یا خانه من را شناسایی نمی کند و به آن شخص اجازه نمی دهد با من تماس بگیرد یا به شبکه خانه من دسترسی پیدا کند.

مجوزهای برنامه آمازون-پیاده رو

پیاده رو آمازون به طور پیش فرض فعال است اما ویژگی «یافتن جامعه» ، که موقعیت تقریبی خانه شما را با سایر افراد به اشتراک می گذارد ، به طور پیش فرض خاموش است.

عکسهای صفحه توسط Ry Crist / CNET

برای یادآوری ، آنچه در آن به طور پیش فرض با Amazon Sidewalk انجام شده است و نیست:

به طور پیش فرض روشن است

  • اتصالات محلی بلوتوث LE بین پل های پیاده رو و دستگاه های مجهز به پیاده رو در خانه شما
  • اتصالات برد بلند ، بلوتوث LE و 900 مگاهرتز بین پل های پیاده رو و دستگاه های مجهز به پیاده رو در خارج از خانه شما ، از جمله دستگاه های دیگران
  • اتصالات برد بلند ، بلوتوث LE و 900 مگاهرتز بین دستگاههای دارای پیاده رو و پل های پیاده رو خارج از خانه ، از جمله پل های دیگران
  • اشتراک پهنای باند برای ارسال این سیگنال ها به سرورهای آمازون با استفاده از شبکه خانگی شما (بیش از 80 کیلوبیت بر ثانیه در هر انتقال و 500 مگابایت داده در ماه)

بصورت پیش فرض خاموش ، مستلزم شرکت در Community Finding است

  • هشدارهای موقعیت مکانی که موقعیت تقریبی و ناشناس خانه شما را با سایر کاربران هنگام از دست دادن دستگاه دارای پیاده رو مانند ردیاب کاشی در محدوده پل پیاده رو شما ، یا بالعکس ، به اشتراک می گذارند.

با آخرین اطلاعات در زمینه اتوماسیون ، امنیت ، تاسیسات ، شبکه و سایر موارد ، خانه خود را سریع تر به خانه بیاورید.

برای مرجع ، در اینجا لیست کاملی از دستگاه هایی وجود دارد که به عنوان پل های پیاده رو دو برابر می شوند ، همراه با پروتکل هایی که پشتیبانی می کنند. تا کنون ، فقط کروی ، اکو آمازون نسل چهارم، آمازون اکو شو 10، حلقه بادامک Floodlight و سیم دار Ring Spotlight Cam شامل رادیوهای 900 مگاهرتز است که می توانند از فاصله تا یک مایل دیگر با دستگاه ها ارتباط برقرار کنند. (انتقال BLE حداکثر در حدود 100 متر است.) هنگام راه اندازی ، تنها دستگاههای دارای پیاده رو که می توانند با آن رادیوهای 900 مگاهرتز متصل شوند ، سنسورهای پوشیدنی از CareBand برای ردیابی افراد مبتلا به زوال عقل طراحی شده است ، اما در ماه های آینده موارد بیشتری نیز باید دنبال شود.

نحوه تنظیم تنظیمات پیاده رو خود

برای خاموش کردن پیاده رو (یا روشن کردن Community Finding) ، برنامه الکسا را ​​باز کنید و روی نماد بیشتر ضربه بزنید در پایین سمت راست

ضربه زدن تنظیمات> تنظیمات حساب> پیاده رو آمازون برای پیدا کردن ضامن اصلی Amazon Sidewalk.

ضربه زدن جامعه یابی برای پیدا کردن ضامن دوم برای به اشتراک گذاری مکان.

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توان در این پست کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  3  =