تلویزیون های OLED LG BX به نوعی با این معامله شگفت انگیز eBay ارزان تر می شوند


LG BX OLED یک کد تخفیف مناسب است که 60 پوند از سطح ورودی OLED RRP صرفه جویی می کند و اکنون به نوعی حتی ارزان تر است. مگر انگلستان نیست؟ برای دیدن سایر معاملات در منطقه خود به پایین پیمایش کنید.

LG BX اخیراً در درجه اول با قیمت 939 پوند فروخته شده است ، بدون فروشگاه کد تخفیف هنگام پرداخت در eBay 60 پوند صرفه جویی می کند و آن را ارزان ترین صفحه OLED موجود در انگلیس می کند. معامله Prime Day 2021 ممکن است آن را شکست دهد اما مطمئناً قیمت جذابی است.

به عنوان ارزان ترین تلویزیون OLED در سری تلویزیون های LG سال گذشته ، BX ترکیبی مناسب از عملکرد و قیمت مناسب را ارائه می دهد ، پردازنده a7 Gen 3 را در یک صفحه OLED با کیفیت بالا بسته بندی می کند تا پردازنده تلویزیون پیشرفته تر (در LG CX) ساخته شود. چیپست A9 استفاده شده).

افزایش ناچیز نویز فیلم در صحنه های تاریک می تواند قدرت تصویر را تضعیف کند ، اما مجموعه ای جامع است که در بررسی سال گذشته 4.5 ستاره کسب کرده است.

همچنین با این سفارش 2 روز حمل و نقل رایگان دریافت خواهید کرد. این بدان معناست که شما می توانید بلافاصله پس از سفارش خود با تلویزیون OLED خود شروع به راه اندازی و تفریح ​​کنید.

بهترین معاملات تلویزیون OLED امروز

تلویزیون OLED ال جی BX 55 اینچ: 939 پوند 879 پوند در eBay
اندازه پرچمدار خود را با این تلویزیون ارزان قیمت OLED دریافت کنید. امروز 60 £ تخفیف در eBay دریافت کنید. این تلویزیون با نسبت های کنتراست عمیق سیاه و بی نهایت و یک پلتفرم هوشمند webOS ، یک تلویزیون بی نقص و کامل به سبک خانگی است. صدای Dolby Atmos نیز پشتیبانی می شود. مشاهده معامله

البته ، این نگران کننده استمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *