تلاش طرفداران دیزنی برای جابه جایی کاملاً طبیعی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می رود


طرفداران دیزنی دوست دارند عشق خود را به طرق مختلف با دیزنی در میان بگذارند. از رزرو تعطیلات دیزنی گرفته تا تزئین منزل گرفته تا بسته بندی هفتگی فیلم ها و سریال های دیزنی ، جادوگری در مورد دیزنی کم نیست!

برخی از طرفداران دیزنی حتی ممکن است آنقدر فیلم های خاص را دوست داشته باشند که مدل های واقعی شخصیت ها را جمع کنند. Andres Stonecypher (stonecypherart) با ارسال توییتر تجربه خود را از انتقال Sully در اندازه واقعی خود از Pixar ارسال کرد Monsters Inc. از ساعت پدر و مادرش به خانه اش.

اعتبار: دیزنی

اگرچه اندرو فقط چهار عکس را به نمایش گذاشت ، کاملاً واضح به نظر می رسد که جابجایی یک هیولا غول پیکر آبی خزدار کار آسانی نیست و وظیفه ای است که برای انجام آن نیاز به سه نفر دارد.

انتقال مجسمه Sulley به اندازه واقعی من از خانه پدر و مادرم به پایین به خانه من. بچه ها این کار را در خانه امتحان نمی کنند!

انتقال مجسمه Sulley به اندازه واقعی من از خانه پدر و مادرم به پایین به خانه من. بچه ها این کار را در خانه امتحان نمی کنند! 😅 pic.twitter.com/niWq3mB3C3

– Andrew Stonecypher (stonecypherart) 30 ژوئن 2021

من خودم به عنوان یکی از طرفداران دیزنی مطمئن نیستم که آیا من باید فوق العاده حسادت کنم که اندرو یک خانه بزرگ به اندازه واقعی در خانه خود دارد یا باید ترسیده باشم زیرا اکنون نمی توانم Sully را با بازوی جدا از بدن خود ببینم. به نظر می رسد که تنها راه مناسب برای پایین آمدن سالی برای پایین آمدن از پله ها ، نیاز به اندرو داشت که او را از هم جدا کند! من شخصاً می خواهم تصور کنم که این سه آقا صحنه نمادین “محوری” را از آنجا خلق کنند دوستان، به جز به جای نیمکت ، آنها از یک Sully غول پیکر استفاده کردند.

اگر مثل من بودید و فکر می کردید کجا می توانید صاحب یک Sully در اندازه واقعی شوید ، مجموعه ای شامل یک مایک در اندازه واقعی است که در eBay با قیمت 4،750.00 دلار می فروشد. از کلکسیون ها به عنوان استفاده شد

بیشتر بخوانید:
تلاش طرفداران دیزنی برای جابه جایی کاملاً طبیعی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می رود

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *