0

تلاش برای عبور از اسکاتلند در یک خط کاملاً مستقیم. (قسمت 1: وارد کارخانه شوید)

بازدید 13


https://www.youtube.com/watch؟v=SiyGdOHobsY

* با کیفیت 1440p و زیرنویس تماشا کنید *

اینجاست. مأموریت مشتاقانه پیش بینی شده در سراسر اسکاتلند ، با حضور خودم و گرگ ولز قهرمان ، که بیش از هر زمان دیگر گرسنه تر بود برای موفقیت در خط مستقیم پس از انقباض ما در ولز 2020. با این حال ، با طولانی ترین ، خطرناک ترین و اکشن خط بسته بندی شده ما تا به امروز با صبر و حوصله منتظر ما است مرز ، اعصاب واقعی بودند حتی با برنامه ریزی دقیق و تدارکات.
در حالی که برای آماده شدن آماده می شویم ، در قسمت 1 به ما بپیوندید ، و اولین کشش مأموریت ، کششی است که توسط خیس پا و حضور گریز ناپذیر بزرگترین مانع ما تا به امروز فراهم شده است: کارخانه MDF نوربورد 95 هکتار. آیا حتی می توانیم حصار سیم خاردار آن 8 فوت را مقیاس بندی کنیم و وارد آن شویم؟ تا انتها تماشا کنید تا متوجه شوید.

کتاب مادران: https://www.amazon.co.uk/When-Skies-Are-Grey-Sinclair-ebook/dp/B09529RXVN/ref=mp_s_a_1_2؟ dchild = 1 & کلمات کلیدی = جین + هورست + وقتی + آسمان + خاکستری است & qid = 1622232212 & sr = 8-2

فروشگاه GEOWIZARD ، تنها مکانی که می توانید به یک پوستر رسمی فیلم Mission Across Scotland Movie (طراحی ماموریت در سراسر اسکاتلند) دست پیدا کنید ، اکنون به صورت زنده پخش می شود. نگاهی بیاندازید: https://officialgeowizardstore.com/
در حال حاضر کمی برهنه است ، اما کیفیت نسبت به کمیت. لطفاً تمام اطلاعات محصول / پستی را با دقت بخوانید و در صورت بروز هرگونه مشکل عمده ای برای من ایمیل ارسال کنید!

نمونه کارهای حماسی رومن استیون را اینجا ببینید: www.romanstevens.co.uk و اینجا: https://www.instagram.com/romanstevens/؟hl=fa (romanstevens)

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  1  =