تصویر واضح تر: چگونه Nick Wosika به یک عکاس کارت ورزشی تبدیل شد


نیک وسیکا مشغول است.

45 ساله از Shakopee ، مینه سوتا ، حومه شهر حدود 20 دقیقه در جنوب غربی مینیاپولیس ، پدر دو فرزند ، مربی هاکی جوانان و نیروی محرک سری وب های نرم و سرگرمی است ، نمایش کارت.

او همچنین یک عکاس موفق و چند ورزش است که کارهایش در او ظاهر شده است Sports Illustrated، نیویورک تایمز، و امروز ایالات متحده آمریکا، در میان سایر نشریات برجسته. و در سال های اخیر ، تصاویر او به عنوان اصلی در مجموعه های تولید شده توسط Topps و Upper Deck تبدیل شده اند. یکی از آنها داغترین کارت این فصل را به خود اختصاص داده است ، Kirill Kaprizov’s Golden Deck Young Guns RC (شماره 451).

حتی اگر تقویم او پر باشد ، اما شکایت این مجموعه مادام العمر را نمی شنوید.

وسیکا گفت: “من یک فلسفه دارم.” “اگر وقت و استعداد دارید و شخصی قرار است برای چیزی به شما پول بپردازد ، و هیچ اعتراض اخلاقی یا اخلاقی به آنچه اتفاق می افتد ندارید ، پیش بروید و این کار را انجام دهید. کار به کار می انجامد. شما در حال ملاقات با افراد جدید هستید و این امر منجر به چیز دیگری خواهد شد.

وی ادامه داد: “صادقانه بگویم ، این همه رویای واقعی است.” “من جالبترین کار را داشته ام.”

نحوه دستیابی او به این شغل نوعی داستان است که می تواند هر یک از علاقه مندان به ورزش را به زندگی در رویاهای خود ترغیب کند.

عکاسی همیشه در خون Wosika نبود ، اما سرگرمی تقریباً تا زمانی که او به خاطر می آورد بخشی از زندگی او بوده است. او در مینه سوتا بزرگ شد اما اشکال جمع آوری آن در جنوب کالیفرنیا گزیده شد. او در آنجا برای شرکت در یک عروسی حضور داشت که با یک بچه بزرگتر محله که کارتهای بیس بال خود را به او داد آشنا شد.

طولی نکشید که او در حال شکستن موم بود و کارت های بسته فنری خود را به همکلاسی های دوره اول متوسطه خود می فروخت. در اواخر دهه 80 ، ویسوکا نوجوان در حال اجرای نمایش کارت با یک دوست از زیرزمین والدین خود بود. “شش میز وجود داشت. ما حتی یک تبلیغ طبقه بندی شده در خارج کردیم بکت بیس بال برای ترویج آن ، “او گفت.

“ما هر دو در سن بسیار جوان فوق العاده کارآفرین بودیم. ما پولی را که در آن نمایشگاه به دست آوردیم برای پرداخت هزینه های میز در نمایشگاه های محلی هتل برداشتیم. “

هنگامی که عکاسی را شروع کرد ، آرزو داشت که با اشتیاق دیگرش کار کند. وی گفت: “هدف همیشه این بود که به دنبال کارت های بیس بال و کارت های هاکی شلیک کنم.”

وقتی تلاش های اولیه او با دوربین مطابق آنچه در سرش تصویر می کرد نبود ، در یک برنامه عکاسی دو ساله ثبت نام کرد. این نیز یک تجربه ناامیدکننده بود. این برنامه روی عملی ترین سطح عکاسی تجاری متمرکز بود. Wosika آن را نداشت.

“همه چیزهایی که ما یاد گرفتیم این بود که چگونه عکس های جذاب یا کیسه های تراشه شلیک کنیم. این میزان آن بود. ” “یک روز به آنها گفتم که می خواهم ستاره های راک و ورزشکاران حرفه ای را شلیک کنم. آنها گفتند که ما چنین کاری نخواهیم کرد ، بنابراین به معنای واقعی کلمه روز بعد با ایمیل (به هر عکاس) می توانم در شعاع 50 مایلی خود پیدا کنم و پرسیدم ، “آیا می توانم شما را دنبال کنم؟” آیا به کارآموز نیاز دارید؟ آیا شما استخدام می کنید؟ “

او یک پاسخ گرفت. این فرصت در یک اتاق خبر محلی ، یک درس شوک در عکاسی و ویرایش دیجیتال مدرن ارائه داد. یک روز بعد به او پیشنهاد کار داده شد و در راه بود. طولی نکشید که او برای خدمات سیم به صورت آزاد کار می کرد و هر وظیفه ای که بتواند انجام دهد را انجام می داد. کار لذت بخشی بود و خدمات او بسیار مورد تقاضا بود.

فلش 12 سال به سال 2015 منتقل شد.

وی درباره Topes Now José Berríos 2017 (شماره 160) گفت: “من داشتم به این کارت نگاه می کردم و فکر می کردم چیزی شبیه به چیزی است که من شلیک می کنم.” “من (عکس ها) خود را حفاری کردم و آنجا بود.

وی گفت: “من پنج نفر از آنها را بلافاصله خریداری کردم.” “منظورم این است که این رویا به حقیقت پیوست.”

این یک داستان موفقیت بود که چندی بعد با بازیکن به اشتراک گذاشت.

“به معنای واقعی کلمه یک هفته بعد ، (Berríos) در حال امضای قرارداد در یکی از فن فروشی های اطراف اینجا است. من نزد او رفتم و گفتم ، “ببین ، من می دانم که این اتفاق عجیب به نظر می رسد ، اما این اولین کارت بیس بال من است.” بنابراین من تصویری از خودم و پسرم و او که کارت را بالا نگه داشته ام ، گرفتم. او آن را امضا کرد و فوق العاده جالب بود. “

حتی در حالی که او با عکاسی از بیس بال خود با Topps شروع به کار کرد ، هاکی همچنان اولین عشق او بود. اما چگونه می توان توجه Upper Deck را جلب کرد؟ سفری به وینیپگ ، جایی که وی با برخی از عکاسان محلی که تجربه عکسبرداری برای بازار سرگرمی ها را داشتند ملاقات کرد ، وی را در مسیر درست قرار داد.

“من می خواستم کاری را که آنها انجام می دادند انجام دهم. این برنامه برای من بود. “Wosika با یادآوری یک فرد پر جنب و جوش گفتمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *