0

تخفیف هدفون Amazon Prime Day 2021: AirPods Pro ، Bose و Sony – اخبار آمازون

بازدید 6


هدفون یک خرید عالی در Prime Day آمازون است که امسال دو روز برگزار می شود ، دوشنبه 21 ژوئن و سه شنبه 22 ژوئن.

پیشنهادات بیشتر با شروع روز خود نمایش داده می شوند ، بنابراین لطفاً دوباره بررسی کنید. معاملات جدید را هنگام ظاهر شدن برجسته می کنم. توجه داشته باشید که اینها گزینه هایی هستند که بطور مستقل توسط من انتخاب شده اند ، همه برای محصولی است که شخصاً آزمایش کرده ام و معاملات شامل پیوندهای وابسته نیستند.

بنابراین ، اگر به دنبال قوطی های جدید هستید ، چه چیزی باید توجه شما را جلب کند؟

موارد زیر را بررسی کنید. قیمت ها بسیار قوی هستند و همه از کیفیت و ارزش بسیار خوبی حتی قبل از کاهش قیمت فعلی برخوردار هستند.

AirPods Pro

سیب

Apple AirPods Pro

قیمت عادی 249 دلار ، اکنون 197 دلار خرید اینجا

هدفون های داخل گوش پیشرفته اپل در حال حاضر با قیمت بسیار خوبی در دسترس هستند. این ممکن است با قیمت قابل توجه 169 دلاری که جمعه سیاه گذشته ارائه شده مطابقت نداشته باشد ، اما این تخفیف بسیار شدید است و ارزش آن را دارد. هدفون ها سبک ، راحت و دارای قابلیت حذف صدا هستند.

AirPod های اپل با کیف شارژ بی سیم

سیب

AirPod های اپل با کیف شارژ بی سیم

قیمت عادی 199 دلار ، اکنون 149.99 دلار خرید اینجا

اگر نیازی به حذف صدا ندارید ، می توانید چیزی را تقریباً به همان خوبی و به طور قابل توجهی ارزان تر انتخاب کنید. این نسخه دارای قابلیت شارژ بی سیم است ، بنابراین می توانید قاب را روی یک پد بی سیم قرار دهید تا آنها را شارژ کنید.

AirPod های اپل با کیف شارژ سیمی

سیب

AirPod های اپل با کیف شارژ سیمی

قیمت عادی 159 دلار ، اکنون 119 دلار خرید اینجا

شاید شما نیازی به شارژ بی سیم نداشته باشید ، در این صورت این یک قیمت جالب برای AirPods است. این هدفون ها از نظر صوتی و سایر ویژگی ها با مرحله بعدی که صرفه جویی در نحوه شارژ آنها یکسان است.

AirPods Max اپل در پایان نقره ای.

سیب

Apple AirPods Max

قیمت عادی 549 دلار ، اکنون 529.99 دلار خرید نقره اینجا و آبی آسمانی اینجا

در اینجا تخفیف کمتری وجود دارد ، فقط 19.01 دلار و لطفاً توجه داشته باشید که حتی در آن صورت نیز آن را فقط در دو رنگ نقره ای و آبی آسمانی دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید ، من می گویم آبی آسمانی بهترین سایه ای است که اپل هدفون بالای گوش خود را ایجاد کرده است ، بنابراین خود را حفظ نکنید.

AirPods Max با کیفیت صدای شگفت انگیز و قابلیت حذف صدا بسیار عالی و راحت است. آنها گران هستند اما صدا قیمت را توجیه می کند.

سونی WH-1000XM4 در رنگ آبی.

سونی

سونی WH-1000XM4

قیمت عادی 348 دلار ، اکنون 298 دلار خرید اینجا

دستگاه های كنترل كننده سر و صدای گوش بیش از حد سونی بسیار خیره كننده هستند ، فقط در مورد تنها هدفونی كه با قابلیت های حذف نویز AirPods Max مطابقت دارد ، در كنار هدفون Bose 700 در زیر.

هدفون سونی به طور قابل توجهی ارزان تر از AirPods Max است و فاقد برخی از ویژگی های اپل است اما چیزهای کمی در آن وجود ندارد.

50 دلار دیگر با قیمت معمولی ، این هدفون را بسیار مقاوم نمی کند. قیمت برای هر سه رنگ مشکی ، آبی و مورد علاقه من: نقره ای اعمال می شود.

هدفون Bose 700

بوز

هدفون Bose 700

قیمت عادی 399 دلار ، اکنون 329 دلار خرید اینجا

اینها از شیک ترین هدفون هایی هستند که می بینید و مطمئناً راحت ترین هدفون ها هستند. و میراث شگفت انگیز Bose در حذف نویز به این معنی است که این هدفون نیز باورنکردنی به نظر می رسد.

هدفون بی نظیر Nuraphone.

نورافون

نورافون

قیمت عادی 399 دلار ، اکنون 279 دلار خرید اینجا

این هدفون بی نظیر است. آیا هدفون های داخل گوش را به دلیل انزوای صدا و صدای صمیمی دوست دارید؟ یا قوطی های بیش از حد گوش برای احساس جادارتر؟ Nuraphone با فنجان های بزرگ گوش و یک قطعه داخلی اضافی که دقیقاً به گوش شما می چسبد ، قصد دارد بهترین هر دو جهان باشد.

این یک ترکیب ترکیبی عجیب است اما به محض اینکه به احساس کاملاً جدید عادت کنید بسیار خوب عمل می کند – فقط کمی طول می کشد. محصولات Nura دارای یک هدفون خودآموز هستند که با کنترل میزان انتشار otoacoustic در کمتر از یک دقیقه متناسب با شنوایی شما می شود.

هدفون NuraLoop.

نورافون

نورالوپ

قیمت عادی 149 دلار ، اکنون 89 دلار خرید اینجا

شاید شما می خواهید چیزی کوچکتر و سبک تر ، اما با همان صدای شخصی نسخه بزرگتر ، داشته باشید. Nuraloop یک انتخاب جالب است و با بیشترین تخفیف که این محصول تاکنون به رخ کشیده است: 40٪.

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توانید در مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

86  +    =  92