تبریک می گویم. شما یک کارآفرین هستید | کار از اخبار خانگی


برای کارآفرینی به مدرک خاصی احتیاج ندارید.

گتی

تبریک می گویم. شما یک کارآفرین هستید

شما ممکن است صاحب مشاغل یا سرمایه گذار یا رهبر توجه باشید. اما شما هنوز یک کارآفرین هستید.

کارآفرین کسی است که به دنبال فرصت باشد و از آن ارزش ایجاد کند. چه کسی از چیزی بیشتر از آنچه در آن قرار داده اند بهره می برد. اگر تا به حال خانه خود را بهبود بخشید ، چیزی را در eBay فروختید ، حتی چیزی ارزشمند به هدفی شایسته اهدا کردید ، باید در استفاده از این عنوان احساس راحتی کنید.

اغلب اوقات ، تجارت سعی می کند دنیایی باهوش باشد ، فقط برای نابغه های خردمندی که ترازنامه ، دفترهای P&L ، دورهای تأمین مالی سری A و خریدهای اهرمی را می فهمند. اما تجارت چیزی بیش از فروش چیزی نیست که شخصی بخواهد آن را بخرد. یا حتی ساده تر ، ارائه چیزی است که شخصی می خواهد آن را بردارد. این به MBA یا سالها تجربه در یک شرکت VC نیاز ندارد. یک کارآفرین بودن در واقع فقط نیاز دارد که خود را یک کارآفرین بنامید. سپس هر روز ارزش سازی کنید.

در غرب قدیم ، پزشکان اغلب فقط افرادی بودند که خود را “دکتر” می نامیدند. برای دستیابی به تحصیلات لازم برای دستیابی به مدرک پزشکی کامل هیچ وقت و هیچ مکانی در این نزدیکی نبود. اگر شما مایل بودید در اطراف افراد بیمار کار کنید ، و چند ابزار تیز و تیز داشته باشید (تعجب آور نیست که آرایشگران در آن روزها اغلب جراح بودند) ، می توانستید خود را پزشک بنامید و مردم آن را قبول می کنند. در واقع ، کلمه “دکتر” از عنوان اساتید برای انتقال عنوانی متمایز از یک حرفه مشکوک در آن زمان انتخاب شده است.

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:
تبریک می گویم. شما یک کارآفرین هستیدمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *