0

بیشتر و بیشتر افراد حرفه ای از تخصص شغلی خود برای راه اندازی مشاغل کارآفرینی استفاده می کنند

بازدید 18


متخصصانی که کاملاً آموزش دیده اند ، مهارتهای آکادمیک خود را به فعالیتهای پررونق کارآفرینی تبدیل می کنند – حتی بدون آموزش رسمی کسب و کار.

6 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

سیستم آموزشی آمریکا برای آموزش و آموزش افراد جهت تبدیل شدن به متخصصان و رهبران اصلی اندیشه در زمینه های خاصی که انتخاب می کنند ، ایجاد شده است. با توجه به افزایش هزینه های تحصیل ، به ندرت دانش آموزان می توانند بیش از یک زمینه را برای تخصص انتخاب کنند. اگر و هنگامی که روزی فرا می رسد که شخص می خواهد برای خود شغلی راه اندازی کند ، یادگیری اصول کارآفرینی بعداً و با اطمینان این کار را انجام دهید. بعلاوه ، بسیاری از افراد در علوم یا هنرها آموزش دیده اند ، بنابراین امور مالی و حسابداری به نظر آنها زبانهای خارجی است. بنابراین چگونه بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی و درمانی در مشاغل خصوصی در حال رونق در سراسر کشور ایجاد می کنند؟

به عنوان یک پزشک رسمی آموزش دیده از داروخانه (داروساز D.) ، من قبل از ثبت نام در دانشکده داروسازی با MBA در کارآفرینی یک مزیت منحصر به فرد داشتم. این چشمانم را باز کرد و به من دانش و الهام بخشید تا روزی بتوانم تجارت شخصی خود را شروع کنم. وقتی بیشتر مردم حرفه داروخانه را می شنوند ، به طور کلی ، آنها در مورد داروساز جامعه محلی خود در یک مکان خرده فروشی نزدیک فکر می کنند. با این حال ، مهارت های کسب شده در مدرسه فراتر از حوزه جامعه است و می تواند در زمینه های دیگر بسیار مفید باشد. کار من ، دانشکده پس از داروسازی ، در صنعت آغاز شد که در آنجا بیشتر با تجارت داروسازی آشنا شدم و به من دانش پایه ای برای ایجاد همکاری خودمان دادم. سلامتی و شرکت سلامتی توصیه من به همه دانشجویان فعلی که می پرسند این است که باید بر درک علم و صنعت پزشکی متمرکز شوند ، در مقابل شرح وظایف خاص که فکر می کنند ممکن است بعد از مدرسه به زمین بیایند. هنگامی که در داروسازی متخصص باشید ، این مهارت در بسیاری از حوزه ها از جامعه ، بالینی ، صنعتی و بله کارآفرینی ترجمه می شود.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی رویکرد مشابهی را در پیش گرفته اند ، از جمله دکتر Akash Bajaj – متخصص درد و متخصص بیهوشی که بنیانگذار راه حل های درمان درد در Marina Del Ray ، CA است. من و دکتر باجاج با مارک های TIDL Sport و CytoCx همکاری می کنیم ، جایی که او به عنوان مدیر پزشکی خدمت می کند و دارای مدرک دوگانه با MD و MPH است. پزشکانی مانند دکتر باجاج ، که در سریال های تلویزیونی CBS برجسته شده است ‘پزشکان، ‘مجبور شده اند هواپیما را در حال پرواز بسازند و در فضای تمرین خصوصی کار خارق العاده ای انجام داده اند. صرف نظر از تخصص ، افراد می توانند از این نکات استفاده کنند تا از تخصص خود نهایت استفاده را ببرند و در عین حال که به منافع بیشتری می پردازند ، آن را به یک تجارت سودآور تبدیل کنند:

1. استاد کار خود شوید

اولین قدم این است که در آموزش و تخصص خود غوطه ور شوید و اعتماد به نفس داشته باشید که یک رهبر اصلی فکر در فضا باشید. تحقیقات بیشتری انجام دهید ، وقت خود را صرف یادگیری تمام اطلاعات و داده های جدید در زمینه خود کنید تا واقعاً از فرصت موجود آگاه شوید. “من خوشبختانه در طول دوره آموزش خود با چندین موسسه عالی دانشگاهی درگیر شدم. در حالی که آموزش فوق العاده بود ، مناطقی وجود داشت که من احساس می کردم برای نتیجه نهایی افزایش دسترسی به بهداشت می توان آنها را بهبود بخشیدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

81  +    =  90