بیاموزید که چگونه یک راه حل فروش جانبی را در آمازون و eBay شروع کنیم


با تبدیل شدن به یک متخصص آمازون FBA هر ماه بیشتر کسب کنید.

2 دقیقه خواندن

افشای اطلاعات: هدف ما ارائه محصولات و خدماتی است که فکر می کنیم برای شما جالب و مفید باشد. اگر آنها را خریداری کنید ، کارآفرین ممکن است سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از شرکای تجاری ما بدست آورد.

این روزها ، به نظر می رسد که همه دارای یک هیاهوی کناری. بالاخره چه کسی نمی خواهد کمی پول اضافی کسب کند؟ اما در حالی که برخی از شلوغی های جانبی مقدار قابل توجهی از وقت شما را برای پاداش کم می گیرند ، برخی بالقوه برای کسری از تلاش بسیار سودآور هستند. به عنوان مثال ، فروش در آمازون را در نظر بگیرید. تقریبا نیمی از فروشندگان آمازون FBA هر ماه بین 1000 تا 25000 دلار فروش داشته باشید – عمدتا با درآمد منفعل. آیا می خواهید بیاموزید که چگونه در کنار خود مقداری پول کلان بدست آورید؟ وارسی بسته نرم افزاری فروش کامل آمازون و eBay 2021.

این بسته 11 دوره ای تقریباً 40 ساعت در FBA آمازون ، eBay ، فروش عمده ، تجارت و تهیه محصولات آنلاین و موارد دیگر برگزار می شود.

بسته نرم افزاری مبتدیان با اصول اولیه فروش در آمازون و eBay شما را شروع می کند. شما با معرفی برنامه بازاریابی وابسته آمازون آشنا می شوید ، یاد می گیرید که چگونه حرفه ای خود را به درستی بهینه کنیدمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *